Jump to content

Ποιο Tang?


manos23

Recommended Posts

Παιδιά καλησπέρα και χρόνια πολλά σε όλους! Ανοίγω αυτο το θέμα για πούμε ποιο tag δεν έχεται φανταστεί να λείπει από το reef η από το fish only σας η ποιο θέλετε να αποκτήσετε η και ποιο δεν θα βάζαται ποτέ στο ενυδρείο σας και για ποιο λόγο?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 96
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

yellow.ειναι η αδυναμια μου.οσο εχω αλατια παντα θα υπαρχει.

Link to comment
Share on other sites

Ξεκινάω πρώτος. Δεν έχω φανταστεί το reef μου ποτέ χωρίς yellow tag αν και κάτοχος μέχρι πριν 2 εβδομάδων Αχιλλέα. Δεν θα έβαζα ποτέ λευκωστερνο και ίσος ποτέ sohal για τον λόγο ότι γίνεται αρκετά μεγάλος και επιθετικός!

Link to comment
Share on other sites

Είσαι γρήγορο μπυστολι για μπαοκι Κώστα! Xαxaxαxa!

Link to comment
Share on other sites

Είσαι γρήγορο μπυστολι για μπαοκι Κώστα! Xαxaxαxa!

και απο το καλοκαιρι και μετα να δεις ποσο ακομη πιο γρηγορο θα γινω μανο μου.
Link to comment
Share on other sites

Sohal η Αχιλλεα ηταν τα αποθυμενα μου.Τελικα εβαλα sohal.Το yellow tag σταθερη αξια σε ενα ενυδρειο.Διστυχως αναγκαστικα να το δοσω,γιατι επρεπε να επιλεξω αναμεσα σε αυτο και το ξανθουρουμ λογο διαμαχης

Link to comment
Share on other sites

θα προσεχω στρατο μου....και κολλλλλαει η λλλλλλασπη φιλε..... :bigemo_harabe_net-113:

Link to comment
Share on other sites

Blue tang.

Δεν θυμάμαι να έχω reef και να μην το έχω.

Απωθημένο όμως είναι ο Αχιλεας!!

:bigemo_harabe_net-64:

Link to comment
Share on other sites

Να προσεχεις μονο με τις γοβες μεσα στα οργωμενα ε;;; :P

:bleh: :bleh: :bleh:

Λεω και εγω,τι εγινε ....Γοβες...οργωμενα...μας πιασανε? :hysterical: :hysterical: :hysterical:

Link to comment
Share on other sites

θα προσεχω στρατο μου....και κολλλλλαει η λλλλλλασπη φιλε..... :bigemo_harabe_net-113:

Λεω και εγω,τι εγινε ....Γοβες...οργωμενα...μας πιασανε? :hysterical: :hysterical: :hysterical:

Κωστα μου με ολο το θαρρος,να σε πειραξω λιγακι ε;;;:D

Εδω κολλαει με τη γαλοτσα ρε :D

Σταθη,να καλαμπουρισουμε και λιγακι :)

Link to comment
Share on other sites

με ξερεις για παρεξηγησιαρε ωρε...??χεχεχεχε

το θεμα του μανου το αλλαξαμε τα φωτα ομως.

Link to comment
Share on other sites

Το μεγαλο αποθυμενο μου Αχιλλεας,Λευκοστερνος,Ιαπονεζος,,,, δυστηχως οσο τα γουσταρω αλλο τοσο τα φοβαμαι .... μπορει το καθενα απο αυτα να σου διαλυση ολοκληρο ενυδρειο...

Link to comment
Share on other sites

Δε θα φανταζόμουν το ενυδρείο μου χωρίς το blue αλλά πλέον μετά τον nigricans δε θα το φανταζόμουν χωρίς αυτό...

Link to comment
Share on other sites

Κωστα μου με ολο το θαρρος,να σε πειραξω λιγακι ε;;; :D

Εδω κολλαει με τη γαλοτσα ρε :D

Σταθη,να καλαμπουρισουμε και λιγακι :)

Οσο θελεις,ειμαι και απο το αλλο στρατοπεδο (κιτρινομαυρο) :D :D :D .Δοσε του να καταλαβει :bigemo_harabe_net-146:

Link to comment
Share on other sites

Οσο θελεις,ειμαι και απο το αλλο στρατοπεδο (κιτρινομαυρο) :D :D :D .Δοσε του να καταλαβει :bigemo_harabe_net-146:

:hysterical: :hysterical:

Link to comment
Share on other sites

Οσο θελεις,ειμαι και απο το αλλο στρατοπεδο (κιτρινομαυρο) .Δοσε του να καταλαβει

Τι διαβάζουν τα καταπράσινα μπιρμπιλωτα μου μάτια?????? Σκουλήκι είσαι βρε bloodworm???? Θα σε ταΐσω σε δίσκους βρε!!!!! Απαπαπαπααα :P :P

Link to comment
Share on other sites

Τι διαβάζουν τα καταπράσινα μπιρμπιλωτα μου μάτια?????? Σκουλήκι είσαι βρε bloodworm???? Θα σε ταΐσω σε δίσκους βρε!!!!! Απαπαπαπααα :P :P

Σκουληκι με κοκκινο αιμα :bigemo_harabe_net-87: ....Ορμα τους Στρατοοοοοο

Link to comment
Share on other sites

Σκουληκι με κοκκινο αιμα ....Ορμα τους Στρατοοοοοο

Όχι ρε φιλε!.!.!.!.!... αυτοί είστε όμως ... ή κόκκινο αίμα θα έχετε ή γκλομπ θα κρατάτε...

Link to comment
Share on other sites

Ενα τελευταιο για να ηρεμισουν τα πνευματα.Σκεφτομαι να κανω και ενα Μεσογειακο.Γαυρο δεν βαζω με τιποτα μεσα,γιατι εχει ωραια γευση.... :bigemo_harabe_net-192:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...