Jump to content

Το Καινούριο Μου Απόκτημα


Sturm

Recommended Posts

πολυ καλυτερο! :thumbsu:

και θα γινει πιο ομορφο και με αλλες ριζες..

η ομορφια του θα τελειοποιηθει με προσθηκη τυρφης και μαυρου φοντου

Link to comment
Share on other sites

Θπδωρη προσπαθησε να βαλεις τις ριζες οχι συμμετρικα αλλα ατακτα καπως. Θα δειξει πιο φυσικο γο αποτελεσμα.

ΥΓ ειναι και τεραστιο βρε παιδι μου και χρειαζεται πολυ πραγμα μεσα....

+1000 στο μαυρο φοντο.

Link to comment
Share on other sites

Sorry για τις ανωμαλιες στο γραψιμο, ειμαι απο κινητο.

Link to comment
Share on other sites

εγω λεω οτι αυτο το ενυδρειΑΚΙ γινεται πολυ ωραιο θαλασσινο..!!!! χαχαχα

Πλακα κανω...!!! Ωραιες ριζες...Και εγω ειμαι υπερ του μαυρου φοντου!!

Link to comment
Share on other sites

προσωπικα νομιζω οτι αυτο μπλε φοντο ειναι πολυ ασχημο και χαλαει την ολη βιοτοπικη προσεγγιση... με μια τετοια αφισα νομιζω θα εσκιζες φιλαρακι :

γιατι νομιζω σε ολα τα αλλα εισαι πολυ κοντα. Για μενα ειναι κατι που αξιζει να κανεις και θα ανανεωσεις ακομη περισσοτερο οχι απλα το ενυδρειο σου αλλα olo και τον χωρο που το εχεις :)
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλό γίνεται, όμορφες ρίζες, αλλαγή φόντου και black water πιστέυω ότι χρειάζεται και θα γίνει τέλειο!!!

Link to comment
Share on other sites

Πολύ ωραίο Θοδωρή και ωραίες ρίζες.Καλά έκανες και τις έβαλες ανάποδα και νομίζω θ΄αρέσουν και στα σκαλάρια σου.

Το φόντο κάποια στιγμή καλό θά'ναι να το αλλάξεις. Θα δείξει νομίζω πολύ καλύτερο με σκούρο φόντο.

Για το φωτισμό δέ το συζητάω σίγουρα με το χαμηλό,με τη μία λάμπα είναι πιό όμορφο! :thumbsu:

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω για τα καλα σας λογια και τις συμβουλες! Μακαρι να μπορουσα να αλλαξω την αφισα και εγω ειμαι ο πρωτος που το ειπε αλλα κατι τετοιο απλα δεν παιζει. Ειναι κατι που την προηγουμενη φορα μου φαγε μια μερα και πολυ κατσαδα απο την κυρα οποτε δεν ξαναμπαινω στη διαδικασια αυτη.

Τα ξυλα μονο συμετρικα δεν ειναι αλλα ετσι κι αλλιως θα μπουνε και αλλα και πανω και κατω και θα γινε τρελο συμπλεγμα!

Παντως τα σκαλαρια οχι μονο δεν εχουν προβλημα αλλα παιζει και ειναι η πρωτη φορα που βλεπω τις πραγαμτικες συμπεριφορες τους. Με το που μπηκαν τα ξυλα, κοπαδιασανε για λιγο και μετα τα ζευγαρια αρχισαν πυρετωδως να καθαριζουν τα ξυλα. Πραγματικα ειμαι κατενθουσιασμενος!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλά κάτι πρέπει να γίνει με την αφίσα γιατί δεν……. Το βλέπεις και μόνος σου.

Φυτά θα βάλεις; Τι λάμπες έχει τώρα και στα πόσα βατ;

Link to comment
Share on other sites

Επειδη διαβάζω οτι θα βάλεις κι άλλες ρίζες, μη το παρακάνεις και δε μπορείς μετά να βάλεις χέρι μέσα αν χρειαστεί κάποια στιγμή. Για την αφίσα θα σου πω κι εγω με τη σειρά μου οτι η μπλε δε ταιριάζει. Ξανακαλείς τον κουμπάρο και τον Δημήτρη που εχουν εμπειρία στο ενυδρειο σου και ειναι καλά παιδιά και δε λένε όχι, τα "ακούτε" όλοι μαζί απο τη γυναίκα σου, απο δω θα μπαίνουν απο κει θα βγαίνουν και "τσούπ", να το νέο ενυδρειο!

Link to comment
Share on other sites

Πολυ καλύτερο από το προηγούμενο, περιμενουμε την συνεχεια. Εχω την εντυπωση οτι θα εξεληχθει σε κατι πολύ ομορφο....

Link to comment
Share on other sites

Επειδη διαβάζω οτι θα βάλεις κι άλλες ρίζες, μη το παρακάνεις και δε μπορείς μετά να βάλεις χέρι μέσα αν χρειαστεί κάποια στιγμή. Για την αφίσα θα σου πω κι εγω με τη σειρά μου οτι η μπλε δε ταιριάζει. Ξανακαλείς τον κουμπάρο και τον Δημήτρη που εχουν εμπειρία στο ενυδρειο σου και ειναι καλά παιδιά και δε λένε όχι, τα "ακούτε" όλοι μαζί απο τη γυναίκα σου, απο δω θα μπαίνουν απο κει θα βγαίνουν και "τσούπ", να το νέο ενυδρειο!

Δημήτρη το ακούς? Ετοιμάσου να κοψομεσιαστούμε πάλι. Ετοίμασε βαρέλια κλπ

Link to comment
Share on other sites

Επειδη διαβάζω οτι θα βάλεις κι άλλες ρίζες, μη το παρακάνεις και δε μπορείς μετά να βάλεις χέρι μέσα αν χρειαστεί κάποια στιγμή. Για την αφίσα θα σου πω κι εγω με τη σειρά μου οτι η μπλε δε ταιριάζει. Ξανακαλείς τον κουμπάρο και τον Δημήτρη που εχουν εμπειρία στο ενυδρειο σου και ειναι καλά παιδιά και δε λένε όχι, τα "ακούτε" όλοι μαζί απο τη γυναίκα σου, απο δω θα μπαίνουν απο κει θα βγαίνουν και "τσούπ", να το νέο ενυδρειο!

+1000

και έχεις ετοιμάσει από πρίν το καινούργιο χαρτόνι στις διαστάσεις ακριβώς και με μία σκάλα απ'τη μία και μια καρέκλα απ'την άλλη τσάκ τσάκ έγινε η αλλαγή στο πί και φί. :icon_dance:

Link to comment
Share on other sites

δεν εχει αφησει καθολου χωρο απο πισω ο φιλος ρε παιδια ?

Μα καθολου!

Link to comment
Share on other sites

να φτιαξουμε ενα poll ρε παιδια για να δουμε ποσοι συμφωνουν να αλλαξει το φοντο. Μετα θα το παει στη γυναικα του... δε θα συγκινηθει καθολου ? :)

Link to comment
Share on other sites

να φτιαξουμε ενα poll ρε παιδια για να δουμε ποσοι συμφωνουν να αλλαξει το φοντο. Μετα θα το παει στη γυναικα του... δε θα συγκινηθει καθολου ? :)

Μα καθόλου !!!!!!

Link to comment
Share on other sites

να φτιαξουμε ενα poll ρε παιδια για να δουμε ποσοι συμφωνουν να αλλαξει το φοντο. Μετα θα το παει στη γυναικα του... δε θα συγκινηθει καθολου ? :)

Η θα μας ξεχέσει όλους μαζί και ονομαστικά, έναν προς έναν.

Δεν παίζουν με αγριεμένες συζύγους, είναι επικίνδυνα πράγματα αυτά.

Link to comment
Share on other sites

Ακούει - ακούει αλλα δε λες "Ναι θα έρθω και θα βοηθήσω". Μονο ακούει!

Αφου το ξερεται οτι ειμαι μεσα ( αρκει να μου το πειτε ).

Link to comment
Share on other sites

Λείπει ο γάτος, χορεύουν τα ποντίκια xi x xix xi xi :)

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...