Jump to content

Lykourgos Reef!!!!!!!!


lykourgos

Recommended Posts

Μεγεια!!!

Με'γεια Λυκουργο..

Σώπα βρε που το tapatalk εχει bugs, μην το ξαναπείς! Οταν τα ελεγα κάνατε το κινέζο. Τωρα απολαύστε μεγέθος extra extra large :D

Ωραίες φωτογραφιες. Η αληθεια ειναι οτι βγαινουν οντως τεράστιες. Κατι μου θυμίζει αυτη η τραχυφυλια.. Την τσίμπησες ε; Που θα παει, θελω να την δω οταν θα τουμπανιαση. Υπεροχο κομματι.

Με γειες, με γειες!!

Μεγεια Λυκε....

Μολις τουμπανιαζει η τραχιφυλια θα γινετε πολυ καλη.

Ευχαριστω πολυ παιδιά να είστε καλα αν εχω χρονο το βράδυ θα βαλω άλλες φωτογραφιες για να μην γκρινιάζει ο sturm
Link to comment
Share on other sites

Μπράβο ρε Λυκούργο!Πανέμορφο....Έχω όμως μία διαπίστωση...εσείς οι θαλασσινοί ξέρετε από αλάτια αλλά από φωτογραφία είστε για τα μπάζα...

Η λύση είναι απλή....

1ον)Φωνάζεται έναν γλυκό (π.χ. εμένα)

2ον)Κερνάτε μπύρες

3ον)Σας βγάζει σωστές φωτό...

Τόσο απλά.... :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μπράβο ρε Λυκούργο!Πανέμορφο....Έχω όμως μία διαπίστωση...εσείς οι θαλασσινοί ξέρετε από αλάτια αλλά από φωτογραφία είστε για τα μπάζα...

Η λύση είναι απλή....

1ον)Φωνάζεται έναν γλυκό (π.χ. εμένα)

2ον)Κερνάτε μπύρες

3ον)Σας βγάζει σωστές φωτό...

Τόσο απλά.... :)

Ελιωσαααααα!!!!!! :D :d :D:jig: :jig:
Link to comment
Share on other sites

Eγω θα λιωσω την ημερα που θα μας πει ο δημητρης,"λοιπον,μκς το πηρα χαμπαρι...εχω σπαταλησει τοσα χρονια απο τη ζωη μου σε αυτο το παλιογλυκο,που στην τελικη πηγαν χαμενα!Πειτε απο που παιρνω αλατια κτλ να μπω θαλασσα μπας και δω μετα απο 20 χρονια χαρα και χρωματα απο αυτο το χομπυ" :usd::usd::usd::usd:

Πως να μη βγζεις ωραιες φωτο βρε "γλυκουλι" μου.....μονο πρασινο,μαυρο και αντε και λιγο λευκο/γκρι εχεις να αποτυπωσεις...και αυτα σπανια στην ιδια φωτο :usd::usd::usd::usd::usd::xmas_laugh::xmas_laugh:

Φυσικα στο κομματι μπυρες συμφωνω...και ας μην εχω καμια σχεση με τη διαδικασια της φωτογραφισης :icon_dance:

Αντε να σε βλεπω με αλατακι δημητρηηηηηη

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Eγω θα λιωσω την ημερα που θα μας πει ο δημητρης,"λοιπον,μκς το πηρα χαμπαρι...εχω σπαταλησει τοσα χρονια απο τη ζωη μου σε αυτο το παλιογλυκο,που στην τελικη πηγαν χαμενα!Πειτε απο που παιρνω αλατια κτλ να μπω θαλασσα μπας και δω μετα απο 20 χρονια χαρα και χρωματα απο αυτο το χομπυ" :usd::usd::usd::usd:

Πως να μη βγζεις ωραιες φωτο βρε "γλυκουλι" μου.....μονο πρασινο,μαυρο και αντε και λιγο λευκο/γκρι εχεις να αποτυπωσεις...και αυτα σπανια στην ιδια φωτο :usd::usd::usd::usd::usd::xmas_laugh::xmas_laugh:

Φυσικα στο κομματι μπυρες συμφωνω...και ας μην εχω καμια σχεση με τη διαδικασια της φωτογραφισης :icon_dance:

Αντε να σε βλεπω με αλατακι δημητρηηηηηη

Ποταποί και τυχάρπαστοι θαλασσινοί.

Είχα ρίφ και στο μέλλον μπορεί να ξαναέχω....Βέβαια θα είναι "Χάσκυ Ρίφ"...Με σουπιές ζέμπρα, τριντάκνες και θαλασσινά γατόψαρα...... ;)

Μήν απειλείς γιατί το σκίμμερ,αραγωνίτης και νεκρός βράχος είναι στην αποθήκη......μουαχαχαχαχαχαχαχαχα

Η καρδιά μου είναι αλλού.....ακόμα και ρίφ να φτιάξω... :P

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν γλυκουλι ποταμισιε γατοψαρακο επλεξες τωρα που το ειπες ετοιμασου για φωτογραφισεις του ενυδρείου και οχι μόνο! Χαχαχαχα.....

Στάλθηκε από το GT-I9300 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ποταποί και τυχάρπαστοι θαλασσινοί.

Είχα ρίφ και στο μέλλον μπορεί να ξαναέχω....Βέβαια θα είναι "Χάσκυ Ρίφ"...Με σουπιές ζέμπρα, τριντάκνες και θαλασσινά γατόψαρα...... ;)

Μήν απειλείς γιατί το σκίμμερ,αραγωνίτης και νεκρός βράχος είναι στην αποθήκη......μουαχαχαχαχαχαχαχαχα

Η καρδιά μου είναι αλλού.....ακόμα και ρίφ να φτιάξω... :P

:hysterical::hysterical::hysterical::hysterical::hysterical:

Εεεεελιωσα με το "ποταποι και τυχαρπαστοι θαλασσινοι" :hysterical::hysterical::hysterical::hysterical:

Ε ενταξει μονο η αναφορα στην αποθηκη μου αρκει...."husky reef soon" λεμεεεε :bigemo_harabe_net-95:

Ειμαι σιγουρος οτι θα εκανες κατι πολυ ξεχωριστο παντως δημητρη :bowdown:

Link to comment
Share on other sites

Με θαλασσινα γατοψαρα και ζεβρα ψαρια;! Συγουρα θα ηταν "ξεχωριστο" :P

Παντως θα ηθελα να δω την θαλασσινη σου αποψη, θα ηταν κατι πολυ καλο...

Σορυ για το οφ τοπικ :) παλι!

Link to comment
Share on other sites

Καλα εσείς περιμένετε να κανει reef ο Μητσος.. Πάτε καλα βρεεε :jig: ποιο ευκολο ειναι εγω να στήσω λίμνη στο σαλόνι μου για αναπαραγωγή σαλαχιων παρα αυτο που λέτε.

Παντως για τις φωτογραφιες ο Μιχαλης καποιο δίκιο το εχει.. :P Οταν εχεις μάθει να περνεις αξιοπρεπείς φωτογραφιες σε αμαζονιου.. Μετα στο θαλλασινο οποια και να παρεις καλη θα ειναι!

Φωτογράφε, ψάξε για εκείνες τις φωτο που ειπαμε (τις χρωστάει 8 χρονια ο αχαΐρευτος..!) και κερνάω μπίρα και memory stick για τη μηχανή σου, δεν ξαναφεύγεις ετσι! :D

Έγινε επεξεργασία - Discos
Link to comment
Share on other sites

Με θαλασσινα γατοψαρα και ζεβρα ψαρια;! Συγουρα θα ηταν "ξεχωριστο" :P

Παντως θα ηθελα να δω την θαλασσινη σου αποψη, θα ηταν κατι πολυ καλο...

Σορυ για το οφ τοπικ :) παλι!

Για τα δικά μου τα "χάλια" παρακαλώ συνεχίστε εδώ:

http://www.aquazone.gr/forums/topic/97591-husky-reef-future-tank/

Link to comment
Share on other sites

Το νεο ενυδρείο ξεδιπλώνει και τον φωτογράφο μέσα σου....

Πανέμορφα και υγειεστατα ζωντανά με πολυ πολυ χρώμα...

Μπράβο σου......

Link to comment
Share on other sites

Το νεο ενυδρείο ξεδιπλώνει και τον φωτογράφο μέσα σου....

Πανέμορφα και υγειεστατα ζωντανά με πολυ πολυ χρώμα...

Μπράβο σου......

ευχαριστω πολυ αδερφε το παλευω γιατι δεν γινεται να μου τι λεει ετσι ο husky!!!

υποψιν καμια μα καμια δεν εχει υποστει καμια βελτιώσει οτι τραβηξα ανεβασα!

Link to comment
Share on other sites

Παει πολυ καλα!! Δεν βαζεις/φτιαχνεις ενα μικρο νησι ακομα να ξελαφρωσεις λιγο τα αλλα δυο;;

Link to comment
Share on other sites

Τρομερο αποτελεσμα.

Χιλια μπραβο κι απο εμενα.

Με compact μηχανη ειναι ή κινητο?

Ευχαριστώ φίλε μου με μια sony compact είναι οι φωτογραφίες

Παει πολυ καλα!! Δεν βαζεις/φτιαχνεις ενα μικρο νησι ακομα να ξελαφρωσεις λιγο τα αλλα δυο;;

Μς τιποτα θελω να βλέπω κοράλλια οχι βραχο αν φουντώνουν και αλλο θα αφαιρέσω κοράλλια

:thumbsu:  :thumbsu:  :thumbsu:  :thumbsu:  :thumbsu:

:):);)

Στάλθηκε από το GT-I9300 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παει πολυ καλα!! Δεν βαζεις/φτιαχνεις ενα μικρο νησι ακομα να ξελαφρωσεις λιγο τα αλλα δυο;;

Εμενα μου αρεσει πολυ που ειναι ετσι μπλεγμενα μεταξυ τους.

Σε λιγο με την αναπτυξη θα ειναι σαν να βλεπεις national geographic..

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο ρε Λυκουργο

ειναι φοβεροοοο

τρομερα χρωματα και γεματα υγεια

:thumbsu:

Η μια hystrix κανει δυχρωμια?

Link to comment
Share on other sites

Αν μη τι άλλο εντυπωσιακό !!! Όσα μπράβο και να πω, πάλι λίγα θα είναι !! :bow: :bow:

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο ρε Λυκουργο

ειναι φοβεροοοο

τρομερα χρωματα και γεματα υγεια

:thumbsu:

Η μια hystrix κανει δυχρωμια?

Ευχαριστω ναι κανει διχρωμία και απο κοντά ειναι ποιο έντονη!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...