Jump to content

Paris Reef 450 Λιτρα.


paris soroni

Recommended Posts

Ευγε σε λιγο που θα γινουν 5 να δω τι θα κανεις?χαχαχα.

Σου πουλαω αμα θες να βγαλουμε το ρευμα
Link to comment
Share on other sites

Τελικα εγινα ανεμωνοπατερας

attachicon.gifIMG_20140819_171557.JPG

attachicon.gifIMG_20140819_171852.JPG

attachicon.gifIMG_20140819_172010.JPG

Δε μπορεσα να βιντεοσκοπισω ολη τη διαδικασια γιατι εγινε ξημερωματα και δεν τη παλευα να μεινω ξηπνιος

Άντε, καλώς τα δεκτηκες. Περιμένουμε νεα απο το ενυδρειο σου :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ευγε σε λιγο που θα γινουν 5 να δω τι θα κανεις?χαχαχα.

Ρε γκαντεμι ελειπα στον βολο για μια ευδομαδα και οταν γυρισα βρηκα τεσσεριςpost-58762-0-03503100-1410185433_thumb.jpg
Link to comment
Share on other sites

Ρε γκαντεμι ελειπα στον βολο για μια ευδομαδα και οταν γυρισα βρηκα τεσσεριςattachicon.gifIMG_20140908_170959.JPG

χαχαχαχα
Link to comment
Share on other sites

Οι νεοι μου κατοικοιattachicon.gifIMG_20140908_171248.JPGattachicon.gifIMG_20140908_171340.JPGattachicon.gifIMG_20140908_171318.JPG

Και μια γενικη

attachicon.gifIMG_20140908_171722.JPG

τον αστερια βγαλτον εξω δεν ζει και οταν πεθανει δυαλυονται τα πλοκαμια του και γινετε το νερο κοκκινο και δεν το θες,επισεις προσεχε την πεταλουδα,η ακρο κουκλι
Link to comment
Share on other sites

Πολυ ωραια εξέλιξη μπράβο σου!

Στάλθηκε από το GT-I9300 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

Ρε γκαντεμι ελειπα στον βολο για μια ευδομαδα και οταν γυρισα βρηκα τεσσεριςattachicon.gifIMG_20140908_170959.JPG

Χαχαχα!!! Νάτος, παει για anemonarium!! :P

Άντε να γεμίζει σιγα σιγα :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Πολυ ωραιο εχει γινει

το ψαρακι ειναι πανεμορφο

το κοκκινο τι ειναι?

Αστεριας Παυλο.

.

Link to comment
Share on other sites

Ξερει κανεις που εχει δουλεψει το ats να μου πει ποτε αρχιζει να πιανει αλγες και αν μπορω να βαλω μεσα χαετο και αν θαπρεπι να φωτηζετε 24 ωρες;

Link to comment
Share on other sites

Θελεις 15-20 μερες να ξεκηνησει, καλο ειναι να φωτιζεται 24ωρο, μπορεις και να βαλεις και χαετο, αλλα στο τελος ενα απ τα δυο θα επικρατησει.

Θα σου προτηνα να βαλεις χαετο μονο, το ατς ειναι περιεργο και εαν για το Χ Ψ λογο σταματησει να λειτουργει/αποδιδει αντε να βρεις γιατι και πως να το ξαναξεκινησεις, εγω το εβγαλα προσφατα γιατι το "κουρεψα" και σταματησε να λειτουργη και για δυο μηνες δεν μπορουσα να καταλαβω το τρεχει, στο μεταξυ τα νιτρηκα/φωσφορικα αρχισαν να ανεβεμουν, οποτε το εβγαλα και εβαλα χαετο...

Μπορει να ετυχε σε εμενα, αλλα το εχω ξανακουσει οτι ολο και κατι παθαινει...

Link to comment
Share on other sites

Θελεις 15-20 μερες να ξεκηνησει, καλο ειναι να φωτιζεται 24ωρο, μπορεις και να βαλεις και χαετο, αλλα στο τελος ενα απ τα δυο θα επικρατησει.

Θα σου προτηνα να βαλεις χαετο μονο, το ατς ειναι περιεργο και εαν για το Χ Ψ λογο σταματησει να λειτουργει/αποδιδει αντε να βρεις γιατι και πως να το ξαναξεκινησεις, εγω το εβγαλα προσφατα γιατι το "κουρεψα" και σταματησε να λειτουργη και για δυο μηνες δεν μπορουσα να καταλαβω το τρεχει, στο μεταξυ τα νιτρηκα/φωσφορικα αρχισαν να ανεβεμουν, οποτε το εβγαλα και εβαλα χαετο...

Μπορει να ετυχε σε εμενα, αλλα το εχω ξανακουσει οτι ολο και κατι παθαινει...

Καθε ποτε Αγγελε θελει καθαρισμα ;και αν δεν κανω λαθος το καθαριζεις μισο μισο;
Link to comment
Share on other sites

Αναλογα την αναπτυξη που θα εχει και το κουρεμα αναλογα την επιφανεια, εγω κουρεψα(μια φορα μπορεσα, μετα παπαλα) το μισο, αλλοι κοβουν τουφες καθε τοσο και το εχουν "υπο ελενχο"...

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...