Jump to content

Paris Reef 450 Λιτρα.


paris soroni

Recommended Posts

Παρη συγχαρητηρια για τις ανεμωνες και πολλα μπραβο για το ενυδρειο γενικοτερα :thumbsu:

Χαιρομαι που σε καθε ενημερωση δειχνει και πιο ομορφο!

Link to comment
Share on other sites

Παρη συγχαρητηρια για τις ανεμωνες και πολλα μπραβο για το ενυδρειο γενικοτερα :thumbsu:

Χαιρομαι που σε καθε ενημερωση δειχνει και πιο ομορφο!

ευχαριστω mad νασε καλα
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια δε μπορω να συνχρονησω την υπερχιληση με την αντλια επιστροφης

Ενω μου δειχνει οτι ολα ειναι οκ μετα απο δυο μερες λειτουργιας μου αδειαζει το σαμπ

Link to comment
Share on other sites

στην επιστροφή εχεις βανα?

Αν η αντλια δεν έχει ρυθμιστή ροης τοτε θα χρειαστείς βάνα για να μπορέσεις να ρυθμίσεις την επιστροφη σου σε σχεση με την υπερχείλιση...

Link to comment
Share on other sites

Αν η αντλια δεν έχει ρυθμιστή ροης τοτε θα χρειαστείς βάνα για να μπορέσεις να ρυθμίσεις την επιστροφη σου σε σχεση με την υπερχείλιση...

Θαναση η αντλια δεν εχει ρυθμιστη και στην υπερχιληση εχω βανα , εκει που το ρυθμιζω και νομιζω οτι ειναι ολα οκ μετα απο ωρα μου δειχνει οτι κατι δεν παει καλα.

Υπαρχει κατι που να μπορω να μετρησω ποσα λιτρα κατεβαζει η υπερχηληση η ανεβαζει η αντλια για να το βρω ακριβως;

Link to comment
Share on other sites

εγω εκανα εξης για να το βρω ειχα τελειως ανοιχτη την βανα και λιγο λιγο την εκλεινα ώσπου να το βρω το σημειο! θελει υπομονη!

Έγινε επεξεργασία - lykourgos
Link to comment
Share on other sites

εγω εκανα εξης για να το βρω ειχα τελειως ανοιχτη την βανα και λιγο λιγο την εκλεινα ώσπου να το βρω το σημειο! θελει υπομονη!

Λυκουργο τεσσερις μερες το παλευω που θα παει θα μου κατσει.

Το θεμα ειναι οτι 1% να εχεις αποκληση δε φαινετε με το ματι σου το δειχνει μετα απο ωρες

Link to comment
Share on other sites

Ετσι και εμενα μου πηρε ωρες ωσπου να το βρω σε καταλαβαίνω τοτε ειχα απίστευτα νευρα!

Στάλθηκε από το GT-I9300 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εχω μεσα ενα ψαρακι ...ο θεος να το κανει ψαρακι... Οσο καλος εργατης ειναι αλλο τοσο ζημιαρης ειναι .οτι κοραλακι υπαρχει στον αραγωνητη μου το θαβει καθε μερα.post-58762-0-02592200-1410713228_thumb.jpg

Σκευτομαι λοιπον την μπροστηνη πλευρα του ενυδριου σε ολο το βηθο να το γεμισω με σπασμενο κοραλι που ειναι χοντροκομενο και δε μπορει να το βαλει στο στομα . πως ακουγετε σαν ιδεα;

Link to comment
Share on other sites

Πολυ ωραια ενυδρειο

φοβερα ψαρια

ωραια κινηση οι euphyllia

Μπραβο σου

Μια ερωτηση

στο 2:07 το ασπρο κοραλι που φαινεται ειναι

goniopora?

Link to comment
Share on other sites

Ναι γονιοπορα ειναι ειχε αρχισει να μου χαλαει πριν κανα τριμηνο ,τωρα ανακαμπτει και μου εβγαλε και δυο μωρα το ενα δεν αντεξε το δευτερο υπαρχει και μεγαλωνει

Link to comment
Share on other sites

Ναι γονιοπορα ειναι ειχε αρχισει να μου χαλαει πριν κανα τριμηνο ,τωρα ανακαμπτει και μου εβγαλε και δυο μωρα το ενα δεν αντεξε το δευτερο υπαρχει και μεγαλωνει

Μακαρι να παρει τα πανω της

γιατι ειναι πανεμορφη

Link to comment
Share on other sites

Παρτε λιγο ματι...

Paris reef 5:

Υπέροχο μπράβο φίλε......

Με την άλτης επιστροφής όλα οκ;

Link to comment
Share on other sites

Υπέροχο μπράβο φίλε......

Με την άλτης επιστροφής όλα οκ;

Ναι ολα οκ

Θαναση τι λες να βαλω σπασμενο κοραλι στο βυθο;για να μην μου θαβει τα κοραλια το γκομπακι;

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...