Jump to content

Ομαδική Παραγγελία Ψαριών


Recommended Posts

πριν 29 λεπτά, το μέλος Sturm έγραψε:

Ρε παιδες σορυ αλλα παρατηρησα κατι τωρα. Στο word που ανεβηκε με την παραγγελια δεν αναφερει τον αριθμο 4 που παρηγγειλα. Δεν πιστευω να μου ρθει 1!

Μιλησες με τον παναγιωτη απο το aquariumshop?εγω οταν μιλησα την ξανατσεκαραμε. Μιλησες μαζι τουυς πριν την στειλουν?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 392
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μωρε μιλησα αλλα τα γραπτα μενουν τα προφορικα φευγουν.

Link to comment
Share on other sites

Ε ρε συ χτυπα ξυλο. Και οχι τιποτε αλλο το ειδες και σαββατο βραδυ. Ποιος περιμενει μεχρι την δευτερα για επιβεβαιωση. Δεν στελνεις email στον ολλανδο!!!!!. Περα απο την πλακα αφου μιλησες μαζι τους και συννενοηθηκες γιατι να υπαρχει θεμα?

Link to comment
Share on other sites

Θα ξαναπαρω την Δευτερα. Ελπιζω να μην υπαρχει προβλημα γιατι ενα ψαρι δεν παιρνω.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια Καλημερα..

 

 

Εγω την εκανα την πατατα αλλά ο παναγιωτης απο το aquarium shop επαιξε μπαλαρα.. ε ρε πηγαμε να φαμε γκολ στις καθυστερήσεις απο καθυστέρηση..

 

Στην αρχη με το μπερδεμα με vagelis natateo ( τελικα στο word επαιζε ο διαχωρισμος , υπηρχε το ονομα του vagelis-- στο φορουμ δεν επιασε το copy paste).

 

Κ τωρα αυτο.. Αυτό ητανε χοντραδα.. 1000 σορρυ φιλε.. μαυρο σαβατοκυριακο σε εκανα να περασεις..  

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον καλημερα σε ολους. Εχω να πω οτι @thedrowningman και ο Παναγιωτης απο το Aquariumshop ειναι τσακαλια και αποτρεψανε την καταστροφη. Το προβλημα λυθηκε.

Ευχαριστω παιδες.

Link to comment
Share on other sites

Πραγματι και εμενα ο παναγιωτης με ενα θεματακι που ειχα μου βρηκε λυση και με εξυπηρετησε αμεσα. Ηθελα να φανει η συναλλαγη μεσω πιστωτικης και θα μπει στην διαδικασια να τα ανεβασει στο σαιτ για να τα παραγγειλω μονο και μονο για να το κανω ετσι. Πολυ εξυπηρετικος μπραβο του.

Link to comment
Share on other sites

Ακόμα τιποτα φιλαρακι..

 

καλυτερα περιμενουμε αναρτηση τους για να μην τους περνουμε κ τους ζαλιζουμε..

 

 

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν έτσι για να σας πω καλά νέα!!! Σήμερα το απόγευμα έρχονται μόλις μίλησα με τα παιδιά στο κατάστημα για άλλο πράγμα αλλά ρώτησα και για αυτό!!! Έρχονται όλα μου είπαν που παραγγείλαμε από όσο μπορούσε να δει στην λίστα παραλαβής!!!! Σε λίγο θα μας γράψουν και οι ίδιοι εδώ πιο επίσημα!!! Μπράβο για την συνέπεια τους έχω να πω και ελπίζω σε άψογα ψάρια!!!!!

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Οποτε αύριο θα μπορούμε να τρέξουμε να παραλάβουμε (οι Αθηναίοι) ????...   :wootwoot:

η να τα κρατήσουν καραντίνα λίγο?

Περιμένουμε νεα από το κατάστημα.

Link to comment
Share on other sites

Μία ώρα πριν, το μέλος Wind-sa έγραψε:

Οποτε αύριο θα μπορούμε να τρέξουμε να παραλάβουμε (οι Αθηναίοι) ????...   :wootwoot:

η να τα κρατήσουν καραντίνα λίγο?

Περιμένουμε νεα από το κατάστημα.

Εγώ φαντάσου προτιμώ να τα έπαιρνα πριν καν τα βάλουν τα καταστήματα στα ενυδρεία τους ....  Ώστε να πάνε από τον εκτροφέα στο σπίτι τους αμέσως για να μην μπαίνουν στην διαδικασία της προσαρμογής 2 φορές.... Αλλά καλό είναι να μείνουν λίγο στο κατάστημα για τυχόν θανάτους λόγου ταξιδιού.... Μηδαμινή περίπτωση αλλά υπάρχει....

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

απο ότι βλέπεις υπάρχει σιγή ιχθύος  :)  

Link to comment
Share on other sites

Λογικά παρέλαβαν αλλά λόγο δουλειάς δεν μας έγραψαν κάτι... Πάντως το πρωί που μίλησα μου είπαν ότι δεν υπάρχει κάποιο κόλλημα και όλα είναι καλά θα είχαν τα ψάρια το απόγευμα.. κάντε ένα τηλ αύριο...

Link to comment
Share on other sites

Πολυ Πολυ Καλημερα!!

 

Σηκωθειτε απο ντιαβανια, καναπεδεσ καρεκλεσ γραφειου κ πιαστε το τηλεφωνο..

 

ηρθανε μωρε!!

 

αριμπα μουτσατσος

 

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά παρέλαβα κάί έγώ τα δικά μου,Super!Πανεμορφα,Ευχαριστώ πολύ για όλα όσους το συντόνισαν και το έτρεξαν,όπως και το Aquariumshop.gr που το υλοποίησε

Παράθεση

 

 

Link to comment
Share on other sites

πριν 3 ώρες, το μέλος Mgregory έγραψε:

Παιδιά παρέλαβα κάί έγώ τα δικά μου,Super!Πανεμορφα,Ευχαριστώ πολύ για όλα όσους το συντόνισαν και το έτρεξαν,όπως και το Aquariumshop.gr που το υλοποίησε

 

Εμεις που ειμαστε απο μακρια και ζηλευουμε καμια φωτο παιζει?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Έμαθα ότι αρκετή περάσαν και πήραν τα ψάρια τους, ας μας γράψουν όσοι τα πήραν, καις μας βγάλουν καμιά φωτογραφία έστω και με το κινητό. Εγώ θα τα πάρω αύριο οπότε θα σας ενημερώσω.

Από ότι φαίνεται όλα πήγαν καλά και θέλω να ευχαριστήσω όλους εσάς για την συμμετοχή σας.

Παιδευτήκαμε αλλά βγάλαμε άκρη, εδώ να ευχαριστήσω θερμά και το @AquariumShop για την άμεση και γρήγορη ανταπόκριση που είχε αλλά και για την έκπτωση που έκανε.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Άντε και στην επόμενη!!! Παρέλαβα κι εγώ!!! Ευχαριστώ με τη σειρά μου το κατάστημα @AquariumShop και τον Παναγιώτη ιδιαίτερα που είπαμε δυο κουβέντες!!!! 

 

@Sturm ωραία ψαράκια πήρες!!! 

 

 

Επίσης ποιος πήρε τα  Snakehead Andrao???? Φοβερά ψάρια!!!! 

Screenshot_2018-12-13-20-46-51-572_com.miui.gallery.png

Έγινε επεξεργασία - Irakles
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Φτου φτου παιδια!Σας ευχομαι να πανε ολα καλα με τα νεα σας ψαρακια!Μπραβο για την κινηση στους διοργανωτες,στο καταστημα κ στους συμμετεχοντες!Πιστευω πως θα γινει παραδειγμα κ αφου ολα πηγαν καλα θα ακολουθησουν κ αλλες παραγγελιες με περισσοτερα μελη!Ενα μπραβο κ για τις τιμες,γιατι αλλιως ειναι περνουμε ψαρια απ τα πετ σοπ που δεν ξερουμε απο που ερχονται κ αλλιως ειναι να περνεις ψαρια απο συγκεκριμενο,διασημο εκτροφεα σ αυτες τις τιμες!Πιστευω οσοι ειδαν την προσπαθεια του Χρηστου κ του thedrowningman κ διστασαν να παραγγειλουν τωρα το μετανιωσαν.Κ παλι μπραβο!Σαν το πιο ενεργο κ δυναμικο ενυδρειακο φορουμ στην Ελλαδα αλλα κ σαν συγκεντρωμενοι πελατες εδω μεσα εχουμε δυναμη αρκει να μπορουμε να οργανωθουμε κ να συντονιστουμε.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...