Jump to content

περι αφρικανικων κιχλιδων


Κωστας Τ

Recommended Posts

πολυ ομορφο αποτελεσμα φιλε ψαρουκλα!αν το αφησεις και στην ησυχία του και πιασει και αλγη θα δεσει ακομα καλυτερα!!!!χαχαχαχαχαχαχαχα!!!

παντως ειτε DIY ειτε αγοραστο,το καθενα εχει τις χαρες του!!οσο για τα ψαρια..ΨΑΡΟΥΚΛΕΣ!να τα χαιρεσαι!!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 302
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

DIMITRIOS ευχαριστω.η αληθεια ειναι πως και εμενα δεν μου πολυ κολλανε οι ανουμπιες και καποια στιγμη λεω να τις βγαλω.

adlib αυτη την φορα θα το αφησω οπως ειναι(δεν περνω και ορκο βεβαια -_- ) μπας και πιασουν λιγο αλγη οι πετρες.ευχαριστω για τα καλα σου λογια.

αν το αφησεις και στην ησυχία του και πιασει και αλγη θα δεσει ακομα καλυτερα!!!!χαχαχαχαχαχαχαχα!!!( :hysterical: :hysterical: :hysterical: :hysterical: ).

Έγινε επεξεργασία - ψαρουκλας
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

καλησπερα σε ολους.η αποφαση παρθηκε για μια μεγαλη αλλαγη.λεω να δοκιμασω την τυχη μου στα <<αλατια>> και μιας και εχω ενα ενυδρειο θυσιαζεται στην νεα προκληση.ευχαριστω την κατηγορια που με φιλοξενησε και ολους οσους ποσταρησαν τα σχολια τους,τις παρατηρησεις τους και ολους οσους βοηθησαν με τις γνωσεις τους.επειδη το αντιο ειναι οριστικο,τοτε εις το επανιδειν.

(τελικα αυτες οι ρημαδες οι πετρες δεν προλαβαν ουτε αλγη να πιασουν).

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...