Jump to content

Bababrilios Rimless Reef


bababrilios

Recommended Posts

Μπράβο τεο ωραίο ενυδρείο και ωραίες φωτογραφίες.

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ πολλή όλους και ανταποδίδω για τα δικά σας ενυδρεία

Υπάρχει και ένα βιντεακι που θα παίξει σε λίγες μέρες και κλείσαμε από φωτογραφικό up date,

Τέλος Μαΐου ξανά, για να υπάρχει και κάποια διαφορά , εε μην βλέπουμε τα ίδια και τα ίδια!!!

Link to comment
Share on other sites

Αυτά είναι,πάνω που χαρήκαμε μας κοπανας το βίντεο και τέλος,μόνο με κάμερα ip 7/24 συμβιβαζόμαστε πλέον

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ πολλή όλους και ανταποδίδω για τα δικά σας ενυδρεία

Υπάρχει και ένα βιντεακι που θα παίξει σε λίγες μέρες και κλείσαμε από φωτογραφικό up date,

Τέλος Μαΐου ξανά, για να υπάρχει και κάποια διαφορά , εε μην βλέπουμε τα ίδια και τα ίδια!!!

Βαζε εσυ φωτο και εμεις θα τις βλεπουμε κ ας ειναι ιδιες... :headonwall::headonwall::headonwall: Deja Vu!!!! :bigemo_harabe_net-134:

Link to comment
Share on other sites

πολυ ωραιο το ενυδρειο!!

και ο φωτογραφος εργαλειο! :bigemo_harabe_net-64:

η καθαρη πλατη ειναι αλλο πραγμα!δινει εαν βαθος στο ματι!

baba τι εχεις βαλει στη πλατη?αφισα η την εχεις βαψει?

Link to comment
Share on other sites

ρε σεις,τώρα το πρόσεξα...FTS δεν βγάλατε;;;
αυτοκόλλητο βινύλιο νομίζω είναι στην πλάτη..

Έγινε επεξεργασία - gregog7
Link to comment
Share on other sites

ρε σεις,τώρα το πρόσεξα...FTS δεν βγάλατε;;;

αυτοκόλλητο βινύλιο νομίζω είναι στην πλάτη..

Πες τα ρε γ@μ@το.............Τι ψυχη εχει μωρε μια FTS;;;;;; :bigemo_harabe_net-74: :bigemo_harabe_net-74:

:bigemo_harabe_net-74:

Έγινε επεξεργασία - Δίας
Link to comment
Share on other sites

Δεν νομίζω να είναι αυτοκόλλητο η πλάτη...δεν τον ξέρετε καλά τον μπαμπαμπρίλ... έχει και τους αχινούς που δεν αφήνουν τίποτα....

το ενυδρείο σούπερ σαν κατασκευή με λεπτομέρεια απο τα πόμολα,μέχρι και βάσεις για δαγκάνες...led φωτισμό στα ντουλάπια...και το σάμπ στο πίσω δωμάτιο...τρελή κατασκευή...απο τα καλύτερα στολίδια της πόλης...

Έγινε επεξεργασία - Alexpsycho
Link to comment
Share on other sites

Δεν νομίζω να είναι αυτοκόλλητο η πλάτη...δεν τον ξέρετε καλά τον μπαμπαμπρίλ... έχει και τους αχινούς που δεν αφήνουν τίποτα....

το ενυδρείο σούπερ σαν κατασκευή με λεπτομέρεια απο τα πόμολα,μέχρι και βάσεις για δαγκάνες...led φωτισμό στα ντουλάπια...και το σάμπ στο πίσω δωμάτιο...τρελή κατασκευή...απο τα καλύτερα στολίδια της πόλης...

http://www.aquazone.gr/forums/index.php?showtopic=72392&hl=

Στο ποστ 1.

Δες στις φωτογραφίες.Εκτός και αν το άλλαξε στην πορεία!

Link to comment
Share on other sites

Βινύλιο πρέπει να είναι από αυτό που θα βάλουμε και στο δικό μου ... :bigemo_harabe_net-134:

Τί να πει κανείς για το ενυδρείο του Θοδωρη. Για την πάντα καθαρή πλάτη? Για το αψογο aquascape? Για το δωματιο sump απο πισω? Για την οργανωση που έχει κάτω στα ντουλάπια του? Για την άμμο γυρω από το έπιπλο? Όποιος δεν το έχει δει από κοντά απλά χάνει.....

Link to comment
Share on other sites

Βινύλιο πρέπει να είναι από αυτό που θα βάλουμε και στο δικό μου ... :bigemo_harabe_net-134:

Τί να πει κανείς για το ενυδρείο του Θοδωρη. Για την πάντα καθαρή πλάτη? Για το αψογο aquascape? Για το δωματιο sump απο πισω? Για την οργανωση που έχει κάτω στα ντουλάπια του? Για την άμμο γυρω από το έπιπλο? Όποιος δεν το έχει δει από κοντά απλά χάνει.....

Τίποτα!

Απλά κοιτάς!

Link to comment
Share on other sites

εμενα μου αρεσει πολυ η αμμος γυρω γυρω απο το ενυδρειο!

δεν ξερω εαν τον ενοχλει σε δουλειες του ενυδρειου(καθαρισματα,τοποθετηση κοραλιων κτλ) αλλα αισθητικα ειναι

φοβερο!

Link to comment
Share on other sites

Αυτοκολλητο βυνιλο ειναι πλατη του παιδια. Οπως και το δικο μου... πραγματικα δινει αλλη αισθηση..

Aφου εβγαλα FTS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

πολυ ωραιο το ενυδρειο!!

και ο φωτογραφος εργαλειο! :bigemo_harabe_net-64:

η καθαρη πλατη ειναι αλλο πραγμα!δινει εαν βαθος στο ματι!

baba τι εχεις βαλει στη πλατη?αφισα η την εχεις βαψει?

όπως είπαν και όλοι κάπου στην πρώτη σελ φαίνεται το βινύλιο

εμενα μου αρεσει πολυ η αμμος γυρω γυρω απο το ενυδρειο!

δεν ξερω εαν τον ενοχλει σε δουλειες του ενυδρειου(καθαρισματα,τοποθετηση κοραλιων κτλ) αλλα αισθητικα ειναι

φοβερο!

από ντεκόρ άλλο τίποτα.

ευτυχώς που έχω αρκετό χώρο κάτω στο ντουλάπι για να κάνω δουλείες, αλλιώς πιο σωτήριο είναι ένα πηχάκι γύρο γύρο σαν αυτό του Gio ή ένα πάσο από το πλάι

Ένα προβληματακι εχω με τα μικρά παιδακια που ερχωντε στο σπιτι και φτάνουν μέχρι εκεί,, και ένα ακόμα με τα πιο μεγάλα παιδάκια που είναι χειρότερα από τα μικρά

αλλά σαν τον salamader δεν έχει!!!!...... από την ώρα που θα έρθει με τα δάχτυλα εκεί μέσα είναι.

Link to comment
Share on other sites

Αυτοκολλητο βυνιλο ειναι πλατη του παιδια. Οπως και το δικο μου... πραγματικα δινει αλλη αισθηση..

Aφου εβγαλα FTS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

έβγαλες άλλα δεν μου την έδωσες...

τι την έκανες? εεε,,, οεο

Link to comment
Share on other sites

Βλακεια δικια μου.. εχθες δεν ανεβηκε η FTS..

Δεν την ανεβαζει επιτηδες.....

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...