Jump to content

Ασχετο Με Ενυδρεια Αλλα Εχω Ενα Τεραστιο Προβλημα Με Αλογο!ξερει Κανεις Τιποτα?


Recommended Posts

Ε τοτε του ταιριαζει..! Κι εγω δεν του εδωσα το ονομα φιλιππος. Το πηρε απο τους προηγουμενους ιδιοκτητες αν και του ταιριαζει γαιτι ειναι συνθετο. :)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 87
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

μπας και ξερει κανεις πωσ να κουρεψω ολα αυτα τα ξερα αγριοχορτα? τη περιφραξη θα την κανω με ξυλινους πασαλους και σχοινι μηπως θα φυγει;

Link to comment
Share on other sites

τελικα δεν ειναι αραβανι! Σημερα το πρωι τον ειδα να καλπάζει κανονικα! Αναρωτιεμαι αν ξερουν οι παλαιοί ιδιοκτητες του τι θα πει αραβανι και τι καλπαζιαρικο!

Link to comment
Share on other sites

ειναι πολλα. δες τη φωτο απο τη σελ.4 πρωτο σχολιο. Το χωραφακι πανω αριστερα και λιγο παρα περα εχει. Ολα αυτα τα χορτα εχουν ξεραθει. Το μηχανημα λιγο ακριβο μου πεφτει.

Link to comment
Share on other sites

Ναι ειναι ακριβά, αν μπορεις με άλλον τροπο οκ. Μια λυση ειναι να έρθει κάποιος αλλος με χορτοκοπτικο και να τον πληρώσεις μεροκάματο.

Link to comment
Share on other sites

κατι θα βρω στην αποθηκη μου που να κοβει. Σιγουρα εχω! Οποτε θα το κανω χωρις βοηθεια.

Η καλυτερη λυση ;)

Link to comment
Share on other sites

Ναι σιγουρα...! Αλλα κουραστικη και χρονοβορα. Δεν κανεις και πολλα μονο με τα χερια και ενα κλαδευτηρι για τα σκληρα αγριοχορτα.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ξερει κανεις ποσο κοστιζει σταυλοσμος στη θεσσαλονικη? Και αμα εχει κανεις να μου πει τα πληρη εξοδα μηνιαιος?

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...