Jump to content

ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ ΜΑΛΑΟΥΙ 700 ΛΙΤΡΑ+150 ΣΑΜΠ


ΚΟΥΜΑΝ

Recommended Posts

ευχαριστω για την συμπαρασταση! ελπιζω να χωρτασετε με αυτες της φωτο !

DSC09952.jpg

DSC09935.jpg

DSC09623.jpg

DSC08996.jpg

DSC08978.jpg

DSC09630.jpg

DSC09480.jpg

DSC09946.jpg

DSC09937.jpg

οι γεννες ειναι παρα πολλες...!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 114
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

:)

Να σε ρωτησω Σακη,τις απομονονεις μετα το μπουκωμα και εχεις τοασα πολλα μωρα.?

Βαλε και μια απο τον τραυματια :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

ναι της βαζω σε αλλο ενυδρειο...εχω αφησει μεσα να γενησουν και δεν ειχε μεινει τπτ! ο τραυματιας μπηκε σε ενα φοριτο ψυγιακι που το μετετρεψα προσορινα σε φαρμακειο με θερμοστατη - αεραντλια και κυκλωφοριτη για την θεραπεια του.. ειχε ασπρο ματι και πανω στο ματι του εβγαλε κατι σαν βαμβακι και μου ειπαν οτι ειναι fungus... πηρα protozin και του ερειξα σημερα. δεν μπορω να τον φωτογραφισω τωρα δυστηχος... το θερμοστατη του τον εβαλα στους 30 βαθμους. ελπιζω να μην τυφλωθει..

DSC09929.jpg

Link to comment
Share on other sites

Πανέμορφες οι φωτογραφίες.

Φρόντισε να μην έχει μεγάλη ροή εκεί που έχεις τον άρρωστο για να μπορεί να ηρεμήσει και να μην στρεσάρεται.

:)

Link to comment
Share on other sites

Na ρωτησω και κατι αλλο εφοσον τις απομονονεις.Μετα που τα φτηνουν τα μωρα ,τα ξαναμαζευει στο στομα?Αν ναι το εχεις δει η το εχεις καταγραψει σε βιντεο?

Link to comment
Share on other sites

αυτο ειναι ενα παλιο βιντεακι απο της πρωτες γεννες! μην δινεται συμασια στο μπλε χαλικι εχει φυγει τωρα και εχει γινει πολυ καλητερο...

th_MOV07991.jpg

th_V250910_12410001.jpg

th_MOV07744-1.jpg

Link to comment
Share on other sites

Για μενα ειναι η ωραιοτερη φαση της Αφρικης.Δυστυχως εγω δεν θα το ζησω ποτε ,κριμα :thumbup:

Η Απολαυση

Να τα χαιρεσαι :):thumbup:

Link to comment
Share on other sites

με ενα 100λιτρο ενυδρειο το ζεις μια χαρα! μπορεις να βαλεις εκει καποιο απο τα θυλικα σου και να μεγαλοσεις καποιο απο τα κοπαδακια σου! ολα γινονται! εγω το καλοκερακι που θα ειναι οκ απο θερμοκρασια θα δοκιμασω μερικα μικρα μεσα στην λιμνη που φτιαχνω!

Link to comment
Share on other sites

με ενα 100λιτρο ενυδρειο το ζεις μια χαρα! μπορεις να βαλεις εκει καποιο απο τα θυλικα σου και να μεγαλοσεις καποιο απο τα κοπαδακια σου! ολα γινονται! εγω το καλοκερακι που θα ειναι οκ απο θερμοκρασια θα δοκιμασω μερικα μικρα μεσα στην λιμνη που φτιαχνω!

Αν ημουν σε κεντρικη Πολη θα το εκανα,αλλα για μενα ειναι προβλημα η γεννες,γιατι δυσκολα τις διαθετω απο εδω που ειμαι.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

φιλε σακη απο τυρναβο εισαι βοβερο μαστορι μεγαλε! δεν εχω αλλα λογια να πω!!! :bowdown:

Link to comment
Share on other sites

φτυστε τα ωρε!!!! να μην τα μιατιαξουμε! τα μικρα εχουν φτασει στα 5 cm! περιμενω να φτιαξω την λιμνη και θα τα αμολυσω ολα μεσα! Σακη ευχαριστω για τα καλα σου λογια! οταν ερθεις σπιτι για καφεδακι θα σου βαλω ιδεες για μεγαλυτερο ενυδρειο!

Link to comment
Share on other sites

ΤΕΛΕΙΟ!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ενα βιντεακι που ταιζω τα ψαρακια μου ( μικρα + μεγαλα ) με γεωσκολικες!

http://www.youtube.com/user/sakiskouman111...u/0/5Ji08N0b2l0

Link to comment
Share on other sites

ενα βιντεακι που ταιζω τα ψαρακια μου ( μικρα + μεγαλα ) με γεωσκολικες!

http://www.youtube.com/user/sakiskouman111...u/0/5Ji08N0b2l0

Σάκη δεν υπάρχουν λόγια για τα θηρία σου!!!!

:thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Δε φοβάσαι όταν ταΐζεις; :thumbup:

Να τα χαίρεσαι!!!

Link to comment
Share on other sites

ενα βιντεακι που ταιζω τα ψαρακια μου ( μικρα + μεγαλα ) με γεωσκολικες!

:thumbup:

Κανεις αποστολές κυπρο??? εβαλα 1-2 στο ματι!!!

Link to comment
Share on other sites

Να τα χαιρεσαι Σακη ειναι πολυ ομορφα τα τερατακια :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω για τα καλα σας λογια παιδες! ολα πανε σουπερ και ανοιπομωνω να τελειωσω την λιμνουλα για να βαλω τα μικρα εκει, τα μικρα μου φτανουν μεχρι και 6εκατοστα μετα απο μηνες που τα εχω και μερικα αρχιζουν να περνουν χρωμα και να ξεχωριζει το φιλο τους! θα γινουν καποιες αναβαθμισεις στο ενυδρειο προς το καλυτερο!!!

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω για τα καλα σας λογια παιδες! ολα πανε σουπερ και ανοιπομωνω να τελειωσω την λιμνουλα για να βαλω τα μικρα εκει, τα μικρα μου φτανουν μεχρι και 6εκατοστα μετα απο μηνες που τα εχω και μερικα αρχιζουν να περνουν χρωμα και να ξεχωριζει το φιλο τους! θα γινουν καποιες αναβαθμισεις στο ενυδρειο προς το καλυτερο!!!

Ωπα εχασα επισοδια ? :thumbup:

Θα τα βαλεις στην εξωρερικη λιμνουλα που εφτιαξες?

Link to comment
Share on other sites

ναι τωρα για το καλοκαιρι για να τουμπανεψουν πιο γρηγορα για να μπορω να τα δωσω...οταν αρχισει και κρυωσει ο καιρος,θα τα ξαναβαλω μεσα σε 2 250λιτρα...

Link to comment
Share on other sites

θα γινουν αρκετες μετρησεις πιο πριν για βιολογια αλλα και για θερμοκρασια για να ειμαι συγουρος,

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...