Jump to content

Προβλημα Χωρου!!!


Loukas Pirdas

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 83
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δεν ξερω αν ηθελε να προσβαλλει την βιβλιογραφια,απλα μαλλον την σκεψη του διατυπωσε.....οπως και να χει του ειπα οτι αν τα χασω θα μου δωσει αλλα και μου ειπε οκ :wacko: αρα ισως να λεει αληθεια τουλαχιστον για τα νερα στα ενυδρεια του....

Link to comment
Share on other sites

20140111_174236_zps10f9875a.jpg

20140109_194914_zpsb57f5e31.jpg

20140109_194855_zps229725d4.jpg

Φωτογραφια απο το φυτο μου που βγαζει αρκετα νεα φυλλα.....αν καποιος ξερει και τι φυτο ειναι???? αλλη φωτο με την θαμπαδα που υποθετω πως ειναι αλγη...και μια γενικη φωτο....τελικα το φιλτρο μυ ειχε τρυπες απο πισω στην πλατη του και εκανε αναροφηση απο εκει,,,,τα νεον το βραδυ αραζουν απο κατω απτο φιλτρο που εχει λιγοτερη ροη....και τα τραβουσε απο πισω ...ακολουθησα την συμβοθυλη του βαγγελη και βρηκα αφρωδες υλικο το οποιο εκοψα και καλυψα ολο το κενο πισω απτο φιλτρο...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Το κατω κατω αν ενννοεις, νομιζω ειναι καποιο ειδος hygrophilia νομιζω!

Link to comment
Share on other sites

Ισως....τωρα που το λες νομιζω καπως ετσι μου το ειχε πει αυτος στο pet city....τωρα που γυρισα ρε παιδια απο ενα καφεδακι....στο ενυδρειο με τον μονομαχο ειχε πολες φουσκες σε μια γωνια δεν ξερω τι εγινε???τις ξεκολλησα ....δεν μπορω να καταλαβω τι εγινε πριν φυγω κατα τις 7 τα ειδα τα ενυδρειακια και ηταν καθαρο.... :wacko: :wacko: :wacko:

Link to comment
Share on other sites

χαχαχα καλο ειναι αυτο η κακο ??? :lolu: :lolu:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...