Jump to content

Back In Business.


Κωστας Τ

Recommended Posts

μου αρεσει πολυ το στησιμο μπραβο σου!!

υγ.βλεπω θεσης για κοραλια...

να σαι καλα Λυκουργο.

εκανα μερικες,αχρειαστες να ναι. :bigemo_harabe_net-134:

Πάλι καλά που έκανες ''κάποιες'' εργασίες!ΕΤΟΙΜΟ είναι ρε μας δουλεύεις;;;;;;;;Άστο καμιά βδομαδούλα και ξεκίνα το stocking μιας και το νεράκι έχει βιολογία ήδη!Άντε με τρέλανες απογευματιάτικο!Αύριο σου πακετάρω το deltec!Μπράβο ρε φιλαράκι πολύ χαίρομαι!!!!!!!!!!! :bigemo_harabe_net-64::bigemo_harabe_net-64::bigemo_harabe_net-64::bigemo_harabe_net-145::bigemo_harabe_net-126::bigemo_harabe_net-146:

να σαι καλα φιλαρακι.εχουμε δρομο ακομα μεχρι να δω λεπι στο ενυδρειο. :bigemo_harabe_net-111:

χμμμ

κάπου μπερδεύτηκες στο στήσιμο...ταμάμ για reef το έκανες... :bigemo_harabe_net-64:

εφτιαξα οτι μου βγηκε εκεινη την ωρα Γρηγορη.δεν ειναι κολλημενο τιποτα οποτε ανα πασα στιγμη το ξανασενιαρω.

Έγινε επεξεργασία - Κωστας Τ
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 266
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κωστα ειναι πολυ καλο το στησιμο σταθεροποιησετο και βαλε νερο να τρεξει, απο φως εισαι οκ σταθεροποιησε τον κυκλοφορητη για να μην εχεις θεματα στο μελλον και βαλε αλλον ενα.βαλε τα φιλτρα νομιζω οτι το ενα θα σε φτασει με βακτηρια και αστο να τρεξει.μπραβο φιλε πολυ καλη αρχη καιμην ξεχνας οτι στο μελλον ποτε δεν ξερεις τι θα γινει(οι θεσεις υπαρχουν και περιμενουν)

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο φίλε μου σου ευχομαι να το δεις έτσι όπως θες! Απλα επειδή θα το έχεις Fish only θα χρειαστείς παραπάνω σπήλαια!

Link to comment
Share on other sites

Α ρε κωστα...το αγαπάς και το εχεις το χομπυ φιλε μου!

Μπράβο!

Το στήσιμο ειναι απίστευτο!Δεν θα πείραζα το παραμικρό αν σκέφτεσαι κάποια στιγμή να βάλεις κοραλια :thumbup:

Αν ομως εισαι "καρφωμένος" για fish only ισως να εχει δικιο ο μανος και να θέλει μερικές κρυψώνες παραπάνω.

Αν το αφησεις ετσι "αερατο" θα χρειαστεις μονο ακομα εναν κινεζο και μετα βλεπεις αναλογα τι θα κανεις και με τα κοραλια.

Αν δεν εχεις δευτερο,οποτε θες γυρνωντας απο τη δουλεια ανηφορισε να σου δωσω ενα που οχι απλα καθεται...πιανει και χωρο ;)

Να σου ξαναπω φιλε πως χαιρομαι πολυ για την επιστροφη σου :bigemo_harabe_net-64:

Link to comment
Share on other sites

Αμα το εχει στο αιμα του ο ανθρωπος.....τι να λεμε τωρα!!!!Τα σεβη μου Κωτσο....τελειο στησιμο!!!!Υπομονη φιλος μεχρι να στρωσει..... Καλως ηρθες λοιπον σε αυτο που τοσο πολυ Αγαπας!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ριφααααντρα μουουου!!!

:bigemo_harabe_net-74: :bigemo_harabe_net-74: .δεν υπαρχεις ρε φιλε.

Κωστα ειναι πολυ καλο το στησιμο σταθεροποιησετο και βαλε νερο να τρεξει, απο φως εισαι οκ σταθεροποιησε τον κυκλοφορητη για να μην εχεις θεματα στο μελλον και βαλε αλλον ενα.βαλε τα φιλτρα νομιζω οτι το ενα θα σε φτασει με βακτηρια και αστο να τρεξει.μπραβο φιλε πολυ καλη αρχη καιμην ξεχνας οτι στο μελλον ποτε δεν ξερεις τι θα γινει(οι θεσεις υπαρχουν και περιμενουν)

να σαι καλα φιλε Νικολα.ευχαριστω για τις συμβουλες.οντως πρεπει να σιγουρεψω καποια πραγματα για να μην εχω θεματα.

Μπράβο φίλε μου σου ευχομαι να το δεις έτσι όπως θες! Απλα επειδή θα το έχεις Fish only θα χρειαστείς παραπάνω σπήλαια!

ευχαριστω Μανο και ευχομαι και σε εσενα γρηγορα να επανελθει το ενυδρειο σου και αλλο κακο να μην συμβει.

για τις σπηλιες εχεις δικιο,θα πρεπει να κανω μερικες ακομα.επιτηδες δεν κολλησα τιποτα μηπως χρειαστουν αλλαγες.

Α ρε κωστα...το αγαπάς και το εχεις το χομπυ φιλε μου!

Μπράβο!

Το στήσιμο ειναι απίστευτο!Δεν θα πείραζα το παραμικρό αν σκέφτεσαι κάποια στιγμή να βάλεις κοραλια :thumbup:

Αν ομως εισαι "καρφωμένος" για fish only ισως να εχει δικιο ο μανος και να θέλει μερικές κρυψώνες παραπάνω.

Αν το αφησεις ετσι "αερατο" θα χρειαστεις μονο ακομα εναν κινεζο και μετα βλεπεις αναλογα τι θα κανεις και με τα κοραλια.

Αν δεν εχεις δευτερο,οποτε θες γυρνωντας απο τη δουλεια ανηφορισε να σου δωσω ενα που οχι απλα καθεται...πιανει και χωρο ;)

Να σου ξαναπω φιλε πως χαιρομαι πολυ για την επιστροφη σου :bigemo_harabe_net-64:

φιλε Μιχαλη σε ευχαριστω για τα καλα σου λογια και για αλλη μια φορα για την προσφορα σου για βοηθεια.το εκτιμω πολυ.

να σαι παντα καλα.

οσο και να ηθελα να βαλω κοραλια αυτη τη στιγμη ειναι απαγορευτικο για μενα οποτε εστω και με το fo ειμαι πολυ χαρουμενος που θα γυριζει αλατι στο ενυδρειο.

το στησιμο οντως θελει σπηλιες.θα προσπαθησω να κανω.

θα ξαναπω και εγω με τη σειρα μου πως χαιρομαι που ειμαι μελος της παρεας με ενυδρειο πλεον μιας και δεν αισθανθηκα ποτε πως δεν ειμαι εστω και χωρις.

Link to comment
Share on other sites

Αμα το εχει στο αιμα του ο ανθρωπος.....τι να λεμε τωρα!!!!Τα σεβη μου Κωτσο....τελειο στησιμο!!!!Υπομονη φιλος μεχρι να στρωσει..... Καλως ηρθες λοιπον σε αυτο που τοσο πολυ Αγαπας!!!!

καλως σας βρηκα και παλι Κωστη και σε ευχαριστω.να σαι καλα φιλε μου και ευχομαι οτι καλυτερο για το ενυδρειο σου.

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα το πακέταρα,αύριο το στέλνω!Μεσημεράκι λογικά θα το έχεις!Άντε προχώρα να δούμε κανένα σοβαρό ψάρι!

ΥΓ.Σκέψου μια ωραία σμέρνα.........θα γούσταρα πολύ να είχα ένα τέτοιο ζωντανό!

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα το πακέταρα,αύριο το στέλνω!Μεσημεράκι λογικά θα το έχεις!Άντε προχώρα να δούμε κανένα σοβαρό ψάρι!

ΥΓ.Σκέψου μια ωραία σμέρνα.........θα γούσταρα πολύ να είχα ένα τέτοιο ζωντανό!

ωρε τι ειπες τωρα !!! πληγες ανοιγεις :w00t::)

το θεμα ειναι οτι οχι μονο μετα δεν μπορεις να ξαναβαλεις χερι στο ενυδρειο αλλα φοβάσαι μην βρει καμια τρυπα και σου ερθει αγκαλιτσα !! <_<

Link to comment
Share on other sites

Ομορφο το εκανες ρε Κωστη, μπραβο!!

Αντε καλογεμιστο!!!

Link to comment
Share on other sites

Ομορφο το εκανες ρε Κωστη, μπραβο!!

Αντε καλογεμιστο!!!

να σαι καλα Αγγελε.

Κώστα έχουμε κάποια εξέλιξη;

Λυκουργο,ευτυχως λογω δουλειας,δεν ειχα χρονο να προχωρησω το ενυδρειο.αυριο ομως που εχω κενο θα κανω μια εξορμηση στη θαλασσα να παρω νερο,να μπουν τα υλικα στα φιλτρα και να ξεκινησω στρωσιμο με βακτηρια εννοειτε χωρις ψαρια.

Link to comment
Share on other sites

Καλή αρχή να έχεις Κωστή και καλό γέμισμα......

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα Στρατο.

σημερα το απογευμα εκανα 4 δρομολογια σπιτι-θαλασσα(βαρεθηκαν οι περιοικοι να με βλεπουν με τους κουβαδες ανα χειρας) και γεμισα το ενυδρειο με νερο,εριξα την αλατοτητα στο 1022,εστησα τα φιλτρα και απο Δευτερα που θα παρω βακτηρια ξεκιναω το στρωσιμο.

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα Στρατο.

σημερα το απογευμα εκανα 4 δρομολογια σπιτι-θαλασσα(βαρεθηκαν οι περιοικοι να με βλεπουν με τους κουβαδες ανα χειρας) και γεμισα το ενυδρειο με νερο,εριξα την αλατοτητα στο 1022,εστησα τα φιλτρα και απο Δευτερα που θα παρω βακτηρια ξεκιναω το στρωσιμο.

:bigemo_harabe_net-64: :bigemo_harabe_net-64: :bigemo_harabe_net-64:

Link to comment
Share on other sites

εγω θα το κραταγα 1024 για ολα τα εδεχομενα ;) ;)

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα Στρατο.

σημερα το απογευμα εκανα 4 δρομολογια σπιτι-θαλασσα(βαρεθηκαν οι περιοικοι να με βλεπουν με τους κουβαδες ανα χειρας) και γεμισα το ενυδρειο με νερο,εριξα την αλατοτητα στο 1022,εστησα τα φιλτρα και απο Δευτερα που θα παρω βακτηρια ξεκιναω το στρωσιμο.

Αντε με το καλο παλικαρι μου....με το καλο και απροβληματιστα :)

Link to comment
Share on other sites

εγω θα το κραταγα 1024 για ολα τα εδεχομενα ;) ;)

αυτο σκεφτομουν και εγω να κανω Νικο.οσο δεν υπαρχουν ζωντανα ανα πασα στιγμη το ρυθμιζω.

εσυ βεβαια με τα ενδεχομενα εννοεις κοραλια :lol: :lol: αλλα στην παρουσα φαση παμε για fo....

Έγινε επεξεργασία - Κωστας Τ
Link to comment
Share on other sites

Κώστα ότι καλύτερο φίλε σου εύχομαι....δυστυχώς είμαστε μακριά κ δεν μπορω να βοηθήσω στο κουβαλημα......

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα Στρατο.

σημερα το απογευμα εκανα 4 δρομολογια σπιτι-θαλασσα(βαρεθηκαν οι περιοικοι να με βλεπουν με τους κουβαδες ανα χειρας) και γεμισα το ενυδρειο με νερο,εριξα την αλατοτητα στο 1022,εστησα τα φιλτρα και απο Δευτερα που θα παρω βακτηρια ξεκιναω το στρωσιμο.

Καλή αρχή φίλος....

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο κωστα μου,καλή αρχη φιλε!! :bigemo_harabe_net-146:

Εχω ενα προαίσθημα οτι αυτο το ενυδρείο θα το χαρεις για πολυ καιρό! :D

Ενας θεός ξέρει τι "μαντεψιες" έκαναν οι περίοικοι για το τι θα κάνεις με το νερο που μάζευες!! :hysterical::hysterical:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...