Jump to content

Καλησπέρα Και Καλώς Σας Βρήκα!!!!! Χρειάζομαι Τα Φώτα Σας!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 112
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Και ιδανικα για το ενυδρειο σου,θα τα χαρεις! Ειδικα τα cherry barbs ειναι πολυ κινητικα ψαρακια,παιχνιδιαρικα και με εντονο κοκκινο χρωμα!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και από εμένα !
Τα είπαμε και από κοντά εδώ μέσα όλα τα παιδιά θα προσπαθήσουν να σε βοηθήσουν !
Για τα ψάρια κτλ σου είπαν τι πρέπει να κάνεις !!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και από εμένα !

Τα είπαμε και από κοντά εδώ μέσα όλα τα παιδιά θα προσπαθήσουν να σε βοηθήσουν !

Για τα ψάρια κτλ σου είπαν τι πρέπει να κάνεις !!!!

Αργυρακο,το φανταστικα οτι σε σενα ηρθε η κοπελα! :P

Ολα καλα της τα ειπες ρε συ,αλλα τα τιγρακια θελουν πιο πολλα λιτρα! χαχαχαααχαχαχα :P

Παλι καλα που υπαρχουν και μερικοι υπαλληλοι που κατεχουν και βοηθανε τον κοσμο! :thumbsu:

Link to comment
Share on other sites

Οχι οχι...αυτο με τα τιγρακια μου το ειπαν απο αλλο μαγαζι που ειχε μονο ενυδρεια

αχααχααχχ τα μπερδεψα λιγο! :P

Αργυρη,ακυρο ρε φιλε! αχαχαχαχαχα :bigemo_harabe_net-162:

Link to comment
Share on other sites

Αργυρακο,το φανταστικα οτι σε σενα ηρθε η κοπελα! :P

Ολα καλα της τα ειπες ρε συ,αλλα τα τιγρακια θελουν πιο πολλα λιτρα! χαχαχαααχαχαχα :P

Παλι καλα που υπαρχουν και μερικοι υπαλληλοι που κατεχουν και βοηθανε τον κοσμο! :thumbsu:

:bigemo_harabe_net-145:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Αυτό πως το βλέπετε? Ειναι αρσενικό? Θηλυκό? Γέρικο? Άρρωστο?

Το έβαλα στη δεξαμενούλα να ηρεμήσει γτ το δεύτερο το έχει πεθάνει στο κυνήγι κ το καημένο το μαύρο προσπαθούσε να ξεφυγει απεγνωσμένα στρεσαρισμενο φουλ......

Μεχρι σημερα που ήταν μονα τους πιστευα οτι ηταν θηλυκά....σήμερα που πρόσθεσα 3 θηλυκά έγινε ο χαμός!!!!

post-59926-0-68914800-1419446695_thumb.jpg

post-59926-0-68468300-1419446902_thumb.jpg

Έγινε επεξεργασία - ioanna1984
Link to comment
Share on other sites

Τα συγκεκριμενα ψαρια ειναι γεννετικα τροποποιημενα απο τον ανθρωπο και δεν υπαρχουν στην φυση μ αυτη τη μορφη.Καλο ειναι να μην τα αγοραζουμε ωστε καποια στιγμη να σταματησουν να τα φερνουν και τα μαγαζια. :)

Link to comment
Share on other sites

Στην αρχη πήγα να απομονώσω το πορτοκαλί/μαύρο που τα έχει τρελάνει όλα στο κυνήγι αλλά λύσσαξε μέσα στη δεξαμενή και οι γκόμενες είχαν κολλήσει εκεί σα να είναι ο ρουβάς........ Οπότε απομόνωσα το μαύρο και ηρέμησε.....παρόλα αυτά ο άλλος του κάνει ακόμα τραμπουκισμούς ακόμα κ έξω από την δεξαμενή......

Τι να κανώ? Να τα αφήσω ελεύθερα να σφαχτούν με την ησυχία τους κι οτι ειναι να γίνει ας γίνει?

Να γι αυτό ήθελα απο την αρχή μόνο θηλυκά να χω το κεφάλι μου ήσυχο......πως βρέθηκα με δύο (μάλλον) αρσενικά? Καλά εγώ ήμουν άσχετη.....ο πωλητής? Τεσπα.....τι μου προτείνεται βρε παιδιά?

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα κ χρόνια πολλά!

επειδή είπες ότι δε θες γέννες, μείνε μακριά από τα γκάπυ...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Αν και καθυστερημένα!
rastafarian θα έπρεπε να ντρέπεσαι που σκέφτηκες τέτοια πράγματα για εμένα :2guns::2guns::2guns: !!!!!!

Θα κεράσεις 2 μπύρες για να ξεπλύνεις την ντροπή σου :drunk::drunk:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...