Jump to content

Record 600 New Reef


PanaGreco

Recommended Posts

παιδια καλησπέρα εχω αγχωθεί πολύ με αυτό το τελευταιο σχετικα με τα λιτρα του reef δημοτικο και πανεπιστημιο.... γιατι από τα 125 λιτρα θα επεφτα στα 50 αρα μεινω στην ιδια ταξη  :lolu: :lolu: :lolu: :lolu:

Με τον κηδεμόνα σου τον Σεπτέμβριο !!!!  Μην αγχώνεσαι το σχόλιο πήγαινε στις γνώσεις μου και όχι στα λίτρα.

Link to comment
Share on other sites

παιδια χομπι είναι όχι αγχος και εγω στην αρχη δεν καταλαβαινα ότι μου έλεγαν τα παιδια που ήξεραν και τα έβαφα μαυρα,,,με την αγάπη τους όμως κατι παω να κανω aquazone και ξερο ψωμί :bow: :bow: :bow: :bow:

Έγινε επεξεργασία - xristos74
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Με τον κηδεμόνα σου τον Σεπτέμβριο !!!!  Μην αγχώνεσαι το σχόλιο πήγαινε στις γνώσεις μου και όχι στα λίτρα.

 

όχι δασκαλε γιατι θα διαβάζω από εδώ και περα :hysterical: :hysterical: :hysterical:

Link to comment
Share on other sites

Περα από την πλακα το ενυδρειο είναι φανταστικο και είναι ο κοπος σου να το χαιρεσαι!!!!!!!!!!! :thumbsu: :thumbsu: :thumbsu:

Link to comment
Share on other sites

Περα από την πλακα το ενυδρειο είναι φανταστικο και είναι ο κοπος σου να το χαιρεσαι!!!!!!!!!!! :thumbsu: :thumbsu: :thumbsu:

 

Σε ευχαριστώ αλλά μάλλον υπερβάλεις. Υπάρχουν ενυδρεία εδώ μέσα που είναι πραγματικά στολίδια. Οσο για τον κόπο μου δεν θα το έλεγα. Δεν ασχολούμαι και πολύ όπως έχω γράψει παραπάνω.

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ αλλά μάλλον υπερβάλεις. Υπάρχουν ενυδρεία εδώ μέσα που είναι πραγματικά στολίδια. Οσο για τον κόπο μου δεν θα το έλεγα. Δεν ασχολούμαι και πολύ όπως έχω γράψει παραπάνω.

 

Oxi φιλε μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!δεν λεω ότι ένα ενυδρειο 150 200 300 λιτρα δεν είναι ομορφο...αλλα επειδή ειμαστε στην ιδια μοιρα και εσυ σε πολύ καλυτερη από εμενα...εχει μεγαλη αξια...εγω γνωσεις από αλμυρο δεν εχω....ξερω όμως το γλυκο και τα juwel σαν να τα κατασκευασα...ξερω τι παει να πει αλατι σε φιλτρακι jawel...και ποσο μαγκα θελει για να κανει το χημικο καθαρισμο στα λιτρα σου...κουραγιο και κανεις πολύ καλη δουλεια!!!!!!!!!!! :thumbsu: :thumbsu: :thumbsu:

 

Έγινε επεξεργασία - xristos74
Link to comment
Share on other sites

Τι κουκλί είναι αυτό βρε;

 

Είδες βρε. Άλλη ομορφιά το αλμυρό :)

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...