Jump to content

Μπλουζάκια Aquazone


Recommended Posts

Επειδή εδώ στην βόρεια Ελλάδα έχουμε πιο βαρύ χειμώνα, :D θα πρέπει να κοιτάξουμε και κανένα φούτερ...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Πολυ ομορφα.μπραβο Θοδωρη..

Link to comment
Share on other sites

και εγω ενα XL με nikname albino. πιστευω αυτη την φορα να γραφτει σωστα :P. αντε γιατι το πορτοκαλι μονο εγω και ο giorgosmarios το φοραγαμε :lmao:

Link to comment
Share on other sites

και εγω ενα XL με nikname albino. πιστευω αυτη την φορα να γραφτει σωστα :P. αντε γιατι το πορτοκαλι μονο εγω και ο giorgosmarios το φοραγαμε :lmao:

Εσυ θες xl; Τι εκανες, εφαγες καναν ανθρωπο;

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Εσυ θες xl; Τι εκανες, εφαγες καναν ανθρωπο;

:lolu: :lolu: θοδωρη το πρωτο ηταν L και εμοιαζε με ΄΄ μπουστακι΄΄ το πορτοκαλι ειναι XXL και μοιαζει με ΄΄κελεμπια΄΄ να δοκιμασω και το XL

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Εγω φοραω L για να σας δωσω ενα μπουσουλα!

5η φωτογραφια!

Αριστερα ο κυριος τι φοραει;;;

Link to comment
Share on other sites

XXL με το nick μου, το κανονικο μου ονομα, αριθμο ταυτότητας, αφμ, αριθμο κυκλοφορίας αυτοκινήτου και αμκα :P. Σμ

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή δεν είναι μπούμπουλας; :w00t:

Είδες που τα λεγα, μπουμπούλας είναι και δεν έχει καμία σχέση με το επώνυμο.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον παιδια, για τους φιλους της επαρχιας, θα δωθει λογαριασμος οπου θα καταθεσετε τα χρηματα για τις μπλουζιτσες σας. Οταν γινει η καταθεση, θα στειλετε και μια φωτο της αποδειξης καταθεσης με πμ σε μενα!

Αφου θελετε και φουτερ, θα το ψαξουμε αλλα να πω πως ισως να ανεβει το κοστος.

Οι συμμετοχες θα μαζευτουν μεχρι και την συναντηση του Νοεμβριου, ετσι ωστε και να μπορεσουμε να μαζεψουμε οσο περισσοτερες παραγγελιες με γνωμονα το μικροτερο κοστος!

Φυσικα και μετα απο αυτη την προθεσμια καποιος μπορει να προμηθευτει μπλουζα αλλα σαφως το κοστος θα ειναι μεγαλυτερο!

Link to comment
Share on other sites

Είδες που τα λεγα, μπουμπούλας είναι και δεν έχει καμία σχέση με το επώνυμο.

Εγω το τονιζα σωστα!!!
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Παιδια, μεχρι σημερα εχουμε 25 παραγγελιες. Υπαρχουν αλλοι φιλοι που θελουν;

Link to comment
Share on other sites

Και για μενα μια με nick "Vale"

Τη νουμερο?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Παιδια, θα το ξαναπω, τα μπλουζακια καλο ειναι να τα παιρνουμε με το nick name μας και οχι με κατι αλλο. Ο λογος ειναι οτι θελουμε να γνωριζομαστε μεταξυ μας!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Παιδια, θα το ξαναπω, τα μπλουζακια καλο ειναι να τα παιρνουμε με το nick name μας και οχι με κατι αλλο. Ο λογος ειναι οτι θελουμε να γνωριζομαστε μεταξυ μας!

Ήθελα να ξερα που θα με συναντήσεις εμένα για να με γνωρίσεις απο τη μπλούζα. Μας χωρίσουν 450 χιόμετρα.

Edit: πάντως θα συμφωνήσω απόλυτα όσο αφορα την αναγραφή του nick μας επακριβώς. Εμείς που σας βλέπουμε μονο σε φωτογραφίες απο τις συναντήσεις, θα μπορούμε να σας γνωρίσουμε έτσι.

Έγινε επεξεργασία - Safarpn
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ήθελα να ξερα που θα με συναντήσεις εμένα για να με γνωρίσεις απο τη μπλούζα. Μας χωρίσουν 450 χιόμετρα.

Edit: πάντως θα συμφωνήσω απόλυτα όσο αφορα την αναγραφή του nick μας επακριβώς. Εμείς που σας βλέπουμε μονο σε φωτογραφίες απο τις συναντήσεις, θα μπορούμε να σας γνωρίσουμε έτσι.

Εσενα θα σε γνωρισω αλλιως! Αλλα ποτε δεν ξερεις! Στα swap ολο και καποιοι ανεβαινουν, ολο και καποιοι κατεβαινουν! Να μην γνωριζομαστε;

Link to comment
Share on other sites

Εσενα θα σε γνωρισω αλλιως! Αλλα ποτε δεν ξερεις! Στα swap ολο και καποιοι ανεβαινουν, ολο και καποιοι κατεβαινουν! Να μην γνωριζομαστε;

Σε ποιο swap αναφερεσαι?

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή δεν είναι μπούμπουλας; :w00t:

Αχου το! Τέλεια! Θέλω και διαμαντάκια και στρασάκια και παγιέτες και τον Γουίνι και μερικά σβαρόβσκι και φυσικά να μπαίνει στο πλυντήριο και στο στεγνωτήριο! :clown2:

:angry02:

Συμφωνώ. :)

Kρίμα για το χρώμα.......αν το καλοκαιράκι βγεί σε κανά χρωματάκι, θα το προτιμήσω.Μαύρο.....με τίποτα. :hot:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...