Jump to content

Tassos Light Reef


tasso

Recommended Posts

Χαμηλωσε Τασο βαλτο στο 2.

Χαμηλωσε Τασο βαλτο στο 2.

Νίκο Όσο το Χαμηλώνω σε αριθμό τόσο ο αφρός Τρελαίνεται και Ανεβαίνει ακόμα πιο πάνω στο μαξ ο αφρός πάει πιο χαλαρά , αμμα το αφήσω στο 2 πρέπει να κάθομαι στο σκημμερ και να αδειάζω το Κυπελλάκι κάθε 5 λεπτά και ούτε ....

Link to comment
Share on other sites

Νίκο Όσο το Χαμηλώνω σε αριθμό τόσο ο αφρός Τρελαίνεται και Ανεβαίνει ακόμα πιο πάνω στο μαξ ο αφρός πάει πιο χαλαρά , αμμα το αφήσω στο 2 πρέπει να κάθομαι στο σκημμερ και να αδειάζω το Κυπελλάκι κάθε 5 λεπτά και ούτε ....

Τοτε ψηλωσε τα ποδαρακια απο την βαση του η το εχεις κατω?Εαν ναι σηκωσετο λιγο.

Link to comment
Share on other sites

Τοτε ψηλωσε τα ποδαρακια απο την βαση του η το εχεις κατω?Εαν ναι σηκωσετο λιγο.

Ο κατασκευαστής το δίνει 24 με 27 και κάτι cm ,και εγώ το έχω στα 25 cm θα το πάω 26 cm και βλέπω !...

Link to comment
Share on other sites

Ο κατασκευαστής το δίνει 24 με 27 και κάτι cm ,και εγώ το έχω στα 25 cm θα το πάω 26 cm και βλέπω !...

Να το πας λιγοτερο μεσα στο νερο δηλ στους 24.

Link to comment
Share on other sites

Τασο ομορφυνε και χρωματιστηκε πολυ.Ποσα νιτρικα εχεις?Η catalafylia ειναι τουμπανο.Ταιζεις καθολου target;Παντως θα επιμεινω οτι εδω που εισαι τωρα το κατι παραπανω ειναι η αυξηση του φωτισμου.

Link to comment
Share on other sites

Τασο ομορφυνε και χρωματιστηκε πολυ.Ποσα νιτρικα εχεις?Η catalafylia ειναι τουμπανο.Ταιζεις καθολου target;Παντως θα επιμεινω οτι εδω που εισαι τωρα το κατι παραπανω ειναι η αυξηση του φωτισμου.

Νασαι καλά Νίκο !! Το μόνο που θέλω για τώρα να Πάρο κανα 2 φραγκακια sps που δεν έχω και πιστεύω θα είμαι ένταξη για τώρα !!απο νιτρικά παίζω στα 0,2 και τάισμα κάθε Κυριακή ρίχνω λίγο reef pearls...όσο για τον φωτισμό δίκαιο έχεις!! κάτι θα κάνω και για αυτό ...

Link to comment
Share on other sites

Ειχα καιρο να δω το θεμα σου και χαιρομαι που το ενυδρειο παει καλα!! :)

Πολυ plate οπως ρε αδελφε :P

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Τασοοο ωραιο το ενυδρειο σου!!! Αλλα για κατεβα καμια βολτα απο εδω να πιουμε κανα καφεεεε!!

Τι να κατεβει ρεε!!

Ολοκληρο ταξιδι πρεπει να κανει για να ερθει απο εδω 

Link to comment
Share on other sites

Τι να κατεβει ρεε!!

Ολοκληρο ταξιδι πρεπει να κανει για να ερθει απο εδω 

 

Ελα μωρε τωρα !!!!

 

Καναδάς  Flocafe φαληρου μια τσιγαρια απόσταση ειναι :cigar: !!!!!

 

 

 

:hehe  :hehe  :hehe

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Τασοοο ωραιο το ενυδρειο σου!!! Αλλα για κατεβα καμια βολτα απο εδω να πιουμε κανα καφεεεε!!

Τασοοο ωραιο το ενυδρειο σου!!! Αλλα για κατεβα καμια βολτα απο εδω να πιουμε κανα καφεεεε!!

Νασαι καλά φίλε μου πάντως όταν έρθει η ώρα εκείνη σίγουρα θα έρθω να σας δω!!!

Link to comment
Share on other sites

Ειχα καιρο να δω το θεμα σου και χαιρομαι που το ενυδρειο παει καλα!! :)

Πολυ plate οπως ρε αδελφε :P

Νασαι καλά φίλε μου!!ναι όντως πολύ "πιάτο "τα έχω αδυναμία !!!
Link to comment
Share on other sites

Ελα μωρε τωρα !!!!

 

Καναδάς  Flocafe φαληρου μια τσιγαρια απόσταση ειναι :cigar: !!!!!

 

 

 

:hehe  :hehe  :hehe

Χαχαχα δεν είναι τίποτα ένας Ατλαντικός ωκεανός μόνο Μας χωρίζει !!...
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Και ένα μικρό update όλα πάνε καλά έχουν  μπει μερικά sps φραγκακια τα οποία πάνε μια χαρά !!!

IMG_7104.JPG

Έγινε επεξεργασία - tasso
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

πριν 9 ώρες, το μέλος tasso έγραψε:

Και ένα μικρό update όλα πάνε καλά έχουν  μπει μερικά sps φραγκακια τα οποία πάνε μια χαρά !!!

IMG_7104.JPG

Φιλε Τασο που χαθηκες?πειρες απουσια... Βλεπω του εριξες και sps και καλα εκανες και πανε μια χαρα.Απο τιμες πως εισαι?

Link to comment
Share on other sites

Απο την φωτογραφία δείχνει όλο υγεία και με καλή ανάπτυξη το ενυδρειο σου φίλε μου ...

Μας έλειψες....

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...