Jump to content

Από Το Γλυκό Στο Αλμυρό(Θαλασσινό).


mixalhs+stella

Recommended Posts

Αν και παντα χαλιεμε με τετοια να εισαι καλα σε οτι και αν κανεις ,αν και ειμαι βεβαιος οτι η αλμυρα θα σε ξαναφερει κοντα τις.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Δεν γνωριζομαστε προσωπικα αλλα συνυπαρχουμε κατω απο την ιδια στεγη τα τελευταια χρονια!

Καταλαβαινω τα εξοδα ενος θαλασσινου ενυδρειου και γνωριζω πολυ καλα πως σε συναρτηση με τα οικογενειακα εξοδα το αποτελεσμα βγαινει αρνητικο.

Ενα θα σας πω που εχω κρατησει κ εγω πολυ καλα στο μυαλο μου. . .

Καθε εμποδιο για καλο . . . !!!

Θα χαρω να δω την αγγελια σας αμμεσα κλειστη ή να λαβω μηνυμα για την διαγραφη της.

Φιλικα

Βασιλης

Έγινε επεξεργασία - rastaman
Link to comment
Share on other sites

Ολα έχουν μια αρχή και ενα τέλος. 

 

όπως φαίνεται σας άρεσε η ιδέα του ενυδρείου οπότε κάτι μου λέει ότι θα σας ξαναδούμε σύντομα ξάνα στο forum μας. 

 

 

ΥΓ:   Πως σας φαίνεται η ίδια για ενα Nano θαλασσινό ? Μια ανεμώνη, λίγες γαριδούλες, επιλεκτικά λίγα  κοραλάκια ?   Λίγα έξοδα, και κάνεται και το χόμπυ σας.  :) 

Link to comment
Share on other sites

Είμαι σίγουρος ότι κάποια στιγμή όταν είστε έτοιμοι θα κάνετε ένα υπέροχο reef. H αλμύρα είναι μικρόβιο αθεράπευτο!

Link to comment
Share on other sites

Κριμα απ την μια αλλα εχεις δικιο, δυσκολες εποχες για το χομπυ μας...

Μακαρι να πανε ολα καλα και να γυρισεις πιο δυναμικα!!! :)

Link to comment
Share on other sites

Ολα έχουν μια αρχή και ενα τέλος. 

 

όπως φαίνεται σας άρεσε η ιδέα του ενυδρείου οπότε κάτι μου λέει ότι θα σας ξαναδούμε σύντομα ξάνα στο forum μας. 

 

 

ΥΓ:   Πως σας φαίνεται η ίδια για ενα Nano θαλασσινό ? Μια ανεμώνη, λίγες γαριδούλες, επιλεκτικά λίγα  κοραλάκια ?   Λίγα έξοδα, και κάνεται και το χόμπυ σας.   :)

+1000

Link to comment
Share on other sites

Ότι τα έδωσα όλα και δεν έχω reef ποια μπορεί να με πονάει μπορεί να με καίει...αλλά είμαι και χαρούμενος γιατί αν και τους περισσοτερους δεν σας ξέρω σας έχω μέσα στην καρδιά μου γιατί μοιραστηκατε μαζί τις γνώσεις σας και τις αγωνίες μου και με βοηθήσατε όταν τα έχανα. Δεν σας χαιρετώ γιατί δεν θα φύγω από την παρέα δεν ξέρω αν θα φτιάξω σύντομα ξανά reef αλλά θα είμαι μέσα στην παρέα ενεργός να θαυμάζω τα υπέροχα reef σας και nanoreef σας γιατί είχα και εγώ και ξέρω ότι μέσα στις γυαλες άλλες ακριβές και άλλες φτηνές έχετε βάλει μέρος της ψυχής σας...είμαι εδώ και μέσα από την καρδιά μου άλλη μια φορά σας ευχαριστώ για τα όμορφα λόγια σας...

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Πολυ στεναχωρηθηκα,ελπιζω να σε ξαναδουμε συντομα.
Υγεια!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ολοι εχουμε κατι κοινο που μας ενωνει,μα πανω απο ολα υπαρχει μια φιλια,ασχετα αν δεν γνωριζωμαστε ολοι μεταξυ μας.Μην χαθεις οι καλοι φιλοι παντα ειναι ευπροσδεκτοι στην παρεα μας.Να εισαι παντα καλα

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Οι εποχές είναι δύσκολες για τους περισσότερους και τα χόμπι του καθενός έρχονται δυστυχώς σε δεύτερη μοίρα

Εσύ να είσαι καλά κι το νερό γίνεται ξανά αλμυρό...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Φίλε Μιχάλη εάν και δεν σε ξέρω πολύ καιρό εάν και δεν σε έχω δει πάνω από 2 φορές σε κάποια συνάντηση νιώθω ότι σε ξέρω χρόνια και αυτό το έχει κάνει το aquazone γιατί βλεπομαστε εικονικά κάθε μερα.

Εύχομαι να σε ξαναδουμε στο μέλλον και πιστεύω ότι θα γινει.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Πεθαίνω !!!!!! Χαχαχαχα!!!!

Είναι το πιο γρήγορο comeback στην ιστορία !!!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Πεθαίνω !!!!!! Χαχαχαχα!!!!

Είναι το πιο γρήγορο comeback στην ιστορία !!!!

+10000 αχαχαχαχα

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Δεν άντεξα....πήρα ένα 60 λίτρ...κάποιος διαχειριστής να με πάει στα νάνο reef....

 

Μήπως θα ήταν καλύτερα να ανοίξεις ένα νέο τόπικ για να συζητηθεί και να παρουσιαστεί εκεί η πορεία του νέου σου ενυδρείου?

 

Ουσιαστικά πρόκειται για δυο εντελώς διαφορετικά ενυδρεία και οι συζητήσεις που έχουν γίνει σε αυτό το θέμα θα μπερδεύουν

τον αναγνώστη που θα ανατρέξει σε προηγούμενες δημοσιεύσεις.

 

Σκέψου το και εδώ είμαστε :)

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...