Jump to content

Αρχαριος Στα Βαθια Και Χωρις Μπρατσακια.


Recommended Posts

Χαρη βαλε αλλο εννα μινιμαλ αριστερα του δημιουργησε μια δυο σπηλιες για τα ψαρια και εισαι οκ.

Link to comment
Share on other sites

θα δω πως θα το κανω να βγαλω αμμο ε χμ και μενα σα πολυ μου φανηκε ευχαριστω πολυ παιδια

τωρα σε λιγο καιρο κανονιστε να να κανετε κανα κλαδεμα στα κοραλια σας :devil::devil:

Link to comment
Share on other sites

Χαρη σε 2 εβδομαδες εβδομαδες ειναι το frag swap!

Ξερω οτι δεν εισαι και διπλα φιλε μου,αλλα θα ηταν πολυ ωραιο αν ευκολα η' δυσκολα καταφερνες να εισαι μαζι μας και να σε γνωρισουμε και να γυρισεις πισω με μερικα ζωντανα παραπανω! :thumbsu:

Link to comment
Share on other sites

φιλε mad δυστηχοσ δε μπορω να αφησω τη δουλεια μου αλλα αμα βρω κενο θα ερθω

τωρα κατι αλλο για ριχτε μια ιδεα για το σαμπ πως να το κανω οστε να ειναι ποιο καλο ακουω γνωμες και σχεδια θελω να παιξω με αλγες :cigar::cigar:

Link to comment
Share on other sites

Χαρη ελα αθηνα στο swap να τα πουμε εχει δικιο ο Μιχαλης

Link to comment
Share on other sites

Απλο και λειτουργικο με δυο χωρισματα και εισαι οκ.

Link to comment
Share on other sites

Χαρη σε 2 εβδομαδες εβδομαδες ειναι το frag swap!

Ξερω οτι δεν εισαι και διπλα φιλε μου,αλλα θα ηταν πολυ ωραιο αν ευκολα η' δυσκολα καταφερνες να εισαι μαζι μας και να σε γνωρισουμε και να γυρισεις πισω με μερικα ζωντανα παραπανω! :thumbsu:

+ τα πάντα όλα!

Link to comment
Share on other sites

θα προσπαθησω να ερθω :thumbsu:

Έτσι σε θέλω! Η προσπάθεια μετράει! Ελπίζω να τα καταφέρεις και να τα πούμε και από κοντά!

Link to comment
Share on other sites

http://www.charterhouse-aquatics.co.uk/kamoer-kspf03-channel-dosing-pump-master-p-10986.html

τη γνωμη εχετε για αυτη ?

φτανει λετε η 3 πλη για αρχη ? μετα τηα πρεπει να βαλω ποιο μεγαλη η μπορω να συμπληρωνο και με το χερι ? λετε να συνδεετε με καμια απο τισ φτινες του fish street ?

Link to comment
Share on other sites

http://www.charterhouse-aquatics.co.uk/kamoer-kspf03-channel-dosing-pump-master-p-10986.html

τη γνωμη εχετε για αυτη ?

φτανει λετε η 3 πλη για αρχη ? μετα τηα πρεπει να βαλω ποιο μεγαλη η μπορω να συμπληρωνο και με το χερι ? λετε να συνδεετε με καμια απο τισ φτινες του fish street ?

μια χαρα ειναι και σε φτανει.

Link to comment
Share on other sites

Χάρη, δεν την λες και φτηνή την αντλία.... και δεν είναι δα και κάποια "επώνυμη" ....260 ευρώ κάνει !!!

Link to comment
Share on other sites

παιδια εδωσα κατι ψαρακια και τα εκανα τραμπα με καινουρια πραγματα αυτη ειχε το παλικαρι διαβαζω καλα σχολια τωρα θα δειξει

επισεις θελω τα φωτα σας τη χυμικα να παρω και αν εχει καποιος να προτηνει και καταστημα σε πμ για καλυτερες τιμες

Link to comment
Share on other sites

σημερα μια μεγαλη μερα το τελειωσα και κολλησα και ο σαμπακι με τι βοιθεια του bill samos παιδια αυριο φωτο σημερα παω να το γιορτασω :D:D:D:D

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχα γιορτασε τώρα

Γιατι μετά γιατι αύριο

Έχει πολλές φώτο :)

Link to comment
Share on other sites

Έλα λέμε ομορφιές!! Χάρη έχεις όλα τα φόντα για να στήσεις ένα πανέμορφο reef φίλε μου! Έλα αν μπορέσεις στο swap! Αν δεν μπορέσεις, θα σου στείλω frags για το στολίδι σου!

Link to comment
Share on other sites

κωστα το εχω στο προγραμμα ελπιζω να τα καταφερω να ερθω μην τυχει καποιο απροοπτο φωβαμε τωρα περιμενω να στεγνωσει το σαμπ και να το δοκιμασω θα ερθουν και ολα τα χυμικα που παραγκειλα μεχρη την τεταρτη και να βαλω και το χτενακι στην υπερχηληση

ευχαριστω φιλε κωστα και μονο που το λες :thumbsu:

Link to comment
Share on other sites

Πολυ καλα το πας!! Βλεπω δεν τα φοβασαι τα εξοδα για τον εξοπλισμο και μπραβο σου, θα σε ανταμιψουν στο μελλον!!!

Μακαρι να ερθεις σο swap :)

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω !!!!!!!!!!!!! οτι πλυρωνεις περνεις φιλε αυτο εχω μαθει το φτηνο θα το πλυρωσεις πολλες φορες !!!!!

Link to comment
Share on other sites

Σουπερ σουπερ σουπερ....τελειο χαρηηηηη!!! :jig:

Για πρωτη φορα στο reef εχεις κανει τρομερη δουλεια και ξεκινας φοβερα!

Θα γινει τρομερο!!! :thumbsu:

Ευχαριστουμε για τις φωτο!

Εμπνεεις παιδια να μπουν στο χομπυ :thumbsu:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...