Jump to content

Klaz Light Reef


klaz

Recommended Posts

μ αφήσεις δε μ αφήσεις φραγγάκια δεν θα δώσει... το ξέρω !!! αχαχαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Χιλιοι καλοι χωρανε και η γυναικα μου κανει καλο καφε.για τεταρτη στις 6 το κλεινουμε λοιπον;;;;

Link to comment
Share on other sites

Εγώ μέσα.. και αν δεν με φέρει κανείς, ξεκινάω και σήμερα με τα πόδια μέσα από το δάσος..... λύκε λύκε είσαι εδώ?

Έγινε επεξεργασία - Aiolos
Link to comment
Share on other sites

καμμια μακροαλγη ρε παιδια αν εχετε καλοδεχουμενη.μια χουφτιτσα χαετο του σταυρου εχω,και χρειαζομαι συμπληρωμα.οτι εχετε,χαετο,καουλερπα,δεχομαι τα παντα....χεχε

Link to comment
Share on other sites

Στο σπιτι του κρεμασμενου νομιζω πως δεν μιλανε για σκοινι :D :D :D

χαχαχαχα! Θα ακουει pellets και θα οπλιζει την καραμπινα!

Link to comment
Share on other sites

βρε αφηστε τα αυτα και ελατε για καφε την τεταρτη.ωρεεεεε

Link to comment
Share on other sites

Έχω μια σινουλάρια μικρή όμορφη φραγκάκι για δόσιμο αφού το ενυδρείο μου δεν έχει πλέον την δυνατότητα να φιλοξενεί 2πλά κοραλάκια.

Αν κάποιος απ' τα παιδιά της Θεσσαλονίκης ενδιαφέρεται, θα την έχω μαζί μου στην συνάντηση / καφέ στον Κώστα.

Προτεραιότητα φυσικά έχει ο οικοδεσπότης αν ενδιαφέρεται. Οπότε φραγκ σουάπ για όποιον θέλει ..... στην φωτοκαφεψαροκοραλοανταλλαγοσυνάντηση ! :P

Link to comment
Share on other sites

Έχω μια σινουλάρια μικρή όμορφη φραγκάκι για δόσιμο αφού το ενυδρείο μου δεν έχει πλέον την δυνατότητα να φιλοξενεί 2πλά κοραλάκια.

Αν κάποιος απ' τα παιδιά της Θεσσαλονίκης ενδιαφέρεται, θα την έχω μαζί μου στην συνάντηση / καφέ στον Κώστα.

Προτεραιότητα φυσικά έχει ο οικοδεσπότης αν ενδιαφέρεται. Οπότε φραγκ σουάπ για όποιον θέλει ..... στην φωτοκαφεψαροκοραλοανταλλαγοσυνάντηση ! :P

Με την Μηραρακη,υπαρχει συγγενεια :icon_dance: :icon_dance: :icon_dance:

Link to comment
Share on other sites

Η μερα εφτασε και ακομα δεν ξερω ποιοι θα ερθετε παλιοκαθαρματα...αντε να βλεπω παρουσιες..ΥΓ.οποιος εχει κανα κομματι περισσευμα σε φελιζωλ η σε τζαμι θα εκτιμηθει.θελω κανα 2-3 ποντους να σηκωσω πανω το σκιμμερ..

Link to comment
Share on other sites

Βάλε παγάκια... ευτυχώς η Παγώνα κάνει καλό καφέ....και δεν θα πιούμε απο τα χεράκια σου.

Τι διάμετρο θέλεις το φελιζόλ?

Link to comment
Share on other sites

Να μετρησω το διαμερισμα....μισο...

Link to comment
Share on other sites

42χ23 αλεξ.τι υψος φελιζολ εχεις?2-3 ποντοι υψος; με καλυπτουν

Link to comment
Share on other sites

Αχ ρε κλάζ...μου αρέσει που έφτιαξες και σάμπ....οι μοδάτοι χομπίστες φτιάχνουν το σάμπ ακριβώς για το σκίμμερ για να μήν αναγκαστούν να κάνουν πατέντες...θα κόψω ένα κιβώτιο που έχω και θα σου φέρω να μπορείς να το φτιάξεις όπως θέλεις.

Btw καλή κίνηση να μην κάνεις bubble trap...αυτά ανήκουν στο παρελθόν.

Link to comment
Share on other sites

οκ...συμβαινουν αυτα....ηθελε κανα 2 ποντους περισσοτερη κλιση το τζαμι.δεν ηρθε και το τελος του κοσμου...ειμαι κανα 2 ποντους πανω απο το μαξ λεβελ του σκιμμερ,που παρεπιπτωντος ακομη ψαχνω την καλυτερη ρυθμιση και θα κανω καιρο μεχρι να την βρω...χεχε

Link to comment
Share on other sites

Όταν θα μιλάς για το καινούργιο σου ΑΤΙ θα το λές απλά κτήνος...με LCD monitor+κοντρόλ αέρα στα 2000λίτρα την ώρα μοιάζει με διαστημόπλοιο...νομίζω πρέπει να αρχίσεις να μετράς και pH απο εδώ και πέρα έστω και με κάτι απλό και φτηνό να δείς τις διακυμάνσεις και να το ρυθμίσεις και καλύτερα.

Σίγουρα το δικό μου δεν φτάνει την ποιότητα του ΑΤΙ αλλά κάθε φορά που το πλένω χάνει τις θέσεις του και θέλει να πιάσει λίγο γλίτσα για να αρχίσει ξανά να βγάζει το χρώμα που θέλω και όχι τσάι...μετά ρύθμιση για φυσαλίδες απαλό αφρό...κτλ...τα ίδια πράγματα συνέχεια..

Link to comment
Share on other sites

Με την Μηραρακη,υπαρχει συγγενεια :icon_dance: :icon_dance: :icon_dance:

όχι... ο road tail είναι άλλου στυλ..... κοντρολοπεχαμετροπερισταλτοσκιμεροκόραλλο

:bigemo_harabe_net-74: :bigemo_harabe_net-74: :bigemo_harabe_net-74:

γιαυτό τον αγαπάμε.... ξέρει τι θέλει πριν από μας,,, απλά ρωτάει να δει αν συμφωνούμε !!!

Όλα είναι αγάπη και έρωτας…

Έγινε επεξεργασία - Aiolos
Link to comment
Share on other sites

όχι... ο road tail είναι άλλου στυλ..... κοντρολοπεχαμετροπερισταλτοσκιμεροκόραλλο

:bigemo_harabe_net-74: :bigemo_harabe_net-74: :bigemo_harabe_net-74:

γιαυτό τον αγαπάμε.... ξέρει τι θέλει πριν από μας,,, απλά ρωτάει να δει αν συμφωνούμε !!!

Όλα είναι αγάπη και έρωτας…

Πάτησα το "Like this" και μου έβγαλε :

Ένα σφάλμα Παρουσιάστηκε

Λυπούμαστε, αλλά συνέβη ένα σφάλμα. Αν είστε βέβαιοι πως να χρησιμοποιήσετε αυτή τη λειτουργία, ή δεν ξέρετε γιατί προέκυψε αυτό το μήνυμα λάθους, παρακαλούμε συμβουλευτείτε τα αρχεία βοήθειας για περισσότερες πληροφορίες.

[#10126] Η υποβολή της υπόληψης σας δεν θα μπόρεσε να αποθηκευθεί, διότι δεν είχε όλες οι αναγκαίες πληροφορίες που χρειάζονται.

Και σε έχω και σε υπόληψη !!! :bigemo_harabe_net-74:

Link to comment
Share on other sites

Μόλις ακρωτηρίασα μια tri-color Valida...το μοσχευματάκι σου έτοιμο κλάζ αράζει στην DIY φραγκιέρα που έφτιαξα σε 10 λεπτά εχθές...

Link to comment
Share on other sites

η όλη κατασκευή δεν είναι για φωτό αν θέλεις περνάς την βλέπεις δεν είναι κάτι...ίσα ίσα να κάνει την δουλειά...έχω όμως κάτι στο μυαλό μου με πλέξι απο μια βάση για κάλτσα που δεν μου έκανε και την έχω στην άκρη...όταν την κάνω θα βγάλω και φωτό...

Link to comment
Share on other sites

εχετε ξεφυγει....δεν πατε καλα...

τελικα ποσοι θα ανεβειτε?

Link to comment
Share on other sites

Klaz το ενυδρειο σου ειναι τέλειο. Πολυ καλή δουλειά. Μακάρι να μπορέσω να φτιάξω και εγώ κάτι σαν το δικό σου. Μπράβο.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...