Jump to content

Bababrilios Rimless Reef


bababrilios

Recommended Posts

εντάξει,μωρέ δεν είχε και πολύ ανάπτυξη

φίλος ειςςςςςς ωραίος ρε....

το Σάββατο δυστυχώς θα λείπω...άλλη φορά...φυλαξε μου φραγκακι....εεεε γλυκάκι....

και επιτέλους...τεμάχισε αυτές τις ρικο.... :bigemo_harabe_net-146: :bigemo_harabe_net-146:
:bigemo_harabe_net-146: :bigemo_harabe_net-146:

Link to comment
Share on other sites

Γρηγόρη μην ανυσηχεις ρε φιλε... θα μαζευτούμε ετσι κ αλλιως σήμερα σε σενα ολοι... τι κ αν δεν εισαι σπιτι? Εχω κ απο σενα αντικλείδι... :P

Υγ:Giovanni ο κλειδοκρατορας. :)

Link to comment
Share on other sites

Θοδωρικο...........το ενυδρειο σου ειναι να ξεκινησεις με καφε..........πρωι πρωι.........και να τελειωσεις αργα το βραδυ που κλεινουν τα φωτα με ολα τα παρελκομενα....μεσημεριανο.........απογευματινο.........βραδινο.......αλλα ολα αυτα μπροστα στο μαγευτικο ενυδρειο σου!!!!!!Σπαω μεση...........τα σεβη μου τα σκευη μου και αντε ΓΕΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!Φτου σκορδα να εχει......................εισαι πολυ νοικοκυρης!!!!!

Link to comment
Share on other sites

καλά καλά... θα σου παραγγείλουμε όλοι μαζί τους καφέδες και όταν γυρίσεις τότε τα ξαναλέμε ...

ααα και δεν χρειάζονται εργαλεία, η φραγγιέρα εύκολα αφαιρείται !!!

Και σύ τέκνον βρουτε;;!!

Εβαλα έβαλα αγγελία για την φραγκιερα, μέχρι να έρθετε δεν θα έχει μείνει τίποτα.

Σας ζηλεύω ρε….

Μια απόφαση είναι και ένα τσιγάρο δρόμος. Έλα να σε δούμε.

Εμ δεν φταις εσυ αλλα εμεις που σε λυπηθικαμε και δεν σου φραγκαραμε την χαμερ.Στην τσεπη το ειχα το εργαλειο.... :headonwall: Baba την αλλη φορα δεν θα δειξουμε ευαισθησια στον Gio :ph34r:

Στάθη έπρεπε να τον έβλεπες όταν ήρθε να πάρει τα κοραλια του απο το ενυδρειο μου και του φράγκαρισα την εφυλια με το ντριμελ!!! Δεν πρόλαβε να καταλάβει απο που του ήρθε.

εντάξει,μωρέ δεν είχε και πολύ ανάπτυξη

φίλος ειςςςςςς ωραίος ρε....

το Σάββατο δυστυχώς θα λείπω...άλλη φορά...φυλαξε μου φραγκακι....εεεε γλυκάκι....

και επιτέλους...τεμάχισε αυτές τις ρικο.... :bigemo_harabe_net-146: :bigemo_harabe_net-146: :bigemo_harabe_net-146: :bigemo_harabe_net-146:

Αν δεν ανέβουν στα τζάμια και να κρέμονται απο το φωτιστικο δεν κόβω τίποτα!!!

Αλλα εσυ πάλι μου την εσκασες και δεν θα έρθεις.

Θοδωρικο...........το ενυδρειο σου ειναι να ξεκινησεις με καφε..........πρωι πρωι.........και να τελειωσεις αργα το βραδυ που κλεινουν τα φωτα με ολα τα παρελκομενα....μεσημεριανο.........απογευματινο.........βραδινο.......αλλα ολα αυτα μπροστα στο μαγευτικο ενυδρειο σου!!!!!!Σπαω μεση...........τα σεβη μου τα σκευη μου και αντε ΓΕΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!Φτου σκορδα να εχει......................εισαι πολυ νοικοκυρης!!!!!

Για μεσημεριανό και βραδινό δεν υπόσχομαι τίποτα για το καφεδάκι όμως, οριστε με την σύζυγο.

Εμείς στο σαλόνι με ψαροκουφεντα για τα ψαράκια και αυτές δίπλα για μαλλιά μαλάκια και βελονακια

Link to comment
Share on other sites

Και σύ τέκνον βρουτε;;!!

Εβαλα έβαλα αγγελία για την φραγκιερα, μέχρι να έρθετε δεν θα έχει μείνει τίποτα.

χα χα χα... κάτι μας είπες τώρα..... να δεις για πότε την κάνω αόρατη !!!!

Link to comment
Share on other sites

Περιμένω πως και πως το αυριανό φιλαρακι!!!

Τετοιο κουρεμα ουτε η Τροικα δεν εχει κάνει!!!!!!!!! :)

Link to comment
Share on other sites

... εγώ θα φέρω μπιτονάκια να σου πάρω και το νερό ακόμη !!!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ σαν γενικός θα πάρω το skimmer και τον controller που έχει για τα φώτα.... αξιοκρατικά θα πάνε τα πράγματα !!

:bigemo_harabe_net-74::bigemo_harabe_net-74::bigemo_harabe_net-74:

Link to comment
Share on other sites

Δεν ακουμπατε τιποτα οπο του φιλου μου το ενυδρειο...Γιατι ολα θα γινουν δικα μου... :bigemo_harabe_net-71:

ΥΓ Ειπα στην γυναικα μου να παρει και την μεγαλη μαυρη της τσαντα :bigemo_harabe_net-74: :bigemo_harabe_net-74: :bigemo_harabe_net-74:

Έγινε επεξεργασία - clooyn
Link to comment
Share on other sites

τι κάνετε ρε σεις πλιάτσικο στο reef μου?

κοίτα να δεις που στον καφέ θα χρειαστώ

Security-Service.jpg

ΚΑΘΊΣΤΕ ΚΑΛΆ...... ΘΑ ΦΈΡΩ ΠΑΡΈΑ

Link to comment
Share on other sites

θα το φας το ΒΑΝ... χα χα χα

Link to comment
Share on other sites

Γρηγόρη μην ανυσηχεις ρε φιλε... θα μαζευτούμε ετσι κ αλλιως σήμερα σε σενα ολοι... τι κ αν δεν εισαι σπιτι? Εχω κ απο σενα αντικλείδι... :P

Υγ:Giovanni ο κλειδοκρατορας. :)

ναι,ναι

φέρτε και φραγκάκια και καλά να περάσετε....

σορρυ τεο,άλλη φορά.μόνοι μας...

Link to comment
Share on other sites

Η Σκύδρα δηλώνει παρόν στον καφέ! Θα φέρω και το κρουστικό γιατί άκουσα κάτι για φραγκάκια! Χαχαχαχαχα!

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω τι θα κάνετε και τι θα φέρετε ... αλλά εγώ κανόνισα να φέρω ......

52atlascopco_compressor.jpg

Link to comment
Share on other sites

Στάθη να πάρεις και τους άλλους δυο μαζί σου να έρθετε ΤΡΙΟ ΣΤΟΥΤΖΕΣ

Βαγγέλη μου αυτά είναι μεγάλα μηχανήματα και θέλουν ειδικό χειρισμό, μην σπάσουμε κάνα τζάμι φοβάμαι ή να μην σκίσουμε κάνα καλτσόν.

Link to comment
Share on other sites

Χαμός δλδ...θα κοιτάξω να έρθω νωρίς να φάμε και κανένα κομμάτι κέικ...ίσως και 2ο...

Link to comment
Share on other sites

Η Σκύδρα δηλώνει παρόν στον καφέ! Θα φέρω και το κρουστικό γιατί άκουσα κάτι για φραγκάκια! Χαχαχαχαχα!

Δωσε ονοματα!!! Θα ειναι κ ο δασκαλος μαζι?

Link to comment
Share on other sites

Στάθη να πάρεις και τους άλλους δυο μαζί σου να έρθετε ΤΡΙΟ ΣΤΟΥΤΖΕΣ

Δωσε ονοματα!!! Θα ειναι κ ο δασκαλος μαζι?

Έγινε Θοδωρή!! Θα είμαστε η τριάδα κανονικά! Άλεξ, Σάκης και εγώ. Μιλάμε θα είναι καφεδάρα όχι αστεία. :D

Link to comment
Share on other sites

Πες το δάσκαλο του gio να φέρει και τη μηχανή μαζι να του κανει κανένα σεμινάριο. Μπας και γίνει καλός φωτογράφος.

Link to comment
Share on other sites

Πες το δάσκαλο του gio να φέρει και τη μηχανή μαζι να του κανει κανένα σεμινάριο. Μπας και γίνει καλός φωτογράφος.

:bigemo_harabe_net-163::bigemo_harabe_net-163::bigemo_harabe_net-163::bigemo_harabe_net-163:

Γιάννη, μην ακούς τίποτα φιλαράκι!!

Γίνεται να μην έχει κάμερα μαζί του? Φυσικά θα την φέρει... ακούς Αλέκο??? :P

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...