Jump to content

Valerimless Reef


vales_red

Recommended Posts

Στράτοοοοοοοοοοοοοοο στην υπογραφή το Banner και δώστου να καταλάβει !!!!

Link to comment
Share on other sites

οπα οπα...φτανει τοσο! Ας πουμε κατι καλο...

Τι αλλαγες θα με συμβουλευατε να κανω?! Προσθηκες αλλαγες?!

Link to comment
Share on other sites

Δια ακους??? Σε φωναζει ο Βαλ.. :D

Στράτοοοοοοοοοοοοοοο στην υπογραφή το Banner και δώστου να καταλάβει !!!!

Παιδια ελειπα για κυνηγι πριν λιγο γυρισα.Μα παρτε ενα τηλ να μπω απο το κινητο χαχαχαχαααα

Link to comment
Share on other sites

οπα οπα...φτανει τοσο! Ας πουμε κατι καλο...

Τι αλλαγες θα με συμβουλευατε να κανω?! Προσθηκες αλλαγες?!

Τα είπαμε αυτά!Βάλε led xtraδάκι παρέα με τις Τ5 να γουστάρουμε...όχι τίποτε άλλο,μπορεί να κονταροχτυπηθούμε για το tank του μήνα!!Άστα αυτά όμως....

Στράτο!Έπιασες τίποτε;;;

Link to comment
Share on other sites

Τα είπαμε αυτά!Βάλε led xtraδάκι παρέα με τις Τ5 να γουστάρουμε...όχι τίποτε άλλο,μπορεί να κονταροχτυπηθούμε για το tank του μήνα!!Άστα αυτά όμως....

Στράτο!Έπιασες τίποτε;;;

Σκέφτηκα να βάλω στο μεσαίο φωτιστικο που εχω 2 blue plus, LEDs blue & Uv αντε και κανα λευκό. Η ολη κατασκευή θα κόστιζε 100-130€. Κι ολα αυτά για ενα μικρο φωτιστικακι...νομίζω δε συμφέρει κ ψάχνομαι να βρω καμια καλυτερη λύση κ ποιοτικά κ οπτικά...

Link to comment
Share on other sites

Γιατι 100€;;

Εμενα ολα μου πηγαν 35€

Έγινε επεξεργασία - Akridas66
Link to comment
Share on other sites

Βάλε ψυκτρα 89cm ( εγω σου βάζω 75), led, φακοί, 2 drivers, 2-3 fans, controller...φτάσαμε 200€. Χωρίς κοντρολερ 130 ενσταντανέ!

Link to comment
Share on other sites

Με ντιμ οι οδηγοι και τα λεντ;; Τι ειδος λεντ; Φακους με τι μοιρες;

Για κοντρολερ δεν ξερω, αλλα αμα εχεις ηδη φωτιστηκο με τ5 και τα λεντ τα θελεις για προσθετο γιατι να βαλεις κοντρολερ τωρα;

Ερωτησεις κανω γιατι δεν ξερω τον εξοπλισμο ακριβος, επισης μηπως βρεθει καμια λυση....

Εγω εχω 5 10 βατ(hybrid 12000 ακτινικο 460 royal blue) χωρισμενα 2-3 με δυο οδηγου(30 βατ εκαστος), ψυχτες απο τηλεοραση με ανεμιστηρακια turbo x 80ρια(δουλευουν στην μεση με παλιο φορτιστη κινητου) χωρις φακου, τα λεντ ειναι στις 120 μοιρες απο μονα τους και ειναι στους 10 ποντους απ την επιφανεια.... Απλα το αναφερω σαν παραδειγμα, ειπα ποσο πηγε να πω και πως δουλευει :)

Link to comment
Share on other sites

Με ντιμ οι οδηγοι και τα λεντ;; Τι ειδος λεντ; Φακους με τι μοιρες;

Για κοντρολερ δεν ξερω, αλλα αμα εχεις ηδη φωτιστηκο με τ5 και τα λεντ τα θελεις για προσθετο γιατι να βαλεις κοντρολερ τωρα;

Ερωτησεις κανω γιατι δεν ξερω τον εξοπλισμο ακριβος, επισης μηπως βρεθει καμια λυση....

Εγω εχω 5 10 βατ(hybrid 12000 ακτινικο 460 royal blue) χωρισμενα 2-3 με δυο οδηγου(30 βατ εκαστος), ψυχτες απο τηλεοραση με ανεμιστηρακια turbo x 80ρια(δουλευουν στην μεση με παλιο φορτιστη κινητου) χωρις φακου, τα λεντ ειναι στις 120 μοιρες απο μονα τους και ειναι στους 10 ποντους απ την επιφανεια.... Απλα το αναφερω σαν παραδειγμα, ειπα ποσο πηγε να πω και πως δουλευει :)

Θελω να φυγει το μεσαιο απο τα 3 φωτιστικα που εχει 2 μπλε Τ5 και να μπουν μπλε LED 3W Bridgelux μαλλον...Με 80αρηδες φακους. Τον κοντρολερ τον θελω για να εχω πιο ομοιομορφο ανοιγοκλεισιμο των φωτων.

Link to comment
Share on other sites

Ας συμβαλω και εγώ στην αύξηση των σελίδων .. Μπλα μπλα μπλα ..

Μουαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα!!!!

Σε πήρανε χαμπάρι όλοι βαλεντίνοοοοοοοοοοο!!!!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...