Jump to content

Ομαδική Παραγγελία Ψαριών


Recommended Posts

Και εγώ με την σειρα μου να ευχαριστήσω το μαγαζί αλλά και τα παιδιά που έψαξαν και συνεισέφεραν στο να πραγματοποιηθεί η παραγγελία

Τα ψάρια ήταν σε άριστη κατάσταση και τα δικά μου και οσα πρόλαβα να δω στο μαγαζί 

Συγχαρητήρια

 

Περιμένουμε τώρα την επόμενη!!

 

Σύντομα θα ανεβάσω και εγώ φωτοο

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 392
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Και εγώ με την σειρά μου να ευχαριστήσω το κατάστημα για την εξυπηρέτηση και την προσεκτική αποστολή τους στην λάρισα.

S1780004.JPG.740d295f709917a601d0372c7c5a5862.JPGS1780012.JPG.677a52d5dc491e66b7625780095c638b.JPGS1780011.JPG.401b9b13d5d24d43a4605f6fb58b3b3e.JPGS1780005.JPG.4479383746228fe2375e3dd1d85bf3ec.JPG

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Υπάρχει κανένα πλάνο για την επόμενη ομαδική που περιμένουμε με αγωνία όσοι κάναμε το λάθος ή δεν προλάβαμε να λάβουμε μέρος;

Link to comment
Share on other sites

πριν 16 λεπτά, το μέλος ataktoulis έγραψε:

Υπάρχει κανένα πλάνο για την επόμενη ομαδική που περιμένουμε με αγωνία όσοι κάναμε το λάθος ή δεν προλάβαμε να λάβουμε μέρος;

όχι δεν υπάρχει πλάνο απλά αν θες ανοίγεις θέμα κοιτάς την κίνηση μαζεύεστε κάποια άτομα και απλά μετα στέλνεις στο μαγαζί την λίστα με τα ψάρια, αν κάπου χωλαίνεις ευχαρίστως να σε βοηθήσουμε.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 13/12/2018 at 8:06 ΜΜ, το μέλος Χρήστος έγραψε:

Έμαθα ότι αρκετή περάσαν και πήραν τα ψάρια τους, ας μας γράψουν όσοι τα πήραν, καις μας βγάλουν καμιά φωτογραφία έστω και με το κινητό. Εγώ θα τα πάρω αύριο οπότε θα σας ενημερώσω.

.........................

 

Χρήστο φωτογραφία απο τα ψάρια σου δε μας έβαλες .  :icon_dance:

Link to comment
Share on other sites

On 18/12/2018 at 10:55 ΜΜ, το μέλος christos efthimiou έγραψε:

Και εγώ με την σειρά μου να ευχαριστήσω το κατάστημα για την εξυπηρέτηση και την προσεκτική αποστολή τους στην λάρισα.

S1780004.JPG.740d295f709917a601d0372c7c5a5862.JPGS1780012.JPG.677a52d5dc491e66b7625780095c638b.JPGS1780011.JPG.401b9b13d5d24d43a4605f6fb58b3b3e.JPGS1780005.JPG.4479383746228fe2375e3dd1d85bf3ec.JPG

Αρχισαμε τους χορούς;;;

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να μας καθοδηγήσει κάποιος σχετικά με τα αναγραφόμενα μεγέθη στην ιστοσελίδα του Ruinemans? Τι σημαίνουν οι διαστάσεις 5/6, 8/10, 10/12, M, L, XL? Σε cm πώς μεταφράζονται;

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Πως πανε τα ψαρακια σας παιδια; εμενα δυστυχως, ουτε ενα μηνα απο την μερα που τα πηρα εχουν πεθανει 2 απ τα 4 και το 3ο δεν το βλεπω και πολυ καλα!

  • Sad 2
Link to comment
Share on other sites

Οχι ρε εσυ την επαθες?βεβαια δεν ξερω ποσο ευαισθητα ειναι τα ψαρια που ειχες παρει, αλλα με την πειρα σου και να χασεεις 2 περιεργο

Link to comment
Share on other sites

πριν 10 λεπτά, το μέλος Sturm έγραψε:

Πως πανε τα ψαρακια σας παιδια; εμενα δυστυχως, ουτε ενα μηνα απο την μερα που τα πηρα εχουν πεθανει 2 απ τα 4 και το 3ο δεν το βλεπω και πολυ καλα!

Απο την πρωτη παραγγελια ολα καλα, απο την δευτερη- ενα μικρο θηλυκο κιλλι δεν μ΄αρεσει πως παει. Θα δουμε....

Link to comment
Share on other sites

Απο την πρωτη παραγγελια ολα καλα, απο την δευτερη- ενα μικρο θηλυκο κιλλι δεν μ΄αρεσει πως παει. Θα δουμε....
Ποιο ειδος πηρες??

Στάλθηκε από το SM-J710F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μόλις τώρα, το μέλος panos nts έγραψε:

Ποιο ειδος πηρες??

Στάλθηκε από το SM-J710F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

aphyosemion australe gold

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

aphyosemion australe gold
Οτι καλυτερο!! [emoji16][emoji16]

Στάλθηκε από το SM-J710F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

πριν 3 λεπτά, το μέλος panos nts έγραψε:

Οτι καλυτερο!! emoji16.pngemoji16.png

Στάλθηκε από το SM-J710F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Πολυ ομορφο ψαρακι!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 1 ώρα, το μέλος christos efthimiou έγραψε:

Οχι ρε εσυ την επαθες?βεβαια δεν ξερω ποσο ευαισθητα ειναι τα ψαρια που ειχες παρει, αλλα με την πειρα σου και να χασεεις 2 περιεργο

 

Τα ψαρια δεν ειναι ευαισθητα σαν ψαρια. Ειχαν σκουληκια στα βραγχια κατα πασα πιθανοτητα! 

Ποιος φταει και απο που τα αρπαξαν δεν μπορω να το γνωριζω.

Έγινε επεξεργασία - Sturm
Link to comment
Share on other sites

Κρίμα.. μακάρι όλοι οι υπόλοιποι να μην έχουν το παραμικρό θέμα και τα δικά σου @Sturm να ήταν τα μοναδικά και απλά

να έτυχε.. κρίμα πάντως

Link to comment
Share on other sites

πριν 49 λεπτά, το μέλος Sturm έγραψε:

 

Τα ψαρια δεν ειναι ευαισθητα σαν ψαρια. Ειχαν σκουληκια στα βραγχια κατα πασα πιθανοτητα! 

Ποιος φταει και απο που τα αρπαξαν δεν μπορω να το γνωριζω.

Α μωρε κριμα. Επειδη δεν ξερω. Δεν το προσεξες εγκαιρα ή ηταν πολυ αργα ή γενικοτερα δεν θεραπευεται κατι τετοιο(αληθεια πως το καταλαβες οτι ειχαν σκουληκια στα βραγχια?). Καταλαβες ρωταω γιατι εσυ μας εχεις σωσει τοσα ψαρια πως και δεν σου βγηκε εσενα?

Link to comment
Share on other sites

πριν 44 λεπτά, το μέλος christos efthimiou έγραψε:

Α μωρε κριμα. Επειδη δεν ξερω. Δεν το προσεξες εγκαιρα ή ηταν πολυ αργα ή γενικοτερα δεν θεραπευεται κατι τετοιο(αληθεια πως το καταλαβες οτι ειχαν σκουληκια στα βραγχια?). Καταλαβες ρωταω γιατι εσυ μας εχεις σωσει τοσα ψαρια πως και δεν σου βγηκε εσενα?

 

Δεν το ξερω 100% . Υποθετω απο τα συμπτωματα. Το ενυδρειο ειναι υπο θεραπεια τωρα κι ο Θεος βοηθος. Επρεπε να τα χα καραντινιασει αλλα δυστυχως δεν εχω την δυνατοτητα. Δυστυχως μου ξεφυγε.

Εχουν μεινει δυο τωρα και το ενα δεν μου πολυτρωει!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.. κρίμα φιλαράκι για τις απώλειες σου κ ακόμα περισσότερο για το υπόλοιπο ενυδρείο που έπαθε ζημιά.. 

 Εμένα από την πρώτη παραγγελιά ο dumbo ears  δεν τα κατάφερε.. τον είχα βάλει αρχικά σε καραντίνα μαζί με τους άλλους 3 αρσενικούς κ  τον ζουρλάνανε με το που μπήκανε .. μπήκε μετά μονός του με 2 μικρά θηλυκά, έδειξε να ισιώνει αλλά μόλις μπήκε στη γυάλλα του ανιψιού μου με τα άλλα δεν την έβγαλε πολλές ήμερες.. δεν νομίζω όμως ότι  είχε κάτι άλλο  εκτός από το ότι στρεσαρήστηκε.. είχα απώλειες στο ενυδρείο αυτό το τελευταίο διάστημα  κ προσπαθώ να καταλάβω τι παίζει.. το χρυσόψαρο που πήρα με τα ψάρια που ήρθανε με την 1η παραγγελία μας, παρόλο που είχε τσακισμένο ένα κομμάτι από την ουρά του ( το διάλεξα γιατί ήταν μούτρος) είναι μια χαρά, η ούρα του έχει κολλήσει, δεν έχει εγκλιματιστεί όμως ακόμα με τα υπόλοιπα, αράζει την περισσότερη ώρα μόνος του . Στη 2η παραγγελία το χρυσόψαρο που περίμενα δεν ήρθε σε καλή κατάσταση από ολλάνδια  κ δυστυχώς την επόμενη μέρα πέθανε οπότε δεν ήρθε στα χέρια μου καν.. συμφώνω με ataktoulis ''απλά να έτυχε'' κ τα υπόλοιπα παιδιά να μην έχουν κανένα θέμα..

Link to comment
Share on other sites

Οντως κριμα. Κι εχω βαλει το ενυδρειο σε θεραπεια που δεν χρειαζοταν.

Ελπιζω οντως να τυχε αν και το χνα χασω το 50% των ψαριων που πηρα σε λιγοτερο απο μηνα και το 3ο να χαροπαλευει δεν ξερω κατα ποσο τυχη ειναι! Χωρια τα λεφτα που πηγανε κουβα.

Link to comment
Share on other sites

Τι εννοεις το εβαλες σε θεραπεια που δεν χρειαζοταν;

Link to comment
Share on other sites

Κανω θεραπεια για ολο το ενυδρειο. Για τα σκουληκια! Το ενυδρειο μου δεν ειχε σκουληκια!

Έγινε επεξεργασία - Sturm
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...