Jump to content

Back In Business.


Κωστας Τ

Recommended Posts

Βαλτο Κωστα και δε θα το μετανοιωσεις.Θα εχεις ενα κουταβι μεσα στο ενυδρειο :D

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 266
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

μεχρι τοτε και επειδη τα αποθημενα πρεπει να γινονται πραξη ελα να σου δωσω μια εφυλια δωρο :bigemo_harabe_net-146:

Link to comment
Share on other sites

Κωστα μην ξεχασεις και ενα lion !! :bigemo_harabe_net-65:

και αυτο πολυ ιδιαιτερο ψαρι.ευγε παιδι μου Γιαννη. B) B)

Link to comment
Share on other sites

μεχρι τοτε και επειδη τα αποθημενα πρεπει να γινονται πραξη ελα να σου δωσω μια εφυλια δωρο :bigemo_harabe_net-146:

εισαι καλος φιλος Νικολα και καθε φορα το αποδυκνειεις. :bowdown: :bowdown:.

να σαι καλα για τη προσφορα σου αλλα λεω να το ξεκινησω με non-reefsafe ψαρια και θα ειναι αμαρτια να γινει μεζες.

ξερεις τι θελω απο εσενα.το συνδυασμο για να πετυχω το μπλε που θα βαψω την πλατη :bleh: :bleh: .

καλα θα τα πουμε και τηλεφωνικος.

Link to comment
Share on other sites

εισαι καλος φιλος Νικολα και καθε φορα το αποδυκνειεις. :bowdown: :bowdown:.

να σαι καλα για τη προσφορα σου αλλα λεω να το ξεκινησω με non-reefsafe ψαρια και θα ειναι αμαρτια να γινει μεζες.

ξερεις τι θελω απο εσενα.το συνδυασμο για να πετυχω το μπλε που θα βαψω την πλατη :bleh: :bleh: .

καλα θα τα πουμε και τηλεφωνικος.

οτι θες φιλε παρε τηλ

Link to comment
Share on other sites

Ρε τα trigger δαγκώνουν,και τα λιοντάρια τσιμπάνε!Ανώμαλος είσαι;;;; :P

ειναι ο μοναδικος τροπος να μην ξαναβαλω χερια μεσα στο ενυδρειο μιας και καθε τρεις και λιγο ολο και κατι σκαλιζω :bigemo_harabe_net-75:

Link to comment
Share on other sites

Πάντως πλάκα στην πλάκα τα trigger δαγκώνουν καλά.....αν στραβώσει κόβει κομμάτι!γι'αυτό πάρε λαβίδα για ότι χρειαστεί!Εκτός κι αν είσαι λίγο μαζόχα!!!:P :p

Link to comment
Share on other sites

Πάντως πλάκα στην πλάκα τα trigger δαγκώνουν καλά.....αν στραβώσει κόβει κομμάτι!γι'αυτό πάρε λαβίδα για ότι χρειαστεί!Εκτός κι αν είσαι λίγο μαζόχα!!! :P :P

ειπαμε ρε συ ολοι οι θαλασσινοι ειμαστε λιγο μαζοχες αλλα οχι και ετσι :bigemo_harabe_net-134:

Link to comment
Share on other sites

εχω ψαρια να σου πω κωστα ,θα παθεις ζημια

Link to comment
Share on other sites

εισαι καλος φιλος Νικολα και καθε φορα το αποδυκνειεις. :bowdown: :bowdown:.

να σαι καλα για τη προσφορα σου αλλα λεω να το ξεκινησω με non-reefsafe ψαρια και θα ειναι αμαρτια να γινει μεζες.

ξερεις τι θελω απο εσενα.το συνδυασμο για να πετυχω το μπλε που θα βαψω την πλατη :bleh: :bleh: .

καλα θα τα πουμε και τηλεφωνικος.

το βασικό μπλέ της vivechrom απο praktiker...2 κουτάκια μισόκιλα και είσαι έτοιμος

Έγινε επεξεργασία - gregog7
Link to comment
Share on other sites

το βασικό μπλέ της vivechrom απο praktiker...2 κουτάκια μισόκιλα και είσαι έτοιμος

αυτο κανει και σε πλαστικες επιφανειες ?? ( σκεφτομαι για το σκιμμερ επειδη ειναι κρεμαστο και ειναι στο σαλονι )

σορρυ Κωστα που χαλαω το θεμα !! :bigemo_harabe_net-134:

Έγινε επεξεργασία - giannisss
Link to comment
Share on other sites

Όσο δεν είναι τέλειο για γυαλί,άλλο τόσο για πλαστικό.Αν το γρατσουνίσεις καλά θα φευγει.Και όταν το βγάλεις για καθαρισμα ίσως σου χαλάει....

Link to comment
Share on other sites

Κωστα δεν υποσχομαι για καφε γιατι ειμαι αλλοπροσαλος στα ραντεβου μμ, αλλα αμα χρειαστης κατι αολα σφυρα κλευτθκα και εφτασα....

Link to comment
Share on other sites

εχω δει βιντεακια στο youtube Στατο.κατοικιδιο κανονικο. :D

Ριξε μια ματια :D

Link to comment
Share on other sites

πεεεεες μου γιατι βαζεις τετοια βιντεακια....δεν κανει φιλε μου...δεν κανει :P:P:P

γιατι μωρε μωρε μωρεεεεεεεεεεεεεεεε;;;;;; :bigemo_harabe_net-74: :bigemo_harabe_net-74: :bigemo_harabe_net-74: :bigemo_harabe_net-74:

Link to comment
Share on other sites

Ριξε μια ματια :D

Στρατο θα αρχισω να κανω προπονηση χαιδεματος οποτε να ειμαι ετοιμος.μονο μην με δαγκασει :bigemo_harabe_net-75:

Link to comment
Share on other sites

Κωστα δεν υποσχομαι για καφε γιατι ειμαι αλλοπροσαλος στα ραντεβου μμ, αλλα αμα χρειαστης κατι αολα σφυρα κλευτθκα και εφτασα....

να σαι καλα ρε φιλε.ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σε ολους.

σημερα εκανα λιγη δουλεια με το ενυδρειο.αδειασε απο τον παλιο διακοσμο και βαφτηκε η πλατη.

full black bare bottom with black background.φανταζομαι καποιος θα πανυγηριζει.ονοματα δεν λεμε.

jcwl.jpg

τελος το βαψιμο

qp2q.jpg

με και χωρις φως.

9gy3.jpg
wgu4.jpg

εντος εβδομαδας θα μπει ο αραγονιτης,θα στηθει ο βραχος και καποια στιγμη κουβαλημα 400λιτρων απο τη θαλασσα.θα με φανε οι δρομοι.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...