Jump to content

Η Καινούργια Λίμνη Μου...


Recommended Posts

Αλλη μια φορα! Σε ζηλευω και πολλα μπραβο!

Αλλα εχω και μια εωτηση: Με την παντοφλα τι γινεται;

Link to comment
Share on other sites

Καταπληκτική δουλειά συγχαρητήρια! :thumbsu::thumbsu:

Σε ευχαριστώ πολύ....

Αλλη μια φορα! Σε ζηλευω και πολλα μπραβο!

Αλλα εχω και μια εωτηση: Με την παντοφλα τι γινεται;

Όταν λες για τιην παντόφλα τι ακριβώς εννοείς?

Φιλε μου εισαι απιθανος :bow: .Πολυ πρωτη η δουλεια και το μερακι που δινεις σε αυτη σου την προσπαθεια :bigemo_harabe_net-122: :bigemo_harabe_net-122:

Πραγματικά μιλάμε για πολλές ώρες και μέρες σκέψης , έρευνας , σχεδιασμού , μελέτης και δουλειάς......

Link to comment
Share on other sites

Μιλάμε απλά για τρομερή δουλειά ..... Το πασαλάκι με το φως κορυφαίο !!! :)

Link to comment
Share on other sites

Μιλάμε απλά για τρομερή δουλειά ..... Το πασαλάκι με το φως κορυφαίο !!! :)

Το πασαλακι που λες ήταν ότι πιο δύσκολο γιατι ήταν επι 4....μηλαμε για πολλές ώρες δουλειάς

Link to comment
Share on other sites

Εννοω με τις αντιρρησεις των δικων σου;

Θοδωρη νομιζω ότι πάντα υπάρχουν κάποιοι που δεν βλέπουν αυτο που βλέπεις εσυ οταν ξεκινάς κάτι τέτοιο...μόλις αρχήσεις κ σε βλέπουν πραγματικά αποφασισμένο... Τότε ηρεμούν κ το απολαμβάνουν κ οι ίδιοι...

Link to comment
Share on other sites

τρομερή δουλεια με πολυ μεράκι πραγματικα χίλια μπράβο σου και καλη συνέχεια και μην σταματας να μας δίνεις φωτογραφιες απο την δουλεια σου......

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο σου! Αν βρίσκω την λίμνη υπέροχη προτού ακόμα ολοκληρωθεί, σίγουρα θα μείνω άφωνη στο τέλος! Και πάλι μπράβο! :thumbsu:

Link to comment
Share on other sites

Άφωνος!!! Τί να πώ για την αγάπη και το μεράκι που βάζεις; ή για την ομορφιά που βλέπω να φτιάχνεται; Απλά υποκλίνομαι. :bow:

Link to comment
Share on other sites

Πολλά μπράβο και από εμένα....

Φτιάχνεις ένα μικρό παράδεισο (πολύ ζηλεύω....)...

Link to comment
Share on other sites

πωπω φοβερη δουλεια φιλε μου!

Link to comment
Share on other sites

Φιλε απιθανη η λιμνη σου!!!Μπραβο στον ενθουσιασμο και το μερακι σου!Να εισαι καλα να την χαρεις και να πετας σε μας καμμια φωτο!

Link to comment
Share on other sites

Ομορφα πράγματα,ολο και πιο ομορφα!μπορει να ανύπομονω πιο πολύ και από σένα :-)

Link to comment
Share on other sites

τρομερή δουλεια με πολυ μεράκι πραγματικα χίλια μπράβο σου και καλη συνέχεια και μην σταματας να μας δίνεις φωτογραφιες απο την δουλεια σου......

Μπράβο σου! Αν βρίσκω την λίμνη υπέροχη προτού ακόμα ολοκληρωθεί, σίγουρα θα μείνω άφωνη στο τέλος! Και πάλι μπράβο! :thumbsu:

Άφωνος!!! Τί να πώ για την αγάπη και το μεράκι που βάζεις; ή για την ομορφιά που βλέπω να φτιάχνεται; Απλά υποκλίνομαι. :bow:

Πολλά μπράβο και από εμένα....

Φτιάχνεις ένα μικρό παράδεισο (πολύ ζηλεύω....)...

πωπω φοβερη δουλεια φιλε μου!

Φιλε απιθανη η λιμνη σου!!!Μπραβο στον ενθουσιασμο και το μερακι σου!Να εισαι καλα να την χαρεις και να πετας σε μας καμμια φωτο!

Ομορφα πράγματα,ολο και πιο ομορφα!μπορει να ανύπομονω πιο πολύ και από σένα :-)

Σας Ευχαριστώ πάρα πολύ όλους....σύντομα ελπίζω να φτάσουμε και στο πολυπόθητο τέλος....Σύντομα ακολουθεί φωτογραφικό υλικό.....

Link to comment
Share on other sites

Ελπίζω να έχεις ΜΟΝΟ ΚΟΙ και να μην τα μπλέξεις με άλλα είδη ψαριών …

Link to comment
Share on other sites

Αυτήν τη φορά θα έχω μόνο κοι και μάλιστα Τρίτη με τετάρτη θα είμαι στο μοναδικό ''Εκτροφείο'' για κοι στην Ελλάδα για να διαλέξω μερικά ψάρια αλλά και για την εμπειρία φυσικά....ελπίζω να μπορέσω να βγάλω μπόλικες φώτο....

Link to comment
Share on other sites

καταπληκτική δουλειά .μπράβο σου .

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...