Jump to content

Nano Reef 100 Λιτρα Ξεκινημα


giannispopi

Recommended Posts

Μηπως τα τρομαζει κατι και πηδανε;;

Μου κανει εντυπωση ειδικα ο κλοουν δεν ειναι απ τα ψαρια που πηδανε εξω

Οπως και να χει παντως βαλε κατι.....

Link to comment
Share on other sites

εχω ενα κολοπαιδαρα ντοτυ..(αυτο με το μωβ -κιτρινο χρωμα) αυτος φταιει μαλλον... τρομοκρατει ολα τα ψαρια...

Link to comment
Share on other sites

Βαλε λευκο πολυκαρβουνικο για καπακι !!! Περναει το φως,ειναι ελαφρυ και πολυ πιο φτηνο απο πλεξι!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Την παγκανιελα βγαλτην σουμπιτο.θα σου αυτοκτονησει και αλλα ψαρια.ειναι διαολος.αν θελεις αντιστοιχο σε χρωματα ψαρακι παρε ενα γκραμα λορετο

Mobile klaz speaking...

Link to comment
Share on other sites

Την παγκανιελα βγαλτην σουμπιτο.θα σου αυτοκτονησει και αλλα ψαρια.ειναι διαολος.αν θελεις αντιστοιχο σε χρωματα ψαρακι παρε ενα γκραμα λορετο

Mobile klaz speaking...

καλα την εβαλα. αλλα τωρα πως το βγαζω?? με το που βαζω χερι κρυβεται στον βραχο....

Link to comment
Share on other sites

Παγιδες,αποχες κλπ.οτι χρειαστει τωρα που ακομη ειναι νωρις!!! Θα τα κανεις @@@@@@αλλα αξιζει να το κανεις και γρηγορα μαλιστα

Mobile klaz speaking...

Link to comment
Share on other sites

και τι να το κανω το ψαρακι αμα το βγαλω ρε γαμωτο ομως....ποιος θα το παρει??

Link to comment
Share on other sites

Παγιδες,αποχες κλπ.οτι χρειαστει τωρα που ακομη ειναι νωρις!!! Θα τα κανεις @@@@@@αλλα αξιζει να το κανεις και γρηγορα μαλιστα

Mobile klaz speaking...

+1000

και το συστημα ηρεμησε αμεσως.

Link to comment
Share on other sites

γιανναρε θα σου ελεγα για σουπα αλλα ειναι μικρο :lolu: :lolu: :lolu: εμενα μου σκοτωσε ενα scooter blenny και πανε 2 βδομαδες που θελω να το βγαλω και δεν πιανεται με τιποτα το ατιμο,δεν το ειχα για τοσο τσαμπουκα αλλα μαλλον εκανα λαθος εδω την επεφτε και στο scopas που εχω μολις τα καταφερω θα παει στο σαμπ και μετα πισω στο petshop

Link to comment
Share on other sites

Προσπαθησε να το βγαλεις με καθε τροπο

για να μην εχεις αλλους θανατους

ειναι αρκετα επιθετικα ψαρακια

Link to comment
Share on other sites

Παιδια δεν μπορω να το πιάσω με τίποτα.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Γιαννη φτιαξε αυτη την απλη με το πλαστικο μπουκαλακι,απο γνωστο αναψυκτικο :thumbsu:

Υπαρχουν μερικα τετοια βιντεο στο youtube.

Εχω πιασει πολλους τσαμπουκαδες ετσι(ακομα και tang).Πολυ φθηνη λυση και θα εχεις και κατι να πιεις με το φαγητο σου,πριν τη φτιαξεις :jig:

Link to comment
Share on other sites

Αυτο θα κανω. Μόνο που δεν έχω μπουκαλι απο αναψυκτικό αλλα απο νερο. Δεν πιστεύω να έχω θέμα. ;,!'

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αυτο θα κανω. Μόνο που δεν έχω μπουκαλι απο αναψυκτικό αλλα απο νερο. Δεν πιστεύω να έχω θέμα. ;,!'

Sent from my iPhone using Tapatalk

Θα εχεις θεμα Γιαννη.Αναψυκτικου θελει...........................

Link to comment
Share on other sites

:hysterical::hysterical::hysterical::hysterical::hysterical: μωρε μωρεεεεεεεε,δεν μου εβαλες εικονιτσα και λεω κατι θα εχει δει! :hysterical::hysterical::hysterical:

Γιαννη εχεις βρηκες καποιο βιντεακι στο youtube?

Link to comment
Share on other sites

Στρατο παλι το χαλασες το θεμα :ballistic:

Γιαννη δοκιμασε πισα σκοταδι με φακο και μαυρη αποχη αν εχεις........

Link to comment
Share on other sites

Στρατο παλι το χαλασες το θεμα :ballistic:Να αλλαξεις καναλι ρε......παλιοταχυδρομε!!! :P

Γιαννη δοκιμασε πισα σκοταδι με φακο και μαυρη αποχη αν εχεις........ Να βαλει και πουπουλα;

Link to comment
Share on other sites

τα εχω δει και τα εχω χρησιμοποιησει σε γλυκο νερο αλλα στο θαλασσινο μου φαινεται πιο δυσκολο...

λιγες ωρες ελεψα και μου το σπαμαρατε καργα το θεμα ε?? :jig::thumbsu: :thumbsu:

Link to comment
Share on other sites

σπαμαραμε,ξεσπαμαραμε.....εσυ εβαλες μεσα την καταραμενη τη γρανιτα... :hocky:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...