Jump to content

Back In Business.


Κωστας Τ

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 266
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

τα γλεντια ξεκινανε με το κουβαλημα. :bigemo_harabe_net-111: .θα μου πεσουνε τα πακια λεμε.

Άντε άντε άντε άντεεεεεεεεεεεεεε!!!ε ρε γλέντιααααα!!!!

Να πάρεις τον συνονόματο να πάτε μαζί!

Link to comment
Share on other sites

δεν θελω να τον κουρασω τον συνονοματο.δεν φτανει που ετοιμαζεται για γαμο να του βαλω και αλλο βαρος?

ποσα να αντεξει το παλικαρι? :D

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο κωστα το μπλε το πιασες γιατι δεν το αφηνεις αδειο?

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο κωστα το μπλε το πιασες γιατι δεν το αφηνεις αδειο?

σκεφτομουνα να βαλω αραγονιτη,βραχο,ψαρια,νερο αλλα τωρα που το λες δεν ακουγεται και ασχημο. :bigemo_harabe_net-146:

Link to comment
Share on other sites

Ρε απατεωνα μιλαω αδειο απο αραγωνιτη bare boton

Link to comment
Share on other sites

Όχι ρε....άστο άδειο εντελώς καλή ιδέα!Αν δεν ανάβεις και τα φώτα θα κάνεις και οικονομία!Αυτά είναι!Ενυδρείο που δεν καίει τίποτε!Άσε που δεν θέλει και αλλαγές και πρόσθετα!Μ καλά...πως δεν το έχω σκεφτεί τόσο καιρό...;;πφφφφ......:P

ΥΓ.400 λίτρα με κουτάκι από κοκακόλα αγόρι μου θα φέρνω να το γεμίσουμε αν θες!

Link to comment
Share on other sites

ειπα και εγω,τι επαθε ο Νικος? :D :D

το καταλαβα ρε φιλε αλλα επειδη ειναι περασμενη η ωρα ειπα να ευθυμησουμε λιγο.

το θεμα ειναι αφου δεν θα υπαρχουν κοραλια αλλα μονο βραχος εχω την εντυπωση πως θα ειναι πολυ αδειο και <<ξερο>>.

σιγουρα ειναι πιο πρακτικο χωρις αραγονιτη αλλα νομιζω πως με αραγονιτη θα του δωσει λιγο φυσικοτητα.

Link to comment
Share on other sites

Όχι ρε....άστο άδειο εντελώς καλή ιδέα!Αν δεν ανάβεις και τα φώτα θα κάνεις και οικονομία!Αυτά είναι!Ενυδρείο που δεν καίει τίποτε!Άσε που δεν θέλει και αλλαγές και πρόσθετα!Μ καλά...πως δεν το έχω σκεφτεί τόσο καιρό...;;πφφφφ...... :P

ΥΓ.400 λίτρα με κουτάκι από κοκακόλα αγόρι μου θα φέρνω να το γεμίσουμε αν θες!

εδω μιλαμε για καινοτομες ιδεες και λυσεις.και τωρα που το σκεφτομαι αντι για μπλε επρεπε να βαλω μια φωτογραφια απο υφαλο και καθαρισα.

ουτε εξοδα,ουτε κουβαλημα.

ΥΓ.τετοια λες και με σκλαβωνεις.γιαυτο και εγω στο γαμο σου θα κουβαλαω το νερο με το κοσκινο :bigemo_harabe_net-134:

Link to comment
Share on other sites

Εσενα πως σου αρεσει κωστα σαφος θα δειχνει πιο φυσικο μετην αμμο

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο ρε κωστα...βλεπω πας με γοργα βηματα!! :bigemo_harabe_net-82:

Η τελευταια φωτο πολυ μου αρεσε!ωραιο μπλε!

Απο στησιμο εχεις κατι στο μυαλο σου να κανεις η' οτι σου βγει εκεινη τη στιγμη?

Απο κυκλοφορητες εισαι οκ?

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σε ολους.

σημερα εκανα λιγη δουλεια με το ενυδρειο.αδειασε απο τον παλιο διακοσμο και βαφτηκε η πλατη.

full black bare bottom with black background.φανταζομαι καποιος θα πανυγηριζει.ονοματα δεν λεμε.

jcwl.jpg

τελος το βαψιμο

qp2q.jpg

με και χωρις φως.

9gy3.jpg

wgu4.jpg

εντος εβδομαδας θα μπει ο αραγονιτης,θα στηθει ο βραχος και καποια στιγμη κουβαλημα 400λιτρων απο τη θαλασσα.θα με φανε οι δρομοι.

πολυ ωραία το πας μπράβο σου!

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο κωτσαρι....εδειξε ομορφο και ας ειναι ακομα αδειο.........με το καλο το γεμισμα και καλα κουραγια...........με το κουβαλημα!!!

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο ρε κωστα...βλεπω πας με γοργα βηματα!! :bigemo_harabe_net-82:

Η τελευταια φωτο πολυ μου αρεσε!ωραιο μπλε!

Απο στησιμο εχεις κατι στο μυαλο σου να κανεις η' οτι σου βγει εκεινη τη στιγμη?

Απο κυκλοφορητες εισαι οκ?

απο στησιμο Μιχαλη θα κανω θα κανω κατι χαμηλο για να υπαρχει χωρος για κολυμπι.μου αρεσει το bonsai στυλ αλλα χωρις sps επανω ειναι καφες χωρις τσιγαρο(για οσους φουμαρουν) :bigemo_harabe_net-111: .

απο κυκλοφορια υπαρχει ενας κινεζος 5000λ.πες μου τη γνωμη σου ποση κυκλοφορια θα χρειαστω μιας και η βιολογια δεν στηριζεται πλεον στο βραχο.

πολυ ωραία το πας μπράβο σου!

ευχαριστω Λυκουργο

Μπραβο κωτσαρι....εδειξε ομορφο και ας ειναι ακομα αδειο.........με το καλο το γεμισμα και καλα κουραγια...........με το κουβαλημα!!!

να σαι καλα Κωστη

Καλογεμιστο Κωστα!!!

ευχαριστω ταχυδρομε

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σε ολους.

εκανα μερικες εργασιες σημερα.αργονιτης και βραχος στη θεση τους.

hsl9.jpg

typ2.jpg

y9vo.jpg

μου αρεσει πολυ το στησιμο μπραβο σου!!

υγ.βλεπω θεσης για κοραλια...

Link to comment
Share on other sites

Πάλι καλά που έκανες ''κάποιες'' εργασίες!ΕΤΟΙΜΟ είναι ρε μας δουλεύεις;;;;;;;;Άστο καμιά βδομαδούλα και ξεκίνα το stocking μιας και το νεράκι έχει βιολογία ήδη!Άντε με τρέλανες απογευματιάτικο!Αύριο σου πακετάρω το deltec!Μπράβο ρε φιλαράκι πολύ χαίρομαι!!!!!!!!!!! :bigemo_harabe_net-64::bigemo_harabe_net-64::bigemo_harabe_net-64::bigemo_harabe_net-145::bigemo_harabe_net-126::bigemo_harabe_net-146:

Link to comment
Share on other sites

χμμμ

κάπου μπερδεύτηκες στο στήσιμο...ταμάμ για reef το έκανες... :bigemo_harabe_net-64:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...