Jump to content

ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ ΜΑΛΑΟΥΙ 700 ΛΙΤΡΑ+150 ΣΑΜΠ


ΚΟΥΜΑΝ

Recommended Posts

ΣΤΡΑΤΟ!!! τα φωτα σου! θελω πληροφοριες για οτι σχεση με αυτην την ψαρουκλα...και ιδεες για το στησιμο των πετρων...ψαχνω βιντεακια αλλα δεν ειδα κατι το οποιο να με τρελενει...

Έγινε επεξεργασία - ΣΤΡΑΤΟΣ
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 114
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΣΤΡΑΤΟ!!! τα φωτα σου! θελω πληροφοριες για οτι σχεση με αυτην την ψαρουκλα...και ιδεες για το στησιμο των πετρων...ψαχνω βιντεακια αλλα δεν ειδα κατι το οποιο να με τρελενει...

Cyphotilapia gibberosa Kapampa

http://www.cichlid-forum.com/profiles/species.php?id=1507

Για οτι θελεις μιλαμε :hysterical:

Έγινε επεξεργασία - ΣΤΡΑΤΟΣ
Link to comment
Share on other sites

Oi πιο ομορφες του ειδους ειναι οι moba?

http://www.cichlid-forum.com/profiles/species.php?id=1510

Link to comment
Share on other sites

πανεμορφη ειναι και αυτην!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ειναι αυτη που σου εδωσα στο λινκ πιο πανω :)

Στρατο! τη συμπτωση ειναι αυτην! το τελευτεο βιντεακι που εχουμε ανεβασει ειναι τα ψαρια που εχω,,, frontosa mpimbwe.. βρηκα το βιντεακι προχθες και ειδα ποσο πολυ μιαζουν με της δικες μου....πολυ μεγαλη ομοιοτιτα ομως...ουρες..μασκα..πτεριγια... χρωματα... φανταστικα ψαρια! και τωρα που ξανακοιτουσα τα θεματα μου ξαναεπεσα σε αυτο το βιντεο! τουμπανο! ο αρσενικος στο 20 sec ειναι ολα τα λευτα!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Φιλε Σακη ΟΝΕΙΡΟ η αφρικανικη λιμνη σου!

Ενα απο τα καλυτερα ενυδρεια που εχω δει σε γλυκο νερο

Μπραβο παλικαρι :bigemo_harabe_net-64:

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω Λαρη!!! η εμπηρια σου στην αφρικη και τα απιστευτα μωρα που φιλοξενεις θα με βοηθησουν συγουρα στην πορεια της τρελας μου! οπως σου τα ειπα και απο το τηλ βλεπεις τι καψουρα εχω! ελπιζω να τα πουμε και συντομα απο κοντα γιατι μου εβαλες τρελες ιδεες.. καταλαβένεις το γιατι...! ευχαριστω και παλι για τα καλα σου λογια!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Καταρχας συγχαρητηρια εχεις το ποιο ομορφο ενυδρειο ever imo. Επιπλεον να σε ρωτησω το καπακι αντεχει με την υγρασια γιατι το δικο μου που ειναι παρομοιο με το δικο σου φουσκωσε σε 6 μηνες....

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω! εχω βαλει 3 κομματια απο γυαλι για αυτον ακριβος τον λογο!

DSC06578.jpg

Link to comment
Share on other sites

ελπιζω να βοηθησα! με αυτο το σκεπτικο στην επομενη αναβαθμηση θα καταργισω τελειως το καπακι και θα κανω συρταρωτα τζαμια ... ο φωτισμος που εχω καταληξει σε λεντ ετσι και αλιως πιανουν μηδαμινο χορο... οταν το κανω θα ανεβασω φωτο!

Link to comment
Share on other sites

ναι αγορινα μου! αυτο ειναι το παλιο θεμα με τα μαλαουι.. το καινουριο ειναι εδω... http://www.aquazone.gr/forums/index.php?showtopic=70137&hl=

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...