Jump to content

Ποιο Tang?


manos23

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 96
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Οχι λευκοστερνο.καλυτερα η ονομασια του θα ηταν μαγνητης ικ.

Mobile klaz speaking...

Link to comment
Share on other sites

Οχι λευκοστερνο.καλυτερα η ονομασια του θα ηταν μαγνητης ικ.

Mobile klaz speaking...

Την πρωτιά την έχει το blue νομίζω...

Link to comment
Share on other sites

Την πρωτιά την έχει το blue νομίζω...

Ειναι και τα δυο........παρε το ενα και χτυπα το αλλο :D

Link to comment
Share on other sites

Και εμένα η τρέλα μου είναι ο lefcosternus αλλά δεν έχω παράπονο. Αφού συμβιώνουν 2 Υellow+Blue+Japonicus+Xanthurum δεν νομίζω οτι θα άλλαζα το combo.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Εμένα το απωθημένο μου είναι τα yellow Tang πάντως...ελπίζω στο επόμενο ενυδρείο να φιλοξενήσω 2-3..

Link to comment
Share on other sites

Με σειρά προτεραιότητας, Λευκόστερνο (απωθημένο), χαβανέζο, bluetang... Δυστυχώς για τα λίτρα μου βολεύομαι με ένα blue (μωάκι)... :)

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

αυτο της φωτογραφιας? αααα σου αρεσει εε?

Χαχαχα Νικολα εισαι δυναμη!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Για εμενα πρωτος Naso elegans δευτερο αχιλλεας τριτο λευκοστερνος .......!!!και χαλαλι οι αρρωστιες

ερωτησεις:

γιατι εχω δει πολλα blue tang μωρα στα 2-3 εκατοστα και ποτε κανενα αλλο tang τοσο μικρο ... τυχη ???

και μπορουν να συμβιωσουν πολλα tang μαζι η θα τσακώνονται ?

Link to comment
Share on other sites

Δε θα φανταζόμουν το ενυδρείο μου χωρίς το blue αλλά πλέον μετά τον nigricans δε θα το φανταζόμουν χωρίς αυτό...

Μεγαλα λογια μη λες... μεγαλη μπουκια φαε... :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

ενας εκπληκτικος συνδυασμος ειναι κατα την γνωμη μου τα 4 zebrasoma μαζι δυσκολο μεν αλλα εκπληκυικο το αποτελεσμα και τελειωνεις με εναν sochal η αχιλεα.

Link to comment
Share on other sites

Εγω ρε παιδια εχω αποθημενο ενα Yellow tang. Παντα μου αρεζε αυτο το ψαρακι. Ομως το ενυδρειο μου ειναι 130 λιτ + αλλα 20 το σαμπ(150 λιτ συνολικα) και εχω μεσα ενα blue tang το οποιο το λατρευω ενα ρασσακι,firefish και κλασικο 2 κλοουν. Νομιζω οτι ειναι αρκετα τα ψαρια μεσα για τα λιτρα μου....αν και θα τολμουσα να εβαζα ενα yellow και ας κανω οσες αλαγες νερου χρειαζετε δεν με πειραζει καθολου. Ομως σε καμια περιπτωση δεν θελω να δω τσακομους με το blue tang. Εχω ακουσει οτι τα τανγκ τσακονονται μεταξυ τους και το φοβαμαι πολυ αυτο γιατι μεσα στο ενυδρειο εχω ειρηνικο και δημοκρατικο καθεστος :)

Link to comment
Share on other sites

Αυτο θα τρωει ξηρη τροφη κανονικα? ή θα θελει φυκια και αλγες? Γιατι αλγη δεν εχω καθολου πλην την χαετο (ή οποια ειναι σε υπερβολικες ποσοτητες και πρεπει να την αραιωσω)

Link to comment
Share on other sites

αααα φερε μου λιγο και εμενα .θα τρωει φυλαρακι ευκολα συνηθος

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...