Jump to content

Ομαδική Παραγγελία Ψαριών


Recommended Posts

πριν 2 λεπτά, το μέλος johnbaggios έγραψε:

Φτου φτου παιδια!Σας ευχομαι να πανε ολα καλα με τα νεα σας ψαρακια!Μπραβο για την κινηση στους διοργανωτες,στο καταστημα κ στους συμμετεχοντες!Πιστευω πως θα γινει παραδειγμα κ αφου ολα πηγαν καλα θα ακολουθησουν κ αλλες παραγγελιες με περισσοτερα μελη!Ενα μπραβο κ για τις τιμες,γιατι αλλιως ειναι περνουμε ψαρια απ τα πετ σοπ που δεν ξερουμε απο που ερχονται κ αλλιως ειναι να περνεις ψαρια απο συγκεκριμενο,διασημο εκτροφεα σ αυτες τις τιμες!Πιστευω οσοι ειδαν την προσπαθεια του Χρηστου κ του thedrowningman κ διστασαν να παραγγειλουν τωρα το μετανιωσαν.Κ παλι μπραβο!Σαν το πιο ενεργο κ δυναμικο ενυδρειακο φορουμ στην Ελλαδα αλλα κ σαν συγκεντρωμενοι πελατες εδω μεσα εχουμε δυναμη αρκει να μπορουμε να οργανωθουμε κ να συντονιστουμε.

Αυτο το εγραφες κοιταζοντας τον καθρεφτη?:fpc:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 392
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

παιδια κ εγω τα πηρα τα ψαρακια μου .. + 1 κοκκινο μαυρο κογκολεζο.. ολα εχουν παει μια χαρα εκτος απο το οτι ο dumbo ears  μου εχει φαει πολυ ξυλο απο τα αλλα τα γομαρια κ καθεται κατω.. να δουμε.. 

 

κ εγω με την σειρα μου θελω να πω ΕΝΑ ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΣΤΟΝ ΧΡΗΣΤΟ  που αρχισε ολο αυτο.. κ που με βοηθησε να μαζεψω την λιστα κ οχι μονο..το να ξερω οτι δεν ειμαι ο μονος παραλυτος(ετσι αποκαλω τον εαυτο μου) που προσπαθει να βρει ψάρια περα απο τα συνηθισμενα, λεει πολλα για μενα.. κ οτι ολοι μαζι σαν ομαδα καταφεραμε κατι τετοιο τα σπαει..

 

για τα παιδα στο aquarium shop  τι να πω δεν εχω λογια.. πανω απο ολα γουσταρουν κ αγαπανε αυτο που που κανουνε κ αυτο το δειχνουνε κ μονο που θα τους μιλησεις.. μεχρι σημερα ειχα παρει πολυ λιγα ψαρια ( 2 χρυσοψαρα- 2 βαλαντιοχειλους κ 2 γκαπυ ) κ τουσ εχω πρηξει με τισ ερωτησεισ μου εκατονταδεσ φορες..Ευχα ριστω- ευχαριστουμε πολυ Παναγιωτη( ειδικα εσενα αγιε βασιλη)- Δημητρη- Πωλινα κ τα υπολοιπα παιδια που μασ φροντισατε κ μασ εμπιστευηκατε.. 

 

  παμε κ για αλλα παιδια.. εγω εχω στο ματι καιρο  εκτροφεα στην αγγλια με χρυσοψαρα.. αν ψηνεται κανεις ΜΕΣΑ!!

 

φωτογραφιες πιστευω να μπορεσω να βαλω απο σαββατο βραδυ .. 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 30 λεπτά, το μέλος thedrowningman έγραψε:

παιδια κ εγω τα πηρα τα ψαρακια μου .. + 1 κοκκινο μαυρο κογκολεζο.. ολα εχουν παει μια χαρα εκτος απο το οτι ο dumbo ears  μου εχει φαει πολυ ξυλο απο τα αλλα τα γομαρια κ καθεται κατω.. να δουμε.. 

 

κ εγω με την σειρα μου θελω να πω ΕΝΑ ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΣΤΟΝ ΧΡΗΣΤΟ  που αρχισε ολο αυτο.. κ που με βοηθησε να μαζεψω την λιστα κ οχι μονο..το να ξερω οτι δεν ειμαι ο μονος παραλυτος(ετσι αποκαλω τον εαυτο μου) που προσπαθει να βρει ψάρια περα απο τα συνηθισμενα, λεει πολλα για μενα.. κ οτι ολοι μαζι σαν ομαδα καταφεραμε κατι τετοιο τα σπαει..

 

για τα παιδα στο aquarium shop  τι να πω δεν εχω λογια.. πανω απο ολα γουσταρουν κ αγαπανε αυτο που που κανουνε κ αυτο το δειχνουνε κ μονο που θα τους μιλησεις.. μεχρι σημερα ειχα παρει πολυ λιγα ψαρια ( 2 χρυσοψαρα- 2 βαλαντιοχειλους κ 2 γκαπυ ) κ τουσ εχω πρηξει με τισ ερωτησεισ μου εκατονταδεσ φορες..Ευχα ριστω- ευχαριστουμε πολυ Παναγιωτη( ειδικα εσενα αγιε βασιλη)- Δημητρη- Πωλινα κ τα υπολοιπα παιδια που μασ φροντισατε κ μασ εμπιστευηκατε.. 

 

  παμε κ για αλλα παιδια.. εγω εχω στο ματι καιρο  εκτροφεα στην αγγλια με χρυσοψαρα.. αν ψηνεται κανεις ΜΕΣΑ!!

 

φωτογραφιες πιστευω να μπορεσω να βαλω απο σαββατο βραδυ .. 

 

 

Απ οτι εχω ακουσει οι εγγλεζοι δεν στελνουν! Ο ruinmans ειναι καλος εκτροφεας παντως.

Έγινε επεξεργασία - Sturm
Link to comment
Share on other sites

πριν 4 ώρες, το μέλος christos efthimiou έγραψε:

Εμεις που ειμαστε απο μακρια και ζηλευουμε καμια φωτο παιζει?

Βεβαιως!Οτι επιθυμείτε!!

20181213_235145.jpg

SmartSelect_20181213-235723_Gallery.jpg

  • Like 1
  • love 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 1 ώρα, το μέλος thedrowningman έγραψε:

παμε κ για αλλα παιδια.. εγω εχω στο ματι καιρο  εκτροφεα στην αγγλια με χρυσοψαρα.. αν ψηνεται κανεις ΜΕΣΑ!!

 

φωτογραφιες πιστευω να μπορεσω να βαλω απο σαββατο βραδυ .. 

 

 

Αναμένουμε φωτογραφίες! Στην επόμενη ομαδική ελπίζω να προλάβω και εγώ γιατί το πήρα λίγο αργά είδηση. Θέλω Χρυσόψαρα λέμε!!!!

Link to comment
Share on other sites

Παρέλαβα σήμερα και εγω!

Ένα μεγάλο μπράβο στον @thedrowningman για την πρωτοβουλία που πήρε και έβαλε τα παιδιά @AquariumShop στο παιχνίδι της παραγγελιας, αλλά και για τις διαδικασίες που έτρεξε για να ολοκληρωθεί γρήγορα και με επιτυχία.

 

Για τα παιδιά στο @AquariumShop τι να πω, γνωρίζουν πολύ καλά την έμπρακτη στήριξη και εμπιστοσύνη μου αυτό το λίγο καιρό που ασχολούμαι με το χόμπι.

Μπράβο σε όλο το team!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα !!

 

Strum στανταρντ ο ruinemans μασ το απεδειξε τι εκτροφεασ ειναι αλλα τσέκαρε κ εδω φιλεhttps://www.starfisheries.co.uk/  

 

εχω μιλησει μαζι τους στο παρελθον κ στελνουν ελλαδα.. το θεμα ειναι 1 ψαρι παρεις 300 ψαρια παρεις τα μεταφορικα ειναι 300 λιρες.. αν μαζευτουμε πολλοι..ισως μπουνε κ τα παιδια απο το aquariumshop μαζί μας,,τοτε μπορουμε να παρουμε ..  

 

Link to comment
Share on other sites

Αυριο θα παραλαβω κ εγω τα δικα μου ψαρακια. Ενα μεγαλο ευχαριστω σ΄ολους, που ασχολήθηκαν με την παραγγελια!!!!!!!!!!! Απλα ΜΠΡΑΒΟ! :bigemo_harabe_net-146:

Ενα μεγαλο ευχαριστω στο καταστημα @AquariumShop! !!!!!

Link to comment
Share on other sites

Άντε να σας ζήσουν τα ψαράκια.Την επόμενη φορά μέσα και εγώ στην παραγγελία

Link to comment
Share on other sites

πριν 1 λεπτό, το μέλος PanagiotisAqua έγραψε:

Άντε να σας ζήσουν τα ψαράκια.Την επόμενη φορά μέσα και εγώ στην παραγγελία

Πότε προγραματιζετε 2η?

Link to comment
Share on other sites

Μία ώρα πριν, το μέλος PanagiotisAqua έγραψε:

Πότε προγραματιζετε 2η?

Μην βάζεις αμέσως λάδι στη φωτιά... Κάτσε να αλλάξουμε χρονιά!!!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 1 ώρα, το μέλος PanagiotisAqua έγραψε:

Πότε προγραματιζετε 2η?

Κατσε ρε φιλαρακι να μας ερθουν τα πρωτα. Εγω θα τα παραλαβω δευτερα...περιμενετε!!!!!!!

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Τα παρέλαβα και εγώ τα ψαράκια μου, Χίλια ευχαριστώ σε όσους βοήθησαν στο να γίνει η παραγγελία :) 

 

20181214_230835.jpg

20181214_230851.jpg

  • Like 2
  • love 1
Link to comment
Share on other sites

Μολις παρελαβα κι εγω τους μπομπηρες. Ωραια ψαρακια. Μπραβο σε ολους τους συμβαλομενους!

Link to comment
Share on other sites

πριν 2 ώρες, το μέλος Sturm έγραψε:

Μολις παρελαβα κι εγω τους μπομπηρες. Ωραια ψαρακια. Μπραβο σε ολους τους συμβαλομενους!

Τα δικά σου τα μελέτησα και μου άρεσαν πολύ.....  Όπως και τα chana ..... Τίνος είναι τα ?????

Link to comment
Share on other sites

σήμερα το πρωί πήρα και εγώ τα δικά μου όλα καλά όλα ωραία, του χρόνου πάλι :) 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μία ώρα πριν, το μέλος Irakles έγραψε:

Τα δικά σου τα μελέτησα και μου άρεσαν πολύ.....  Όπως και τα chana ..... Τίνος είναι τα ?????

 

Τα μελετησες ε; χεχεχε κακομοιρη μου μην μου τα ματιασες! Ειναι πολυ μικρα. Περιμενα λιιιγο πιο μεγαλα. Ας ελπισουμε πως θα δωσουν μια ωθηση στην υπαρχον ομαδα!

Link to comment
Share on other sites

Τάιζε βρε τσιγγούνη, χαχαχαχαχα, κρέας να πάρουν τα πάνω τους μπαμ μπαμ!!!

 

Δώσε καμία φωτογραφία στο λαό!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλα τωρα εχει να παει το κατεφυγμενο συννεφο. Το μεσημερι ηταν λιγο μαζεμμενα. Τωρα πανε κοντα σε μια θηλυκια και φτανουν μεχρι την μεση του ενυδρειου! Χαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Πολυ δυνατες πρεπει να ηταν και οι γαριδες της @natateo. Αλλα 10 ευρω η μια ηταν πολυ

  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

μπραβο σε ολους ευχομαι καλες αναπαραγωγες !!πηρε κανεις απο εσας channa maculata???αν ναι ας μου στειλει ενα μνμ ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά για την παραγγελία.

Επειδή με ψήσατε είμαι και εγώ μέσα για την επόμενη παραγγελία. :hehe

Αν γνωρίζει κάποιος και επειδή ενδιαφέρομαι για μονομάχους, το στοκ αντιπροσωπεύει το πραγματικό απόθεμα ή είναι κατ'όπιν ερώτησης? 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας,

θα θέλαμε να ευχαριστήσουμε όλα τα μέλη που συμμετείχαν στην προπαραγγελία από Ruinemans, καθώς επίσης και για την άμεση ανταπόκρισή τους. 

Σας ευχόμαστε καλή χρονιά με πάνω από όλα υγεία σε όλους, και από του "χρόνου" οργανώνουμε και τη 2η προπαραγγελία.

 

Με εκτίμηση,

aquariumshop.gr

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...