Jump to content

ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ ΜΑΛΑΟΥΙ 700 ΛΙΤΡΑ+150 ΣΑΜΠ


ΚΟΥΜΑΝ

Recommended Posts

Σακη εχεις και labido μεσα?

ναι εχω 3 αλλα ειναι και τα 3 αρσενικα... \( θελω ενα θυλικο! ) ειναι μπολικα τα ψαρακι μεσα...πονταρω πως καποια στιγμη θα διωξω τα δευτερα ζευγαρια που εχω και καποια αλλα θα μπουνε ξεχωριστα...αρχιζουν και μεγαλωνουν πολυ ομως και πρεπει να σκεφτω κατι γρηγορα...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 114
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

σκεφτομουν να κρατησω κανα 2 λαμπιντο και εγω μαζι με τα αλονοκαρα που εβαλα αλλα το φοβηθηκα γιαυτο και τα εδωσα ολα.οπως και να χει το ενυδρειο και τα ψαρια σου ειναι κορυφη.να σαι καλα και να το χαιρεσαι.περιμενουμε να δουμε τι αλλο θα κανεις γιατι απο οτι καταλαβα για λιγο καιρο ξαποσταινεις και ξανα προς την δοξα τραβας :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

θα γινει μετατροπη στα ηλεκτρολογικα του καπακιου με μεντ.. θα εχω και της τ5 οπως τωρα...1-2 χρησιμες και ουσιαστικες πατεντες στο σαμπ για καλυτερο καθαρισμα ( ενα ειδος προφυλτρου ) και στο τελος του σαμπ αεροβια βιολογια με βιομπαλες! και το καλητερο ειναι οτι εκει που θα καθομαι αραχτος στην καρεκλιτσα μου και θα το θαυμαζω,θα το προγραματισω να κανει μονο του αυτοματη αναπληρωση νερου 1 φορα την βδομαδα! ολα θα τα κανει μονο του ομως! και θα βγαζει το νερο αλλα και θα συμπληρωνει! ολα αυτα απετουν χρονο ομως αλλα θα γινουν καποια στιγμη!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ενα βιντεακι που ταιζω τα ψαρακια μου ( μικρα + μεγαλα ) με γεωσκολικες!

http://www.youtube.com/user/sakiskouman111...u/0/5Ji08N0b2l0

και μετα μου λεται για πηρανχας. :thumbup::hysterical:

πολυ ομορφα να τα χερεσαι. :P

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να μου πεις πως εκανες το background??? βλέπω πολυοραιθάνη αλλα ΠΩΣ το έβαψες?? με τι????

Ευχαριστω!!!

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να μου πεις πως εκανες το background??? βλέπω πολυοραιθάνη αλλα ΠΩΣ το έβαψες?? με τι????

Ευχαριστω!!!

http://www.aquazone.gr/forums/index.php?s=...st&p=343899

:)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

εχω καιρο να ανεβασω φωτο απο το ενυδρειο μου! εδω ειναι μερικες απο τα κυριος ψαρια αλλα και απο τα μικρα τους που εχουν μεγαλωσει υπερβολικα πολυ και πρεπει να αρχισω να τα δινω σιγα σιγα....

DSC00248.jpg

DSC00251.jpg

DSC08996.jpg

DSC09623.jpg

DSC00444.jpg

DSC00448.jpg

DSC00457.jpg

DSC00452.jpg

DSC00693.jpg

DSC00700.jpg

και απο τα μικρα μου!!!

DSC00702.jpg

DSC00703.jpg

DSC00676.jpg

DSC00675.jpg

DSC00672.jpg

DSC00668.jpg

DSC00664.jpg

Link to comment
Share on other sites

Τα λογια ειναι περιττα φιλε κουμαν!! και απο μενα τα άκουσες 1000 φορες!!! συγχαρητήρια αγορίνα!!!~ Εισαι μαστερ στο ειδος! :))

Link to comment
Share on other sites

Τα λογια ειναι περιττα φιλε κουμαν!! και απο μενα τα άκουσες 1000 φορες!!! συγχαρητήρια αγορίνα!!!~ Εισαι μαστερ στο ειδος! :))

ευχαριστω πασιαμ! οτι μπορω κανω...εχω πολλα στο μυαλο μου...χρημα και χρονο θελω !

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά τα βλέπω δώσε μας όποτε μπορείς και κανένα βίντεο να δούμε και κίνηση

:):lmao:

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά τα βλέπω δώσε μας όποτε μπορείς και κανένα βίντεο να δούμε και κίνηση

:):lmao:

:):blush::rasp:

Link to comment
Share on other sites

th_MOV00730.jpg
Link to comment
Share on other sites

:):lmao::)

Τα μωρα ειναι χαρμα οφθαλμων.

Νομιζω ειδα και φροντοζακια η κανω λαθος :blush:

Μια απορια,Σακη τοσα μωρα τι τα κανεις?

Και εαν ολες τις γεννες τις περνεις?

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κιχλιδατε!ευχαριστω για τα λογια σου! τα ψαρακια τα δινω κατα καιρους σε χομπιστες που μου στελνουν πμ.αυτην την βδομαδα θα βγαλω αγγελια μαλλον γιατι εχουν μεγαλωσει πολυ και δεν θα μπορεσω να τα κρατησω. ναι καλα ειδες εχω 4 φροντοζακια στην γενηστρα απο ανταλαγη με εναν φιλο. θελω αργοτερα να στησω ενα τανγκανικα και οι φροντοζες ειναι καψουρα μου... τους τελευτεους 2-3 μηνες δεν ειχα χρονο να περνω της γεννες και τα αφηνα μεσα... ουτε 1 δεν εχει σωθει... σημερα θα βγαλω την θυκηκια προτομελας.. αυτην η μανα εχει κανει της πιο πολλες γεννες!

Link to comment
Share on other sites

Να σου ζησουν Σακη.

Παντος με εχεις βαλει στην πριζα να φτιαξω ενα 200αρι για να μαζευω και εγω τα μωρα ,και καθε χειμωνα οταν ανεβαινω επανω να τα δεινω.Θελω πολυ να δω την φαση που τα βγαζει απο το στωμα.

Για τις φροντοζες δεν θα το μετανιωσεις.Και εγω εχω 6 μεσα ,και ελεγα για φετος να φτιαξω ενα 1000αρι αλλα δεν το βλεπω.Ειναι αρχοντες. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

τα μικρα μου αρχισαν να γενανε! επαθα πλακα! βρηκα μεσα στην γενηστρα μπουκομενα θυλικα!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

τα ψαρακια εφυγαν ολα! εγιναν ανταλαγη με 4 φροντοζες 1male-3 female

blue zair wild caught...θα της εχω τον αλλο μηνα... μιλαμε για ψαρια 15+cm

Link to comment
Share on other sites

να σαι καλα! τωρα βλεπω το ενυδρειο αδειο και καταλαβενεται τι με εχει πιασει....

Link to comment
Share on other sites

4 φροντοζες blue zair 15+++cm 1male-3female αγριες πιασμενες.... κοστολογικα αυτο το ψαρι στο μεγεθος που ειναι κοστιζει 1000 ευρο το 1.... πιστευω ηταν καλο deal και θα περασω το ενυδρειο μου σε αλλο επιπεδο... το ψαρι αυτο για οσους γνωριζουν κανει 3-4-5 χρονια για να φτασει σε αυτο το μεγεθος... χωρτασα με την malawi και παμε για tankanika με λιγα και ποιοτικα ψαρια! βλεπω το ενυδρειο μου αδειο ομως τωρα και κατι με εχει πιασει.... σε 1 μηνα θα ερθουν αν πανε ολα καλα...!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...