Jump to content

Tan Rimless Reef


TAN

Recommended Posts

Εντάξει, δεν εχω σχόλιο πια, μας έστειλες.. Καλα βρε, δεν με λυπάσε; Προσπαθώ με νύχια και με δόντια να φτιάξω το νεο ενυδρειο οσο καλυτερα μπορω πριν βάλω νερο και μου δείχνεις τέτοιο παράδεισο φορα παρτίδα; Δεν εχεις καθολου έλεος ρε φιλε; Πως να κρατηθώ τωρα; Να μου χαθείς.... :jig: :jig: :jig:

Οκ, περα απο τα παράπονα αγαπητέ Αθανάσιε, ο υφαλος σου ειναι απο τα ποιο ωραια πραγματα που εχω δει στη ζωη μου... Εχεις μεταφέρει την ΄κηπουρικη" και την αρμονία σε αλλα επίπεδα και το χαίρομαι πολυυυυυ αυτο.

Το clam που έδωσες κουκλι, μακάρι να εχει αντίστοιχο ιδιοκτήτη απο εδω και μπρος. Το θετικο οτι άδειασε ενα ... Τεράστιο ... Μερος της άμμου στο ενυδρειο μπροστα για να παίξεις με τις αλλες αδυναμίες σου τα zoanthus. Ειμαι περίεργος παντως, τωρα που έδωσες το κτήνος clam, ποσο θα αλλάξει γενικα η καταναλωση ΚΗ στο ενυδρειο σου; Τι (εντάξει μικρή ετσι;) ) διαφορα θα δεις σε καταναλωση αλλα ισως και σε νιτρικα, γιατι φαινόταν και φαγανο παιδι..

Περιμενω τα νεα αυτα με ανυπομονησία! Τα καλυτερα φιλε!!! :)

Έγινε επεξεργασία - Discos
Link to comment
Share on other sites

Τι υπεροχα ζωντανα και ενυδρειο.. δεν χορταινω να το βλεπω..να το χαιρεσαι...βγαζει ματια πραγματικα ..

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Πολύ ωραία!!

Το calm ποσα χρόνια το είχες?

Παυλο το συγκεριμενο clam ηταν μαζι μου περιπου 5 χρονια απο 8cm σπόρος....

I love zoanthus και clamακια....... :thumbsu:

Μας ξεμάτιασες πάλι...!!!!! :nurse:

Σε ευχαριστω πολυ φιλε μου..

:w00t: :w00t: :w00t: :w00t: :w00t: :w00t:

Αφωνος!!!!

Να εισαι καλα...

πω,πω,πω αψογος πανεμορφα τα ζοας τα σκληρα ολα τελεια!!! καλη συνεχεια να εχεις απο μενα!!

Σε ευχαριστω πολυ Τασο και το δικο σου ενα στολιδι ειναι...

.............................................................................................................................................................

Ζητάω συγνώμη για τις καθυστερημένες απαντήσεις αλλά έτρεχα στα νοσοκομεία για πολυ στενό μου οικογενειακό πρόσωπο...

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει, δεν εχω σχόλιο πια, μας έστειλες.. Καλα βρε, δεν με λυπάσε; Προσπαθώ με νύχια και με δόντια να φτιάξω το νεο ενυδρειο οσο καλυτερα μπορω πριν βάλω νερο και μου δείχνεις τέτοιο παράδεισο φορα παρτίδα; Δεν εχεις καθολου έλεος ρε φιλε; Πως να κρατηθώ τωρα; Να μου χαθείς.... :jig: :jig: :jig:

Οκ, περα απο τα παράπονα αγαπητέ Αθανάσιε, ο υφαλος σου ειναι απο τα ποιο ωραια πραγματα που εχω δει στη ζωη μου... Εχεις μεταφέρει την ΄κηπουρικη" και την αρμονία σε αλλα επίπεδα και το χαίρομαι πολυυυυυ αυτο.

Το clam που έδωσες κουκλι, μακάρι να εχει αντίστοιχο ιδιοκτήτη απο εδω και μπρος. Το θετικο οτι άδειασε ενα ... Τεράστιο ... Μερος της άμμου στο ενυδρειο μπροστα για να παίξεις με τις αλλες αδυναμίες σου τα zoanthus. Ειμαι περίεργος παντως, τωρα που έδωσες το κτήνος clam, ποσο θα αλλάξει γενικα η καταναλωση ΚΗ στο ενυδρειο σου; Τι (εντάξει μικρή ετσι ;) ) διαφορα θα δεις σε καταναλωση αλλα ισως και σε νιτρικα, γιατι φαινόταν και φαγανο παιδι..

Περιμενω τα νεα αυτα με ανυπομονησία! Τα καλυτερα φιλε!!! :)

Αγορίνα μου σε ευχαριστώ πολυ,εύχομαι τα καλύτερα και σε εσένα για το νεο εγχείρημα σου...

Τι υπεροχα ζωντανα και ενυδρειο.. δεν χορταινω να το βλεπω..να το χαιρεσαι...βγαζει ματια πραγματικα ..

Σε ευχαριστω για τα καλα σου λογια...

ΠΑΝΕΜΟΡΦΟ!!!!!!!!!!! πραγματικο στολιδη!!!!

Πετρο μου να εισαι καλα και να χαίρεσαι και εσυ το δικο σου φιλε...

Τ να λεμε παλι :bigemo_harabe_net-158::bigemo_harabe_net-158:

ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΕΝΥΔΡΕΙΟ!!! :bigemo_harabe_net-92:

Ολα τα ζωντανα ενα και ενα!

Σε ευχαριστώ φιλαράκι μου....

Link to comment
Share on other sites

Καλοπροαίρετη η ερώτηση - δεν είχα δει το θέμα μέχρι σήμερα - αλλα... "το έχει δεις κανείς από κοντα ????????????????????? , να μας επιβεβαιώσει οτι υπάρχει στ' αληθεια"!!!!!!!! :thumbsu:

Σαν πίνακας ζωγραφικής ειναι... :bow:

Link to comment
Share on other sites

Καλοπροαίρετη η ερώτηση - δεν είχα δει το θέμα μέχρι σήμερα - αλλα... "το έχει δεις κανείς από κοντα ????????????????????? , να μας επιβεβαιώσει οτι υπάρχει στ' αληθεια"!!!!!!!! :thumbsu:

Σαν πίνακας ζωγραφικής ειναι... :bow:

Σε ευχαριστω πολυ Θανο μου για τα καλα σου λογια..Εύχομαι τα καλύτερα και για το δικο σου φιλε...

Link to comment
Share on other sites

Μετα απο ενα μεγαλο διάστημα διαμονής στο sump το οποιο μεταφράζετε σε πολλούς μήνες,αξιώθηκα στο να φτιάξω πατέντα για να μην τον δω στο πάτωμα και ανέβηκε στο ενυδρείο...

Ο λογος για αυτην την φάτσα και μεγάλο έρωτα....

Flame Hawkfish

(Neocirrhites armatus)

post-3-0-55986600-1412621818_thumb.jpg

post-3-0-35426200-1412623311_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

5 χρονιαααα

εχεις περασει με μεταφορα?

Ναι και άντεξε και την μεγάλη ζημιά του 12 το ζωντανό...

Link to comment
Share on other sites

Πωωω , τι εχει περασει

Εκπληκτικα ζωντανα

και το ψαρακι πρεπει να ειναι

πανεμορφο

Link to comment
Share on other sites

Πωωω , τι εχει περασει

Εκπληκτικα ζωντανα

και το ψαρακι πρεπει να ειναι

πανεμορφο

Link to comment
Share on other sites

Ωωωωωωωωχ παναγιτσα μου!!!

Ετσι μαλλον πρεπει να ειναι τα "διαστημικα" ενυδρεια :hot::hot:

Πανεμορφα και ιδιαιτερα κοραλια με απιστευτα χρωματα....τρομερα και υγειεστατα ψαρακια...τα εχει ολα αυτο το ενυδρειο!

Οσο και να ψαχνεις μια χαζομαρα να βρεις να πεις για να το μειωσεις,μηπως και φυγει απο το προσωπο το πρασινο χρωμα της ζηλειας...δεν μπορεις να βρεις ψεγαδι! :bbq::bbq:

Απο τα ελαχιστα ενυδρεια φιλε μου...μονο μπραβο!!!

Και για το αλλο,περαστικα και να μην ξαναρθει τιποτα :thumbsu:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Σφυζει απο ζωη και υγεια!!! Σου ευχωμαι να ειναι ετσι και τα προσωπα που αγαπας και νοιαζεσαι φιλαρακι μου!!! Περαστικα!!!

Link to comment
Share on other sites

Περαστικα φιλε μου θαναση πανω απ ολα η υγεια!!τωρα περι ενυδρειου και κοραλλια δεν μπορω να βρω καποια αλλη λεξη θαυμασμου να εκφρασω εκτος απο αυτα που εχω γραψει κατα καιρους!μπορω ομως να σχολιασω το νεο ψαρακι που εκτος πανεμορφο,ειναι καο τυχερο καθως εχει την τυχη να κολυμπαει σε ενα απο τα ποιο ομορφα ενυδρεια στην ελλαδα!

Link to comment
Share on other sites

Περαστικά και από μένα φίλε μου!!!Όσο αφορά το ψαράκι είναι φοβερό μαζί και τα κοράλλια!!Καλή συνέχεια σου εύχομαι...

Link to comment
Share on other sites

Κορυφαίο !!!!! Συγχαρτήρια !!! Ο αγώνας επιτέλους δικαιώθηκε !!

Πες μας το μυστικό.

Πώς τα έχεις καταφέρει ; Πώς ελέγχεις νιτρικά, φωσφορικά ; Πόσο ταίζεις και τι ;

Βάζεις άλλα πρόσθετα ζουμιά και ποιά ; Αλλαγές νερού πόσο συχνά, σε τι ποσοστό, και με ποιό αλάτι ;

Με συγχωρείς για τον καταιγισμό ερωτήσεων αλλά θέλω και εγώ !!!

Μπράβο καί πάλι Θανάση !! :bow::bow:

Link to comment
Share on other sites

Δεν εχω λογια θαναση

Νομιζω οι φωτο το αδικουν απο κοντα πρεπει να ειναι παραμυθενιο

Μπραβο και απο εμενα.

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει, ειχες τρελο υλικο πριν, μας εβαλες και αυτη τη δόση και μας αποτελειωσες... Βλέποντας τις φωτογραφιες καμάρωνα για το απιστευτο και πανέμορφο ενυδρειο σου, αλλα με αυτη τη φωτογραφια έπαθα πλακα!!!

5a14e92c5b74a407afaa0978840c8608.jpg

Τι ορισμός του άπιαστου-απίστευτου-ονειρικού-μαγικού χρωματος ειναι ετούτος ο Άγγελος; A billion φτου φτου, σκορδά, κρεμμύδια, ματοχαντρα κτλ !!!

Rest my case.... ;):bow: :bow:

Έγινε επεξεργασία - Discos
Link to comment
Share on other sites

Θαναση λυπαμαι που το λεω, αλλα μαλλον θα σταματησω να παρακολουθω το θεμα σου!

Καθε φορα που βλεπω τις φωτογραφιες σου μετα δεν μπορω να κοιμηθω γιατι σκεφτομαι,τι πρεπει να κανω στο δικο μου! :nurse:

ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ ΤΟ ΕΡΓΟ ΤΕΧΝΗΣ ΠΟΥ ΜΑΣ ΠΑΡΟΥΣΙΑΖΕΙΣ!!!!!!

:bow::bow::bow::bow::bow:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Υπεροχο πραγματικα. Στολιδι. Μια ερωτηση αν εχεις την καλοσυνη. Η υπερχειλιση ειναι diy η αγοραστη;

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...