Jump to content

Klaz Light Reef


klaz

Recommended Posts

Ιγκογνιτο ηρθαν και εφυγαν.εχει ενα μικρο βιντεακι ο βαγγελης στο κινητο του,ελπιζω να βγει καλυτερο απο τα μαπα τα δικα μου...

Link to comment
Share on other sites

Χρωστάω επίσκεψη - φωτογράφηση αφού δεν κατάφερα να περευρεθώ στην ψαροσυνάντηση.

Ελπίζω η σινουλάρια που σας έστειλα να πήγε σε καλά χέρια ....

Βαλεντίνε δεν ξεκινάς τα ζόα που μεγαλοπιάστηκες με τα σκληρά και ζαχαρώνεις τα ζοά μου ??? :bigemo_harabe_net-76:

Link to comment
Share on other sites

Αν δείς το σκίμμερ Βαλέ δεν χρειάζεται να δείς τίποτα άλλο...απίστευτο skimming...βέβαια φταίει και το φορτίο με τους ρυπογόνους ακανθούρους αλλά τέτοια μούργα πρώτη φορά βλέπω σε ενυδρείο χωρίς κάποια εντατική βακτηριακή.

Μετάλου λάμπες έχει...καλή ανάπτυξη και γύρισε το γελάκι στο προσωπάκι του.

Αδυνάτισε και λίγο.

Μπράβο Κλάζ.Ευχαριστώ για τα σωληνάκια καθίσαν γάντι φιλαράκι.

Link to comment
Share on other sites

περιμενω την γρια αλεπου.......μηπως και δειξω εστω κατι καλυτερο....

Link to comment
Share on other sites

περιμενω την γρια αλεπου.......μηπως και δειξω εστω κατι καλυτερο....

:bigemo_harabe_net-163: :bigemo_harabe_net-163: :bigemo_harabe_net-163:

Link to comment
Share on other sites

ακρη με το βιντεο,ας πουμε πως δεν βρηκαμε.παντως...αν ζουσαμε στην αγγλια,τωρα θα μαζευα τα σκυλια....βαγγελη....

Link to comment
Share on other sites

Μαλλον σφυριξανε στον φωτογραφο οτι ο καφες ειναι μαπα ...... για αυτο δεν ηρθε.....

Link to comment
Share on other sites

Μαλλον σφυριξανε στον φωτογραφο οτι ο καφες ειναι μαπα ...... για αυτο δεν ηρθε.....

εεεεεε,λιγα λογια για τον καφε της γυναικας μου εεεεε...?εγω ακουσα οτι πλυμμηρισε ο φωτογραφος γιαυτο και η απουσια....
Link to comment
Share on other sites

Οσο περναει ο καιρος θα γινεται και ομορφοτερο/Συνεχισε ετσι

Link to comment
Share on other sites

Οσο περναει ο καιρος θα γινεται και ομορφοτερο/Συνεχισε ετσι

ευχαριστω γκαρνταση,αλλα ακομα εχω πολλα-πολλα ψωμια μεχρι να φτασω εστω και στο ελαχιστο, στολιδια σαν το δικο σου.
Link to comment
Share on other sites

Όλοι κάποτε βρισκόμασταν εκεί που είσαι τώρα

Έτσι αρχίσαμε όλοι.

Link to comment
Share on other sites

εεεεεε,λιγα λογια για τον καφε της γυναικας μου εεεεε...?εγω ακουσα οτι πλυμμηρισε ο φωτογραφος γιαυτο και η απουσια....

ΓΙα τον καφε που φτιαχνεις εσυ μιλησα :bigemo_harabe_net-74:

Link to comment
Share on other sites

Η Παγώνα μας έφτιαξε μια φραπεδάρα σούπερ σπέσιαλ...Στον Αίολο ομολογώ οτι πέρνω απ`έξω...λίγο ο ντεκαφεινέ και ο ελληνικός που πίνει ο Βαγγέλης,λίγο τα starbucks που είναι κοντά στο σπίτι του...

Έγινε επεξεργασία - Alexpsycho
Link to comment
Share on other sites

αιντε,εισακουστηκε η αληθεια......απο την αλλη με πληγωσατε γιατι σαν νεωπας ατμιστης περιμενα να βρω τους ομοιους μου,αλλα μου ηρθατε με κανονικα τσιγαρα και οι 2 σας.....ντροπη,μονο αυτο εχω να πω.

Link to comment
Share on other sites

η αλήθεια είναι ότι δεν φημίζομαι για τους καφέδες μου... μόνο τον δικό μου κάνω καλό... (όπως μ αρέσει δηλαδή)

Link to comment
Share on other sites

Άντε γκρινιάρη εγώ σου το είπα τις πρώτες 10 μέρες χωρίς τσιγάρο θα μαλώσεις με όποιον μιλάει Ελληνικά...Έχω εμπειρία...το έχω κόψει πολλές φορές... :bigemo_harabe_net-64:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Τον επομενο μηνα θα κουρεψω για πρωτη μου φορα χαετο...πηγαινει τουμπανο και ειμαι σιγουρος πλεον πως τοσο καιρο αυτο που εφταιγε για την οχι ικανοποιητικη αναπτυξη τησ δεν ηταν ο φωτισμος αλλα το σαμπ με το ακαταλληλο για αυτην διαμερισμα.οσο πλεον για τα νιτρικα...; Ποια νιτρικα...;χεχε

Έγινε επεξεργασία - klaz
Link to comment
Share on other sites

Της εχω βαλει σποτ οικονομιας ζεστου φασματος στα 20βατ(αποδοση 100 βατ) και μια τουρμπελλα 6000 λιτρα;και μαλιστα με αναποδο 14 ωρο φωτισμο(ουτε καν συνεχεια φως) και πεταει.ηδη σε 20 μερες απο μια χουφτιτσα εχει γινει μεγαλη μπαλλα αλλα ακομη δεν ειναι στο μεγεθος που θελω να εχω μονιμως στο σαμπ.μολις γινει θα υπαρχει μονιμη πηγη χαετο για οσους θελουν εδω πανω.

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη αμα χρειαστουμε χαετο ....θα βρουμε απο κανεναν?

γεια σου σταυρακα αρχηγε μου!!!!.και πως να μην πιασει χαετο απο τα χερακια ΣΟΥ.....θα ηταν αδυνατο..... :bigemo_harabe_net-145: :bigemo_harabe_net-145:
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...