Jump to content

Ενυδρειο Submarine1981 Boyu Τl-550.


submarine1981

Recommended Posts

Με την πιπετα στην 2η φωτο την ταιζω ενα κοματακι Μαριδα. Γενικα παιρνει την τροφη και απο το χερι μου αλλα δεν γινετε καθε φορα να γινομαι μουσκεμα μεχρι πανω :)

Έγινε επεξεργασία - submarine1981
Link to comment
Share on other sites

Γι'αυτο το ζωντανο ευγενειε,εγω θα βουτουσα μεσα καθε μερα για να το ταισω! :bigemo_harabe_net-134:

Μπραβο σου που το προσεχεις τοσο πολυ!

Ποσο καιρο τον εχεις?

edit.

A και φτου φτου φτου!!

Έγινε επεξεργασία - mad23
Link to comment
Share on other sites

Και εμενα μου αρεσει το ατιμο. Το συγκεκριμενο το εχω 3 μηνες. Γενικα προσαρμοστηκε παρα πολυ ευκολα. Την πρωτη φορα που ειχα βαλει χερι μεσα ηταν για να παρω ενα κοματι γαριδα που ειχα ριξει να φαει ενα κοραλλι και το πηρε η ροη και πηγα να το επιστρεψω πισω στο κοραλλι. Ομως αυτο ακολουθουσε το χερι μου χωρις να φοβαται. Και καποια στιγμη αντι για το κοραλλι πλησιασα το καβουρι για να δω τι θα κανει. Και αυτο ηρθε πανω στο δαχτυλο και τραβουσε την γαριδα. Και φυσικα του την εδωσα (Το δε κοραλλι εφαγε αλλη φορα :bigemo_harabe_net-74: ).

Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχα πολυ τον συμπαθησα τον κλεφτακο-ζητιανακο σου! :D

Μπραβο σου που τον κρατας τοσο καιρο και τον φροντιζεις τοσο πολυ...μεταξυ μας...το αξιζει κιολας ευγενειε! :P

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ολα πολυ ομορφα sub.. Ευχομαι οτι καλυτερο φιλε...

Απλα ελπιζω να ξερεις οτι αργα ή γρηγορα θα πρεπει να αποχωριστείς τα tang ή να κανεις μεγαλυτερο ενυδρειο...

Link to comment
Share on other sites

Πιστευω σε λιγοτερο απο 1 χρονο αν ολα πανε καλα θα μετακομισω(Ατιμη γκαρσονιερα!) σε μεγαλυτερο χωρο και εκει εχω σκοπο για μεγαλυτερο :)

Link to comment
Share on other sites

Ωραια ζωντανα φιλος...να τα χαιρεσαι!!!Το πας μια χαρα το μικρο....οταν με το καλο μετακομισεις,Ντου σε μεγαλυτερο αφου το κατεχεις!!!

Link to comment
Share on other sites

Όμορφα ζωντανά!! Φτου φτου!! Όσο για το μεγαλύτερο σιγά σιγά μάθε από αυτό φτάσε κορυφή και μετά προχώρα σε ποιο μεγάλο!!

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο Ευγενιε πολυ καλο οπως σου ειπα αλλο ενυδρειο αλλα κοραλια.βαλε και μια με το moonlight.Να το χαρεις φιλε.

Link to comment
Share on other sites

Νικο οντως τα κοραλλια εχουν πολυ ποιο εντωνα χρωματα! Επισης κατι που μου αρεσε παρα πολυ ειναι οτι εχει ενσωματομενο χρονοδιακοπτη για τα ασπρα λεντ, για τα μπλε και αυτοματα οταν σβησουν ολα αναβει το Moonlight!! Επιτελους ξεφορτωθηκα τους χρονοδιακοπτες απο το πολυπριζο :bigemo_harabe_net-75:

Link to comment
Share on other sites

Μεχρι στιγμης ναι. Και ελευθεροθηκε και η επιφανεια για να κανω οτι δουλειες χρειαζομαι (ουτε καπακια ουτε τπτ).

Φωτο μολις αναψει το Moonlight :)

Μου φαινετε θα αρχισω να βαζω και κανενα σκληρο σιγα σιγα :bigemo_harabe_net-82:

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω.... Μολις εσβησε το ασπρο και εμειναν μονο τα μπλε. Σε λιγο θα σβησουν και τα μπλε και θα ειναι μονο το Moonlight. Επισης ειναι τρομερα αθορυβο!! Πολυ βασικο γιατι το ενυδρειο ειναι σε υπνοδωματιο! :bigemo_harabe_net-69:

i4tx.jpg

mzq1.jpg

3ni2.jpg

1o1i.jpg

rt96.jpg

17tw.jpg

Link to comment
Share on other sites

Μεγεια ευγενειε και φτου φτου φτου φιλε μου :bigemo_harabe_net-64:

Το ενυδρειο ειναι πανεμορφο!Να'σαι καλα να το χαιρεσαι!

Τα κοραλια ειναι ενα και ενα...μπραβο!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...