Jump to content

Απ'τα Ψηλα Στα Χαμηλα,κι Απ'τα Πολλα Στα Λιγα.....


Δίας

Recommended Posts

Θυμάμαι ένα χαρτί που γράφει μια ημερομηνία και το έγω θα κάνω μόνο Fish only .... :bigemo_harabe_net-74::bigemo_harabe_net-145:

Link to comment
Share on other sites

Θυμάμαι ένα χαρτί που γράφει μια ημερομηνία και το έγω θα κάνω μόνο Fish only .... :bigemo_harabe_net-74::bigemo_harabe_net-145:

Κι εγω το θυμαμαι ρε.....κρυβε λογια :hysterical:

Link to comment
Share on other sites

Στράτο θα μου άρεσε πολύ να έβλεπα ένα marine betta στο ενυδρείο σου τι λες?

Link to comment
Share on other sites

Mανο το ενυδρειο μου ειναι πολυ μικρο για αυτο το ψαρι.Ηδη ο πληθυσμος ειναι μεγαλος.Εχω μεσα δυο κλοουνακια,το μαγκιφικα,εμα γκομπυ και το ρασακι το εβανιντους.Συν το μικρο λαιον το οποιο δεν ταιριαζει,δε χωραει στο ενυδρειο,και γι'αυτο το εχω βγαλει αγγελια.Ειναι κριμα να το βλεπω εντελως ξεβολεμενο.Τη θεση του αν φυγει,ισως παρει ενα ακομα μικρο ψαρακι.

Link to comment
Share on other sites

:thaman:

Δώσε φώτο στο Λαό.......

Πολύ καλή η λύση σου.....στο χόμπι αλλά πιο οικονομικά. Μακάρι να την ακολουθούσαν και άλλοι. Δυστυχώς χάνουμε πολλούς συνχομπίστες και φυσικά εμπιρία κια τεχνογνωσία.

Συνέχισε όπως πας φίλε και το "μικρό" σου θα γίνει θαύμα...είναι ήδη "θαυματάκι"....

Eιναι γεγονος φιλε,οτι οι καιροι εχουν δυσκολεψει πολυ.Πραγματι ομως,οπως τρεχει αυτη τη στιγμη το ενυδρειο,απο αποψη καταναλωσης ρευματος,νερου,αλλα και αλατιου-προσθετων,ειναι οικονομικο οσο δεν παει!!!

:)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Τα πραγματα βαινουν καλως,αν και εχω γεμησει διατομικη,αλλα θα φυγει που θα παει..........εχω βαλει να δουλευουν εφτα uv και δυο ουζονιστηρες.(μην το επιχειρησετε χωρις τη βοηθεια ειδικου). :D

Οι τιμες ειναι kH 9.2 Ca 420 Mg 1430.

Μολις αγορασω ενα καλο φακο να κανει καμια 1000αδα ευρα,θα ξανασηκωσω καμια φωτογραφια.

:)

Έγινε επεξεργασία - Δίας
Link to comment
Share on other sites

Μόλις πάρεις τον φακό δεν έρχεσαι και από Σαλαμίνα πλευρά!

Link to comment
Share on other sites

Μόλις πάρεις τον φακό δεν έρχεσαι και από Σαλαμίνα πλευρά!

Αυτο κανονιζεται ευκολα φιλαρακι μου:)

Link to comment
Share on other sites

Πάμε για καμία βουτιά περιστέρια να βγάλουμε τίποτα και μετά σπίτι ούζο και φωτογραφε τραβά μία φωτογραφία!

Link to comment
Share on other sites

Πάμε για καμία βουτιά περιστέρια να βγάλουμε τίποτα και μετά σπίτι ούζο και φωτογραφε τραβά μία φωτογραφία!

αμα ειναι για βουτια ερχομαι και εγω !!!!

Σαλαμινα που εισαι Μανο?

Link to comment
Share on other sites

Ευελπιστω πολυ συντομα το μπλε φοντο να μεταμορφωθει σε ροζ φοντο :D

Ρε συ Στράτο δοκίμασε να το κρατήσεις καθαρό! Αν και εμένα μου αρέσουν γενικά τα καθαρά στα μικρά νομίζω ότι επιβάλεται αφού τα κάνει να φαίνονται πιο μεγάλα!

ΙΜΗΟ πάντα.

Θυμάμαι ένα χαρτί που γράφει μια ημερομηνία και το έγω θα κάνω μόνο Fish only .... :bigemo_harabe_net-74::bigemo_harabe_net-145:

Κι εγω το θυμαμαι ρε.....κρυβε λογια :hysterical:

Εγώ θυμάμαι και άλλες βαρυσήμαντες δηλώσεις αλλά θα σεβαστώ την επιθυμία σου.... :hysterical: :hysterical: :hysterical: :hysterical:

Κουκλι έχει γίνει το μικρό!Μπράβο σου!

Link to comment
Share on other sites

Τα πραγματα βαινουν καλως,αν και εχω γεμησει διατομικη,αλλα θα φυγει που θα παει..........εχω βαλει να δουλευουν εφτα uv και δυο ουζονιστηρες.(μην το επιχειρησετε χωρις τη βοηθεια ειδικου). :D

Οι τιμες ειναι kH 9.2 Ca 420 Mg 1430.

Μολις αγορασω ενα καλο φακο να κανει καμια 1000αδα ευρα,θα ξανασηκωσω καμια φωτογραφια.

:)

γιατί τον φωτογράφο τι τον έκανες σε χρεώνει ακριβά η πίνει πολλές μπύρες :bigemo_harabe_net-74::bigemo_harabe_net-145: ???

Link to comment
Share on other sites

γιατί τον φωτογράφο τι τον έκανες σε χρεώνει ακριβά η πίνει πολλές μπύρες :bigemo_harabe_net-74::bigemo_harabe_net-145: ???

Εγω ειμαι ο φωτογραφος.Οντως χρεωνω πολλα τον εαυτο μου,αλλα δεν πινω μπυρες.Μονο βοτκα :D

Έγινε επεξεργασία - Δίας
Link to comment
Share on other sites

Εγω ειμαι ο φωτογραφος.Οντως χρεωνω πολλα τον εαυτο μου,αλλα δεν πινω μπυρες.Μονο βοτκα :D

κανόνισε μαζί με τον βοηθό σου να μου μάθεις μερικά μυστικά της τέχνης !!!!!!

μη ξεχάσεις να έχεις μερικές παγωμένες στην άκρη για το διάλειμα των μαθημάτων ...!!! :bigemo_harabe_net-145: .

Link to comment
Share on other sites

κανόνισε μαζί με τον βοηθό σου να μου μάθεις μερικά μυστικά της τέχνης !!!!!!

μη ξεχάσεις να έχεις μερικές παγωμένες στην άκρη για το διάλειμα των μαθημάτων ...!!! :bigemo_harabe_net-145: .

το διαλειμα δεν ειπες ανα ποσα λεπτα θα γινεται !!!!

Link to comment
Share on other sites

Από ότι βλέπω το διάλυμα θα είναι μόνιμο!

Link to comment
Share on other sites

Εγω ειμαι ο φωτογραφος.Οντως χρεωνω πολλα τον εαυτο μου,αλλα δεν πινω μπυρες.Μονο βοτκα :D

Και δεν ανάβεις καλοκαιριάτικα???

Link to comment
Share on other sites

Και δεν ανάβεις καλοκαιριάτικα???

οταν αναβει , κανει αερα με οζον και ερχεται στα φυσιολογικα του :P

Link to comment
Share on other sites

Και δεν ανάβεις καλοκαιριάτικα???

Περιεργως φιλαρακι μου,τωρα τελευταια δεν αναβω καθολου.Το αβανς θα φταιει :P:hysterical:

Link to comment
Share on other sites

οταν αναβει , κανει αερα με οζον και ερχεται στα φυσιολογικα του :P

Περιεργως φιλαρακι μου,τωρα τελευταια δεν αναβω καθολου.Το αβανς θα φταιει :P:hysterical:

Κάνετε τρελό δίδυμο εσείς οι δυο πουλάκια μου ε???

Link to comment
Share on other sites

Κάνετε τρελό δίδυμο εσείς οι δυο πουλάκια μου ε???

:P :P :P

τελος τα offtopic για σημερα :bigemo_harabe_net-134:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...