Jump to content

Ενα Απλο Ενυδρειο


mad23

Recommended Posts

παενεμορφα οπως παντα μιχαλη να τα χαιρεσαι !!!

Να'σαι καλα τασαρε μου,χαιρομαι που σου αρεσει φιλε :bigemo_harabe_net-162:

Πως μεγάλωσε ετσι ρε φίλε φτου φτου το θεριό να το χαιρεσαι το μαγκακι σου!!!!

Με την ποικιλια φαγητου που τρωει και τις ποσοτητες,απορω πως δεν εχει γινει αλλος τοσος λυκο :jig::jig:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • Απαντήσεις 1,7k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μιχάλη πως πάει η ενυδρειαρα σου

Τα κοραλια έφτασαν επιφάνεια?

Τελικά ο Αχιλλέας έκανε trident tail?

Αν ναι , θέλω να το δω αυτό θα είναι

εντυπωσιακό

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου παυλακο,συγνωμη για την αργοπορημενη απαντηση αλλα δυστυχως δεν περισσευει πολυς χρονος για ιντερνετ.

Σιγα την ενυδρειαρα βρε...ενα απλο ενυδρειο ειναι και θελει πολυυυ δουλιτσα ακομα για να γινει της προκοπης.

Δοξα τω Θεο καλα παει ομως :thumbsu:

Ο αχιλλεας εχει ακομα το σημαδι που δειχνει πως παει για την τριαινα αλλα δεν εχει μεγαλωσει προς τα εξω,ωστε να γινει πιο εντονο.

Σε ευχαριστω πολυ για το ενδιαφερον

Link to comment
Share on other sites

Οχι μανο μου,δυστυχως φιλε :(

Σε αυτο το σπιτι εχω εξαντλησει τα περιθωρια του χωρου για ενυδρειο και με το παραπανω :bleh:

Ισως αν μετακομισω καποια στιγμη να παω σε μεγαλυτερο

Link to comment
Share on other sites

Που είσαι βρε Μιχάλη, ακόμα σε περιμένωωωωω!!!!

Link to comment
Share on other sites

Που εισαι geo μουυυυ :bigemo_harabe_net-162::bigemo_harabe_net-162:

Ρε συ θα το κολλαγα με δουλεια το ν'ανεβω πανω και τελικα αναβληθηκε:-(

Υπαρχει ενα ενδεχομενο ομως για νοεμβριο,θα σε ενημερωσω να πιουμε επιτελους τη μπυρα που λεγαμε :bigemo_harabe_net-117:

Μπας και δουμε και το sammy να βαραει τα ντραμς του γιατι ακουσα οτι ξερει να παιζει μονο τα καλαντα :D:D

Σωτηρηηηη πλακα κανω ε!

Link to comment
Share on other sites

Που εισαι geo μουυυυ :bigemo_harabe_net-162::bigemo_harabe_net-162:

Ρε συ θα το κολλαγα με δουλεια το ν'ανεβω πανω και τελικα αναβληθηκε:-(

Υπαρχει ενα ενδεχομενο ομως για νοεμβριο,θα σε ενημερωσω να πιουμε επιτελους τη μπυρα που λεγαμε :bigemo_harabe_net-117:

Μπας και δουμε και το sammy να βαραει τα ντραμς του γιατι ακουσα οτι ξερει να παιζει μονο τα καλαντα :D:D

Σωτηρηηηη πλακα κανω ε!

Μην ανέβεις φίλε μόνο στα μέσα Νοέμβρη γιατί θα λείπω εξωτερικό.

Link to comment
Share on other sites

Ωχχχχ ο Μιχάλης! :bow:

Που είσαι ρε θηρίο?Φώτο για να σβήσεις τις φυλακές....τόσο καιρό Α/Α το φλας θα βαρά υπερωρία!

Χαχαχαχ σε πειράζω!

Link to comment
Share on other sites

Μην ανέβεις φίλε μόνο στα μέσα Νοέμβρη γιατί θα λείπω εξωτερικό.

Πεεεεεεεεες μου οτι πας να φερεις τιποτα τρελλοκοραλα να με πεθανεις :phone:

Ωχχχχ ο Μιχάλης! :bow:

Που είσαι ρε θηρίο?Φώτο για να σβήσεις τις φυλακές....τόσο καιρό Α/Α το φλας θα βαρά υπερωρία!

Χαχαχαχ σε πειράζω!

:hysterical::hysterical::hysterical:

Που εισαι ρε billαρε!

Ακομα ν'απολυθεις ρε συ?Πως μιλας ετσι? :hysterical::hysterical:

Θα περασω φωτο συντομα.Εχω κατι φωτο αλλα ειναι στην υπερφωτογραφικη μου μηχανη!(σε λιγο θα το πιστεψω οτι ειναι καλη χαχα)

Εχω ελαχιστο χρονο δυστυχως και μου λειπει η ολη φαση εδω μεσα ρε γμτ αλλα τι να κανω.

Οποτε βρισκω χρονο θα μπαινω να "γαζωνω" με post οπως σημερα και να σας ζαλιζω :hysterical:

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχαχ ακόμα ρε φίλε...!!!

Βάλε φώτο στον λαό να γλυκαθούμε γιατί αν περιμένουμε απο το "δικό" μας θα πεθάνουμε απο υπογλυκαιμία!!!χαχα

Link to comment
Share on other sites

Πεεεεεεεεες μου οτι πας να φερεις τιποτα τρελλοκοραλα να με πεθανεις :phone:

Όχι φίλε, θα πάω ταξιδάκι με την οπαδική μου καψούρα.

Έγινε επεξεργασία - grigoros
Link to comment
Share on other sites

Χαχαχαχ ακόμα ρε φίλε...!!!

Βάλε φώτο στον λαό να γλυκαθούμε γιατί αν περιμένουμε απο το "δικό" μας θα πεθάνουμε απο υπογλυκαιμία!!!χαχα

Υπομονη ρε συ,θα τελειωσει και θ'αρχισεις να αρρωσταινεις και εσυ σε λιγο καιρο βασιλη.

Σε βλεπω να απολυεσαι και αντι να γυρνας τα κλαμπ και τα μπαρ,να κανεις γυρες απο τα μαγαζια :usd::usd:

Γι'αυτο ομως ειμαι σιγουρος οτι θα κανεις κατι πολυ ωραιο :thumbsu:

χαχαχα,Θα περασω φωτο με το που βρω ευκαιρια!

Μιχαληηηηηηηηηηηη φιλε μου!!!

Τασαρεεεεεεε μου :bigemo_harabe_net-162:

Πεεεεεεεεες μου οτι πας να φερεις τιποτα τρελλοκοραλα να με πεθανεις :phone:

Όχι φίλε, θα πάω ταξιδάκι με την οπαδική μου καψούρα.

Σωστοοοοος ο φιλαθλος! :thumbsu:

Τετοιοι φιλαθλοι αξιζουν πιο πολλα και απο τους παιχτες geo μου!

Μακαρι να γυρισεις χαρουμενος φιλε!

Μιχαλαρα βαλε φωτο για να φτυνω! Τα υπόλοιπα στο αλλο ποστ μετα τις φωτογραφίες!

Στάλθηκε από το GT-I9300 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Θα περασω ρε συ με τη πρωτη ευκαιρια λυκο!

Αφου ξερεις οτι το laptop κανει μονο για σελιδοδεικτης πια...το χρεπι μου :cigar:

Θελω να ριξεις πολλα πολλα φυσιματα ομως ρε συ και ευχαριστηρια που το μοιραστηκα! :bigemo_harabe_net-95::bigemo_harabe_net-95::bigemo_harabe_net-95:

Αν κ'εσυ με μολις δυο χρονια στο χομπυ δεν πρεπει να γραφεις ουτε οτι το θαλασσινο ενυδρειο χρειαζεται αλατι :hysterical::hysterical::hysterical:

Θα ρωτας πρωτα λεμεεεεεε :hysterical:

Link to comment
Share on other sites

Υπομονη ρε συ,θα τελειωσει και θ'αρχισεις να αρρωσταινεις και εσυ σε λιγο καιρο βασιλη.

Σε βλεπω να απολυεσαι και αντι να γυρνας τα κλαμπ και τα μπαρ,να κανεις γυρες απο τα μαγαζια :usd::usd:

Γι'αυτο ομως ειμαι σιγουρος οτι θα κανεις κατι πολυ ωραιο :thumbsu:

χαχαχα,Θα περασω φωτο με το που βρω ευκαιρια!

Ποια κλαμπ ρε Μιχάλη?

ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ έχουμε να στήσουμε το reef!!!!χαχαχαχα

Πέρα απο την πλάκα δεν είμαι τύπος του κλαμπ (αυτό μας συμφαίρει ;) )

Αντε άντε να βλέπουμε φώτο..!!!χιχιχι

Link to comment
Share on other sites

Που σε ρε Μιχαλαρα!! Πως παει το υπέρ τούμπανο ΒΒ ενυδρειο σου; Άντε ποσταρε να γουστάρουμε ντέ!

Φήμες λένε υπαρχει καυτό φωτογραφικό υλικο! Ακούστηκε κατι για iCloud hack λεει και οι φωτο πια ειναι στον αέρα! Ισχυει ; :P

Link to comment
Share on other sites

Ποια κλαμπ ρε Μιχάλη?

ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ έχουμε να στήσουμε το reef!!!!χαχαχαχα

Πέρα απο την πλάκα δεν είμαι τύπος του κλαμπ (αυτό μας συμφαίρει ;) )

Αντε άντε να βλέπουμε φώτο..!!!χιχιχι

Χαχαχα σωστοοοος! :jig:

Που σε ρε Μιχαλαρα!! Πως παει το υπέρ τούμπανο ΒΒ ενυδρειο σου; Άντε ποσταρε να γουστάρουμε ντέ!

Φήμες λένε υπαρχει καυτό φωτογραφικό υλικο! Ακούστηκε κατι για iCloud hack λεει και οι φωτο πια ειναι στον αέρα! Ισχυει ; :P

Εδω μαριοοοοοο :jig:

Τι υπερτουμπανο βρε,εχει πολλααααααααα χιλιομετρα ακομα για να γινει της προκοπης :hot:

Ναι ρε,μετρημενες πλεον οι φωτο στο κινητο :usd::usd:

Θα βαλω συντομα φωτο :thumbsu:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Το αριστερο νησι μου αρεσε απο την αρχη και δεν θα το πειραξω ποτε(λεμε τωρα)αλλα με το δεξια δεν ημουν ποτε ξετρελαμενος και μπηκα στη διαδικασια να το αλλαξω.

Θα βαλω μια αφισα πισω και λεω να βαλω και αμμο στο πισω μερος του ενυδρειου.

Εβαλα 1-2 lps και ιιιιισως να βαλω ακομα 1-2 που μου εχουν γυαλισει.Εβγαλα και την κοντρα που ειχα στη μεση και μου την εσπαγε παντα....και ο Θεος βοηθως :angel: ...το πολυ πολυ να ανοιξει σαν μπανανα και να εχω μια δικαιολογια για καινουργιο ενυδρειο! :jig:

Alphapiomicron3149_zps213942de.jpg

Για τα κοριτσια που δεν ασχολουνται με τα ενυδρεια να σημειωσω πως δεν κοιμαμαι αγκαλια με τον Kermit,τον βαζω στο καλοριφερ για να ζεσταινεται ο ποπουλης του.Η δεξια πετσετα ειναι βρωμικη και παει για τ'απλυτα,ενω η πανω ειναι καθαρη οπως και ο πλαστικος καδος σκουπιδιων :thumbsu:

Alphapiomicron3160_zps33a66d19.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μιχάλη από ότι βλέπω έχεις άλλες 2 κόντρες, οπότε και λυπάμαι που θα στο πω, αλλά δεν σε βλέπω για άλλο ενυδρείο. Τώρα αν δεν σου αρέσει το δεξί νησί μην σε απασχολεί καθόλου. Μπορώ αν θες να έρθω το απόγευμα στο σπίτι και να το πάρω όπως είναι Θα έχεις όλο τον χρόνο να ξαναπάρεις βράχο και να το φτιάξεις από την αρχή όπως θα σου αρέσει. ( πριν το σκεφτείς, όχι δεν έχει εξυπνότερο παιδί από εμένα η μάνα μου) :lolu: :lolu: :bigemo_harabe_net-163: :bigemo_harabe_net-163:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Το αριστερο νησι μου αρεσε απο την αρχη και δεν θα το πειραξω ποτε(λεμε τωρα)αλλα με το δεξια δεν ημουν ποτε ξετρελαμενος και μπηκα στη διαδικασια να το αλλαξω.

Θα βαλω μια αφισα πισω και λεω να βαλω και αμμο στο πισω μερος του ενυδρειου.

Εβαλα 1-2 lps και ιιιιισως να βαλω ακομα 1-2 που μου εχουν γυαλισει.Εβγαλα και την κοντρα που ειχα στη μεση και μου την εσπαγε παντα....και ο Θεος βοηθως :angel: ...το πολυ πολυ να ανοιξει σαν μπανανα και να εχω μια δικαιολογια για καινουργιο ενυδρειο! :jig:

Alphapiomicron3149_zps213942de.jpg

Για τα κοριτσια που δεν ασχολουνται με τα ενυδρεια να σημειωσω πως δεν κοιμαμαι αγκαλια με τον Kermit,τον βαζω στο καλοριφερ για να ζεσταινεται ο ποπουλης του.Η δεξια πετσετα ειναι βρωμικη και παει για τ'απλυτα,ενω η πανω ειναι καθαρη οπως και ο πλαστικος καδος σκουπιδιων :thumbsu:

Alphapiomicron3160_zps33a66d19.jpg

Για τον Κέρμιτ, ε όχι δεν σκεφτήκαμε ότι τον παίρνεις και αγκαλιά...... :bigemo_harabe_net-74: πάντως προσωπικά το δεξί νησάκι μου αρέσει περισσότερο από το αριστερό.Πολύ όμορο αποτέλεσμα. :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Μιχάλη από ότι βλέπω έχεις άλλες 2 κόντρες, οπότε και λυπάμαι που θα στο πω, αλλά δεν σε βλέπω για άλλο ενυδρείο. Τώρα αν δεν σου αρέσει το δεξί νησί μην σε απασχολεί καθόλου. Μπορώ αν θες να έρθω το απόγευμα στο σπίτι και να το πάρω όπως είναι Θα έχεις όλο τον χρόνο να ξαναπάρεις βράχο και να το φτιάξεις από την αρχή όπως θα σου αρέσει. ( πριν το σκεφτείς, όχι δεν έχει εξυπνότερο παιδί από εμένα η μάνα μου) :lolu: :lolu: :bigemo_harabe_net-163: :bigemo_harabe_net-163:

Οχι ρε σταματαρε μου,τι ειναι αυτα που μου ειπες....χαχα μου χαλασες τη δικαιολογια σε 2 γραμμες ρε φιλε! :usd::usd:

Οχι βρε,το προηγουμενο νησι δεν μου αρεσε και το αλλαξα.Αυτο ειναι το καινουργιο.Αυτο μου αρεσει παρα πολυ και λεω να το κρατησω για καιρο ετσι(πρωτα ο Θεος βεβαια)

Μου αρεσει ο τροπος σκεψης σου παντως και ελιωσα με το Post,χαχαχα!

Φοβερό Μιχάλη!!!

Να το χαίρεσαι και ελπίζω να τουμπανιάσει κι άλλο το συντομότερο!!!

Να'σαι καλα ρε βασιλαρε,ευχαριστω πολυ!

Θελει χρονο ομως δυστυχως ωστε να μεγαλωσουν τα κοραλια και να δειξει η δεξια πλευρα και γενικα το ενυδρειο!

Τι να κανουμε,υπομονη.... :death:

Για τον Κέρμιτ, ε όχι δεν σκεφτήκαμε ότι τον παίρνεις και αγκαλιά...... :bigemo_harabe_net-74: πάντως προσωπικά το δεξί νησάκι μου αρέσει περισσότερο από το αριστερό.Πολύ όμορο αποτέλεσμα. :thumbup:

:hysterical::hysterical: ...τωρα μεγαλωσα κοιμαμαι αγκαλια με thundercats,thor,batman,spiderman Κτλ... :hysterical:

Σε ευχαριστω πολυ για τα καλα σου λογια,χαιρομαι που σου αρεσει!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...