Jump to content

Petran's Reef !!!!


petran halen

Recommended Posts

Εγώ σαν σωστή γυναίκα :bigemo_harabe_net-139: έχω ήδη ετοιμάσει τον καναπέ διότι απόψε θα την βγάλουμε στο σαλόνι :bigemo_harabe_net-66::bigemo_harabe_net-66::bigemo_harabe_net-66:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Πετρο το ψαρι τα σπαει να το χαρεις και το νου σου στην διατροφη του ,ευχομαι να μην χτυπησει κοραλια.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Να το χαιρεσαι το ψαράκι και εμενα μου ειναι η καψούρα μου σου εύχομαι να ειναι δυνατό και να το χαιρεσαι και να εισαι σίγουρος οτι ο χαρακτήρας του θα σε τρελάνει εμενα με εχει κάψει!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Πετρο το ψαρι τα σπαει να το χαρεις και το νου σου στην διατροφη του ,ευχομαι να μην χτυπησει κοραλια.

Μακαρι νικο... μακρι να πανε ολα κατευχην..!!
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Οταν το έβαλα να ξερεις τις πρώτες μερες τα δοκίμασε ολα! Αλλα τωρα ειναι οκ που και που βαράει την στιλοφορα αλλα εκεινει δεν παίρνει και πολυ χαμπάρι.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Είχε κ στο παρελθόν idol απλά τώρα τον πρίζωσα εγώ να τον πάρει κ πιστεύω ότι θα πάνε όλα καλά :) :) :) απόψε ύπνο στο σαλόνι χαλαρά :P

Link to comment
Share on other sites

Οταν το έβαλα να ξερεις τις πρώτες μερες τα δοκίμασε ολα! Αλλα τωρα ειναι οκ που και που βαράει την στιλοφορα αλλα εκεινει δεν παίρνει και πολυ χαμπάρι.

Λυκοργο δεν υπαρχη περιπτωση για εμενα τα mourish να μην επιτεθουν σε καπιο κοραλλι εοτε lps ειτε sps...το (βαρετο) Ειναι η προσθηκη ζωντανων για να τρωει..δλδ τρεχα βρες του τη λιχουδια του ανα καπιο χρονικο διαστημα...
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Να το χαιρεσαι το ψαράκι και εμενα μου ειναι η καψούρα μου σου εύχομαι να ειναι δυνατό και να το χαιρεσαι και να εισαι σίγουρος οτι ο χαρακτήρας του θα σε

τρελάνει εμενα με εχει κάψει!

το ψαρι ειναι αλλου ασε!!! Εγω θα πω κατι..ΕΙΝΑΙ ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ?? Η. ΕΙΝΑΙ ΤΑΝΓΚ??Η ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΑ ΕΝΑ ΔΙΚΟ ΤΟΥ ΕΙΔΟΣ ΧΑΧΑΑΧΑΑΧΑ
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

το IDOL μου!!!

Το'πες και το'κανες τελικά εεε!!

Άντε βρε να σου ζήσει ο κούκλος!!

ΑΑΑ!! και που είσαι. Αν χτυπήσει κανένα κοράλι ευχαρίστως να το "φιλοξενίσω" εγώ. (το κοράλι εννοήται)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Πετρο τα σπάει φίλε!!!!

τι να πώ για αυτό το ψάρι! ειναι απλά πανέμορφο! να σου ζήσει και να το χαρείς οσο δέ πάει!!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Να ειστε καλα παιδια!!! για τα καλα σας λογια..ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΖΩ!!! Acropora srawberry. Και ο καλος μου φιλος μου εκανε δυο πανεμορφα δωρα... μοβ plate montipora... και ενα τελειο φραγκ ζοανθους!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Να ειστε καλα παιδια!!! για τα καλα σας λογια..ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΖΩ!!! Acropora srawberry. Και ο καλος μου φιλος μου εκανε δυο πανεμορφα δωρα... μοβ plate montipora... και ενα τελειο φραγκ ζοανθους!!

post-51070-0-78336100-1425129465_thumb.jpg

post-51070-0-74626200-1425129512_thumb.jpg

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Αν κ σε ξέρω τόσο μα τόσο καλά δεν παύεις ποτέ να μ'εκπλήσεις .....είναι πανέμορφα κ δεν χορταίνω να τα χαζεύω

Link to comment
Share on other sites

Φοβερά είναι. Πανέμορφα!!!

Link to comment
Share on other sites

Επισης οτι μπιχλα ειχαν τα clams μου,εγινε γυαλλι τα καθαρισε ο moorish τον παρατηρω πως παει και τα καθαριζει..εχω που εχω λατρεια για τα clams τα λατρευει μαλλον κ το moorish. Το συνηστω ανεπηφυλακτα χαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Οπως σου εχω ξαναπεί φιλε, το ενυδρειο σου έδειξε με την αλλαγη που εκανες, και αυτο που μου αρεσει πολυ ειναι οτι το εχεις κανει να φαίνεται "φυσικο" με τις οποιες ατέλειες του δεξιά και αριστερά, οχι γυαλισμένο και στοιχησμενο, κατι που φαινετε επιτηδευμένο. Εχει αρχισει να δειχνει!! :D

Πετρο μου, να χαιρεσε τους νέους κατοίκους σου!!!! :)

Έγινε επεξεργασία - Discos
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ο έρωτας μου....αχχ είσαι πολύ τυχερός που τον έχεις!!!Εύχομαι να σου ζήσει παααααρα πολλά χρόνια!!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ο έρωτας μου....αχχ είσαι πολύ τυχερός που τον έχεις!!!Εύχομαι να σου ζήσει παααααρα πολλά χρόνια!!!

τρωει prime reef αρτεμια brine shrimp.. και της λιχουδιες ανα καιρους που του δινω.. συν οτι καθαρισε τα clamsμου απο τιν μπιχλα που ειχαν πιασει... μακαρι να παει σφαιρα!!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...