Jump to content

ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ ΜΑΛΑΟΥΙ 700 ΛΙΤΡΑ+150 ΣΑΜΠ


ΚΟΥΜΑΝ

Recommended Posts

Φίλε Σάκη συγχαρητήρια για το ενυδρείο σου και τα υγιεστατα ψάρια σου!

Οι κοποι σου ανταμοίβονται απο τις γέννες! :thumbup:

Να μας βάλεις φωτογραφίες στο θεματικό της Αφρικής να χαζεψουμε και εμεις λίγο! :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 114
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

μολις μου γενισε και το venustus ( το παραλαγης που εχω στην φωτο κοντινο) 69 μικρα! η γενιστρα μου τωρα εχει καπου στα 200-300 μικρα απο διαφορα ειδη που φιλοξενω, οι πολλες γεννες ειναι μαλλον το καλο αποτελεσμα που τους προσφερω!

Σακη να τα χαιρεσαι!!!Αυτες ειναι ωραιες στιγμες!Και βεβαια πολλες φωτο στο θεματικο μας :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

δεν εχετε παραπονο!ανεβασα πολλες φωτο και ενοητε θα ανεβασω αλλες τοσες! αφρικη for ever !!!! να'στε καλα! η ομαδα του aquazone με στηριξε παρα πολυ!

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω σαντορινιωτη! να χερεσε και σι το νταμαρι σου!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Σάκη πες μας κανένα νέο από το ενυδρείο, πως πάνε τα ψάρια; Όταν βρεις χρόνο ανέβασε καμιά φωτογραφία να το χαζέψουμε.

:D

Link to comment
Share on other sites

παιδες ευχαριστω για τα καλα σας λογια! το ενυδρειο τα παει σουπερ και δεν εχω καθολου προβληματα ... ουτε τσακομους ουτε τπτ! γεννες στο φουλ! χρωσταω παρουσιαση απο την 200λιτρη γενηστρα με τα μικρα και φυσικα πολλες φωτο! υπομονη μεχρι αυριο! ευχαριστω και παλι ! οι δασκαλοι αφρικανοι με βοηθησαν παρα πολυ, ενα ΜΕΓΑΛΟ ευχαριστω και παλι στην αφρικανικη ομαδα!

Link to comment
Share on other sites

βαλε καμια φωτο Σακη να δουμε την ενυδρειαρα σου που οσο παει γινεται ακομα πιο κουκλα.ε και την γεννηστρα να βγαλεις καμια φωτο με τα μικρα ψαρακια που το εχεις στησει και αυτο πολυ ομορφα.

Link to comment
Share on other sites

με εκανες να αλλαξω αποψη για τα ενυδρεια με μαλαουι ...πολυ ωραια δουλεια να χαιρεσαι το αποτελεσμα!!!

Link to comment
Share on other sites

υποσχεθηκα φωτο απο της 2 γεννηστρες μου! ολα πανε πολυ καλα...

DSC09618.jpg

DSC09621.jpg

DSC09665.jpg

DSC09633.jpg

DSC09489.jpg

DSC09485.jpg

DSC09487.jpg

DSC09490.jpg

Link to comment
Share on other sites

τελεις οι φωτο Σακη φουλ αναπαραγωγες εχεις μια χαρα.και η γεννηστρα εγινε πολυ ομορφη βλεπω με τις πετρες μεσα.

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο Σάκη!Να τα χαίρεσαι!!!

Link to comment
Share on other sites

μολις μου γενισε και το venustus ( το παραλαγης που εχω στην φωτο κοντινο) 69 μικρα! η γενιστρα μου τωρα εχει καπου στα 200-300 μικρα απο διαφορα ειδη που φιλοξενω, οι πολλες γεννες ειναι μαλλον το καλο αποτελεσμα που τους προσφερω!

Μπραβο Σακη,και συμφωνω ;)

Να χαιρεσαι ολα τα ζωντανα σου φιλε :D

Link to comment
Share on other sites

σας ευχαριστω ολους και ελπιζω να τα πουμε και απο κοντα καποια στιγμη!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

αμε! εχω ενα προβλημα με τον αρσενικο venustus μονο και του κανω θεραπεια σε ξεχωριστω ενυδρειο... μαλλον χτυπημα απο καβγα ειναι στα ματια του.. τραβαω μερικες φρεσκες φωτο και της ανεβαζω σε λιγο!

Link to comment
Share on other sites

Ελπίζω να μην είναι τίποτα σοβαρό. Βάλε καμιά φώτο από τον τραυματία αν χρειάζεσαι βοήθεια για την ίαση του.

:)

Link to comment
Share on other sites

Ελπιζω να ειναι κατι περαστικο,και να μην εχει πειραχτει το ματι,ειναι δυνατο ψαρι και θα το παλεψει ο κουκλος σου :)

Περιμενουμε φωτο.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...