Jump to content

Tan Rimless Reef


TAN

Recommended Posts

Υπεροχα ζωντανα Θαναση. Η συλλογη σου ειναι απιστευτη. Αντε να χαρεις το καινουριο. Πες λιγα λογια αν θες για το προβλημα που ειχες και πως το αντιμετωπισες.

Link to comment
Share on other sites

Θανάση πραγματικά δεν μπορώ να πω πολλά λόγια μιας και τα είπαν τα παιδιά παραπάνω.

Κάθομαι και χαζεύω το υπέροχο ενυδρείο σου και το μόνο που μπορώ να πω είναι ότι αν έκανα ποτέ καινούργιο θα ήθελα να είναι σαν το δικό σου από κάθε άποψη.

Διαστάσεις, κοράλια, barebottom, κτλ είναι όλα όπως θα ήθελα να είναι το δικό μου. Θα δούμε ίσως κάποια στιγμή...

Καλή συνέχεια στον θαυμάσιο ύφαλό σου αν και αυτό είναι σίγουρο!!!  :bow:  :bow:  :bow: 

ΑΑΑ και βάλε ποιο πολλές φωτό να χαζεύουμε. Και βιντεάκι!

Πολλά μπράβο στα παιδιά που βοήθησαν!!

Link to comment
Share on other sites

Πραγματικο στολιδι το ενυδρειο σου!!!Απιστευτη συλλογη κοραλλιων.Ειδκα η συλλογη σου απο ζωανθους που ειναι αδυναμια μου!Να τα χαιρεσαι Θαναση!!!

Link to comment
Share on other sites

Πραγματικα καταπληκτικο!!!!!!!! 

Απιστευτα ζωντανα αν και πιστευω οτι στην πραγματικοτητα και απο κοντα θα ειναι 100 φορες πιο συγκλονιστικα τα χρωματα τους.

 

Θαναση μπραβο για το μερακι σου!!!

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο στα παιδιά που βοήθησαν!! ωραίες η διαστάσεις και ο ύφαλος τρομερός με πολυ όμορφα χρώματα φαντάζομαι πως θα φαίνεται απο κοντά ! Καλη συνέχεια σου ευχομαι και να το χαίρεσαι Θανάση !!

Link to comment
Share on other sites

Καλό ξεκίνημα και πάλι ! Το ενυδρείο είναι συνολικά εξαιρετικό ! Είναι επιπέδου TOTM !!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ενταξειιιιι οτι και να πουμε ειναι λιγο

οι φωτο μιλανε απο μονες τους

Τα κοραλια αψογα απο ολες τις αποψεις

Για την συλλογη σου με zoanthus απλα αξιοζηλευτα

Αλλα κατι βλεπω πως λειπουν ή ειναι η ιδεα μου

λειπουν calms?

 

Συγχαρητηρια Θαναση !!

Link to comment
Share on other sites

Θανάση από τα ομορφότερα που έχω δει φίλε μου να το χαίρεσαι μπράβο σου είσαι πολύ μπροστά

Στάλθηκε από το SM-N9005 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

καλοριζικα Θαναση και ευχομαι απο καρδιας

το νεο ενυδρειο να σου χαρισει ακομα περισσοτερες

συγκινησεις. :thumbsu:

να σαι καλα και να το χαιρεσαι για χρονια.

οσο για τα κοραλια χαρμα οφθαλμων. :bowdown:

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο παιδιά. μπράβο Θανάση αντε ρε φίλε να δούμε πάλι τέτοιες μαγιές όπως βλέπαμε τόσο καιρό στο προηγούμενο σου!

Γιανναρε σε ευχαριστω πολυ φιλε....

 

Τρομερες διαστασεις, Καλοριζικο Θαναση :thumbsu: :thumbsu:

Βασιλη μου να εισαι καλα...

 

Καταρχην πραγματικα μπραβο στα παιδια για την βοηθεια τους ας παμε στο κυριος θεμα τωρα θα το πρωτιμουσα 130 +αλλα φανταζομαι λογο ελλειψη χωρου δεν εγινε,(καταραμενος χωρος)τα ζωντανα δειχνουν σαν να μην αλλαξε τιποτα στην καθημερινοτητα τους εφυγαν απο ενα τουμπανο ενυδρειο και πηγαν σε ενα νεο τουμπανο (μελλοντικο ντραμς).Δεν εχω λογια να περιγραψω την ομορφια του συγκεκριμενου υφαλου που σε παραπεμπει απευθειας στον βυθο.Οπως και να το δεις συνοκθκα η μια μια τις φωτο η ζωντανια και η υγεια ξεχειλιζει.Μολις μεγαλωσουν και αρχισουν να κανουν χαλι τα ζοας στον πατο τοτε το αποτελεσμα θα ξεπερασει και την δικια σου προσδοκια (χαχαχα)Ευχομαι να πανε ολα κατ ευχην και το μονο που να σε σταματησει να ειναι η εξοδος των κοραλιων απο το νερο.Απιστευτα ομορφο πολλα πολλα μπραβο.

 

Νικολα φιλαράκι μου σε ευχαριστώ πολυ ...Το έπιασες γρήγορα το σκηνικό με τα zoa βρε μπαγάσα....

Link to comment
Share on other sites

Θανάσης είσαι δάσκαλος και τα ενυδρεία που στήνεις είναι αντάξια στο μερακι σου, των γνώσεων σου και της εμπειρίας σου δηλαδή... O U T  O F  S P A C E ! ! ! !

 

η συλογή σου σε sps και zoas.. απλά αξιοζήλευτη..

 

φίλε είσαι σκέτη έμπνευση .. μαγεία !

 

να το χαίρεσαι !!!

 

αν εγώ τώρα θέλω και videακι για να πάθω μεγαλύτερη ζημιά, λέγεται ανωμαλία?!?! :blink:

 

:bigemo_harabe_net-122: :bigemo_harabe_net-122: :bigemo_harabe_net-122:

 

Πανουλη μου σε ευχαριστω πολυ φιλε,θα ερθει και το βιντεακι σύντομα...

 

Πολλα μπραβο σε ολους οσους βοηθεισαν να στηθει αυτος ο υφαλος !!

Θαναση σου ευχωμαι να το δεις οπως επιθυμεις!!! Πολλα μπραβο :)

 

Αγγελακο σε ευχαριστω πολυ...

Σου εύχομαι ότι καλύτερο !

Αν και από ενυδριακης άποψης είναι λίγο δύσκολο......

Το έχεις ήδη φτάσει !!!!!

 

Ευχαριστώ Διονύση να εισαι καλα φιλε..

Αδερφέ μου οι εικόνες το αδικούν ειναι τουλάχιστον 4 φορες ποιο όμορφο ποιο μαγικό! Πραγματικα σε αυτήν την διαδικασία που κάναμε εγω κέρδισα πολλα οι γνώσεις και η ηρεμία σου απλα δεν περιγράφονται!

Άντε να μπουν και ψαράκια μέσα να δέσει καλα το γλυκο!

Αμην και ποτε φιλαρακι μου για τα ψαρια..Σε ευχαριστω πολυ για την βοήθεια σου κατα την μεταφορά εστω και μισός..

 

φιλαρακι ποσο σιγουρος ημουν για το αποτέλεσμα αυτό.να σαι καλα και εσυ και η ενυδρειαρα σου

 

Μανώλη μου να είσαι καλά εσυ και η ενυδρείαρα σου σε ευχαριστώ...

Link to comment
Share on other sites

Υπεροχα ζωντανα Θαναση. Η συλλογη σου ειναι απιστευτη. Αντε να χαρεις το καινουριο. Πες λιγα λογια αν θες για το προβλημα που ειχες και πως το αντιμετωπισες.

 

Σε ευχαριστω να εισαι καλα φιλε..

Το πρόβλημα του να κρατηθεί το ενυδρείο μακριά απο ενα απόλυτο στέγνωμα δηλ να βρω την φόρμουλα σε αμινοξέα και τροφές για να ισοσταθμίσει η πολύτιμη βοήθεια των ψαριών αν ήταν παρών σε αυτο μου πήρε περίπου 2 εβδομάδες για να σταθεροποιηθεί τοσο στις ποσότητες που απετουσε το ενυδρείο άλλα και στην μίξη αυτών που θα έριχνα μιας και δεν δούλεψαν ολα απο την αρχή...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Θανάση πραγματικά δεν μπορώ να πω πολλά λόγια μιας και τα είπαν τα παιδιά παραπάνω.

Κάθομαι και χαζεύω το υπέροχο ενυδρείο σου και το μόνο που μπορώ να πω είναι ότι αν έκανα ποτέ καινούργιο θα ήθελα να είναι σαν το δικό σου από κάθε άποψη.

Διαστάσεις, κοράλια, barebottom, κτλ είναι όλα όπως θα ήθελα να είναι το δικό μου. Θα δούμε ίσως κάποια στιγμή...

Καλή συνέχεια στον θαυμάσιο ύφαλό σου αν και αυτό είναι σίγουρο!!!  :bow:  :bow:  :bow:

ΑΑΑ και βάλε ποιο πολλές φωτό να χαζεύουμε. Και βιντεάκι!

Πολλά μπράβο στα παιδιά που βοήθησαν!!

 

Σε ευχαριστώ πολυ Λουκα μου να εισαι καλά....

Πραγματικο στολιδι το ενυδρειο σου!!!Απιστευτη συλλογη κοραλλιων.Ειδκα η συλλογη σου απο ζωανθους που ειναι αδυναμια μου!Να τα χαιρεσαι Θαναση!!!

 

Τα zoa παντα παραμενουν μεγαλη αγαπη στην καρδυα μου,Σε ευχαριστώ πολυ φιλε μου....

Πραγματικα καταπληκτικο!!!!!!!! 

Απιστευτα ζωντανα αν και πιστευω οτι στην πραγματικοτητα και απο κοντα θα ειναι 100 φορες πιο συγκλονιστικα τα χρωματα τους.

 

Θαναση μπραβο για το μερακι σου!!!

 

Να κανονισουμε πρωτα ο θεος να ερθεις επισκεψη Πασχαλη μου να πιουμε και καμια μπυρα απο κοντα...

 

Μπράβο στα παιδιά που βοήθησαν!! ωραίες η διαστάσεις και ο ύφαλος τρομερός με πολυ όμορφα χρώματα φαντάζομαι πως θα φαίνεται απο κοντά ! Καλη συνέχεια σου ευχομαι και να το χαίρεσαι Θανάση !!

 

Τασο σε ευχαριστώ πολυ για τα καλα σου λογια....

 

Καλό ξεκίνημα και πάλι ! Το ενυδρείο είναι συνολικά εξαιρετικό ! Είναι επιπέδου TOTM !!!!!

 

Αγγελακο μου φιλαρακι μου και συνοδηπορε αρκετα χρονια παρεουλα εισαι υπερβολικος φιλε αλλα σε ευχαριστω πολυ..

Ενταξειιιιι οτι και να πουμε ειναι λιγο

οι φωτο μιλανε απο μονες τους

Τα κοραλια αψογα απο ολες τις αποψεις

Για την συλλογη σου με zoanthus απλα αξιοζηλευτα

Αλλα κατι βλεπω πως λειπουν ή ειναι η ιδεα μου

λειπουν calms?

 

Συγχαρητηρια Θαναση !!

Κράτησα 1 clam apo καθε είδος δηλ Τ.crocea,T.Derasa.T.Maxima,Tridacna  squamosa μιας καιν ήθελα σε αυτό το ενυδρείο πολυ χώρο για κολύμπι και πιο δυνατές ροές..

Σε ευχαριστήσω πολυ Παυλο...

Θανάση από τα ομορφότερα που έχω δει φίλε μου να το χαίρεσαι μπράβο σου είσαι πολύ μπροστά

Στάλθηκε από το SM-N9005 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Σε ευχαριστώ πολυ φίλε μου να είσαι καλα εσυ και η Ενυδρειαρα σου και ελπιζω το καλοκαίρι να το δω και απο κοντά αν συμπέσουν οι χρόνοι μας...

 

καλοριζικα Θαναση και ευχομαι απο καρδιας

το νεο ενυδρειο να σου χαρισει ακομα περισσοτερες

συγκινησεις. :thumbsu:

να σαι καλα και να το χαιρεσαι για χρονια.

οσο για τα κοραλια χαρμα οφθαλμων. :bowdown:

Κωστή μου σε ευχαριστώ πολύ και μην ξεχνάς οτι οταν είσαι έτοιμος σε περιμένω φίλε απο κοντά..

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ετσι ντου απο παντού βαλε φωτο να πάρουνε ματι!!!!

ανα χαθεις ΜΑΤΑΚΙΑ!!!!!!!!!  ελα να μπανηστηρι στου  TAN την ενυδρειαρα!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ωραίος Θανάση πολλά πολλά μπράβο και απο εμενα και στα παιδιά που βοήθησαν!!! Αν και αργήςα λίγο να δω καλη συνέχεια τώρα!!! Αν και μου έχουν πεταχτεί τα μάτια εδω μεσα απο άλλον ενυδρεία θέλω να βλέπω όλο και περισσότερα..:) :)

Link to comment
Share on other sites

Εμείς ζητάμε φωτογραφιες και εσυ σφυρίζεις κλέφτηκα! Τι θα γινει λεμεεεεεεεεεεε!;

Link to comment
Share on other sites

Συγνώμη ειλικρινά για την καθυστέρηση άλλα τις τελευταίες μέρες έτρεχα με κάτι δουλιτσες γενικά αλλα και με κάποιες που έπρεπε να γίνουν στο ενυδρείο άλλα σήμερα μπόρεσα και έβγαλα κάποιες φώτο...

 

post-3-0-81292700-1430594439_thumb.jpg

 

post-3-0-55296500-1430594638_thumb.jpg

 

post-3-0-12868700-1430594484_thumb.jpg

 

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Νομίζεις οτι με 3 καθάρισες;

 

χαχαχαχαχαχαχ

Οχι οχι αγορινα μου....

Link to comment
Share on other sites

Νομίζεις οτι με 3 καθάρισες;

+1924

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...