Jump to content

Valerimless Reef


vales_red

Recommended Posts

Ομορφες οι απο πανω,ομορφο και το κλαμακι :)

Το ειχες η καινουριο;

Σας ευχαρίστώ ρε γκαρντασιανς!! Το clam αγοραστο...

Link to comment
Share on other sites

Βαλε βλεπω ο καναπες μου εγινε in xaxa μια φωτο απο ψηλα του καναπε δεν εβγαλες?

Έγινε επεξεργασία - niknik
Link to comment
Share on other sites

Μπράβο ρε Βαλε, υπέροχο..

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Tι εννοεις θα μπορουσε να ηταν και τζαμπα? :hysterical: :hysterical: :hysterical:

χαχαχαχ οντως ετσι οπως το εγραψα.... Ειναι σχετικα καινουριο...το εχω απο Δεκεμβριο νομιζω. Αν γυρισεις πιο πισω θα δεις τα αποκαλυπτηρια...

Link to comment
Share on other sites

Βαλε βλεπω ο καναπες μου εγινε in xaxa μια φωτο απο ψηλα του καναπε δεν εβγαλες?

Ποιον καναπε λες βρε τρελε?! Δεν σεπιανω...

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο ρε φίλε!!Άψογος ο ύφαλος!Τρελή ανάπτυξη και πανέμορφα χρώματα!!!Βαλεντίνο άστο να φύγει έργο ρε φιλαράκι...!Σε κανά εξάμηνο θα είναι ξεφεύγα!!!!!Φτου φτου να μην το ματιάσω το θεριό!!

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο ρε φίλε!!Άψογος ο ύφαλος!Τρελή ανάπτυξη και πανέμορφα χρώματα!!!Βαλεντίνο άστο να φύγει έργο ρε φιλαράκι...!Σε κανά εξάμηνο θα είναι ξεφεύγα!!!!!Φτου φτου να μην το ματιάσω το θεριό!!

Χαχαχαχα πολυ καλο :hysterical: :hysterical:

ΥΓ+1

Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να έρθει μια σωστή φωτογραφική να τραβίξει μερικές σωστές φωτογραφίες...δεν αποτυπώνεται με compact φωτογραφικες ουτε με ipad αυτο που θα αποτυπωθει στου....Giovanni την φωτογραφική! χαχαχαχα

Θα εχει ανταλλαγμα ομως.... θελω ενα απο ολα. Αν εισαι διαθεσιμος να βρεξεις ψαλιδι ερχομαι... :money::money::money::money:

Link to comment
Share on other sites

Για κουρεψτε ρε παιδια λιγο κι εδω! Ο kostaskappa εφτασε τις 100 σελιδες κι εδω ακομα ειμαι στις 52!!! χαχαχαχαχαχα!

Σας ευχαριστω για τα επιφωνηματα!!!

Γιαννη παραπονεμενο θα σε αφησω?

Link to comment
Share on other sites

Δακρυσα..... Υπεροχο....

Κωστα(Καππα) συγνωμη για αυτο που θα πω, Βαλεντινο μη ξανα πεις οτι ζηλευεις αλλον κυβο ή τετραγωνο ή ριζα του 247 κτλπ, θα φας ξυλο, εχεις ενα δασος εκει μεσα!!!

Εγω απ την αλλην εχω δικαιωμα να ζηλευω γιατι ειμαι μικρος και νεος στην θαλασσα :P

Υπεροχο και παλι!

Έγινε επεξεργασία - Akridas66
Link to comment
Share on other sites

Δακρυσα..... Υπεροχο....

Κωστα(Καππα) συγνωμη για αυτο που θα πω, Βαλεντινο μη ξανα πεις οτι ζηλευεις αλλον κυβο ή τετραγωνο ή ριζα του 247 κτλπ, θα φας ξυλο, εχεις ενα δασος εκει μεσα!!!

Εγω απ την αλλην εχω δικαιωμα να ζηλευω γιατι ειμαι μικρος και νεος στην θαλασσα :P

Υπεροχο και παλι!

Ενα χαρτομαντηλο ρε παιδιαααααα :D

Στάλθηκε από το GT-I8160 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

Ειμαι ευαισθητος ενταξη! Σε ωραια πραγματα κλαιο, καμια φορα και στο moulin rouge και ας το εχω δει 50000 φορες!! :)

Σορυ για το οφ....

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...