Jump to content

Petran's Reef !!!!


petran halen

Recommended Posts

Πριν απο λιγο κ για εντελος ανεξηγητο λογο εχασα το καμαρι μου.. το idol moy.. χωρις κανενα μα κανενα συμπτωμα..RIP moorish..

Δεν στεναχωριεμαι και ουτε απογοητευμαι..συνεχειζω δυναμικα ακομα περισσοτερο!!!

Link to comment
Share on other sites

Πριν απο λιγο κ για εντελος ανεξηγητο λογο εχασα το καμαρι μου.. το idol moy.. χωρις κανενα μα κανενα συμπτωμα..RIP moorish..

Δεν στεναχωριεμαι και ουτε απογοητευμαι..συνεχειζω δυναμικα ακομα περισσοτερο!!!

 

????????????????????? Όχι ρε φίλε!!!!!! Κρίμα το ψάρι. Πολύ στεναχωρήθηκα...

Link to comment
Share on other sites

Και επανερχομαι!! ΝΕΑ ΚΟΡΑΛΛΙΑ!!

 

:bigemo_harabe_net-117: :bigemo_harabe_net-117: :bigemo_harabe_net-117: :bigemo_harabe_net-117: :bigemo_harabe_net-117:  Με γειά!!!!! Να σου ζήσουν και να γίνουν δάσος!! (Για να μου κόψεις κιόλας!!. :bleh: :bleh: :bleh: )

Link to comment
Share on other sites

πετρο μπραβο εχεις ενα απο τα πιο ομωρφα ενυδρεια , να το δεις οπως το θελεις γεματο υγεια σε αυτο και σε εσας

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Σασ ευχαριστω πολυ παιδια!!!σημερα περιμενω,(κατι μικρο)ακομα..ταξιδευε ολη νυχτα!!και τωρα 6 η ωρα το πρωι ετοιμαζομε να παω στο λιμανι..(αυτα ειναι τα ομορφα στο χομπυ εστειλα εχτες ενα κουτακι κοραλλια σε ανθρωπο που των θεωρω πολυ καλο μου φιλο και η μονη επαφη μας ειναι ενα τηλ. Το χομπυ μας γνωρισε και πολυ συντομα θα κατεβω στο νησι του για ρακιες)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Σασ ευχαριστω πολυ παιδια!!!σημερα περιμενω,(κατι μικρο)ακομα..ταξιδευε ολη νυχτα!!και τωρα 6 η ωρα το πρωι ετοιμαζομε να παω στο λιμανι..(αυτα ειναι τα ομορφα στο χομπυ εστειλα εχτες ενα κουτακι κοραλλια σε ανθρωπο που των θεωρω πολυ καλο μου φιλο και η μονη επαφη μας ειναι ενα τηλ. Το χομπυ μας γνωρισε και πολυ συντομα θα κατεβω στο νησι του για ρακιες)

 

Μπραβο φίλε,σίγουρα θα έδωσες στο παιδι μεγάλη χαρά...

Αυτά ειναι τα ωραία...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Επειδη η μονοξια λεει ειναι κακο πραγμα... το 2ο giant clam μου...!!

Ουάου!!!! Μπράβο Πετράν ωραιότατη η clamάρα σου να τη χαίρεσαι! Βλέπω και "στενές επαφές" με το άλλο. Το νου σου!!! :D

 

Link to comment
Share on other sites

:bigemo_harabe_net-117: :bigemo_harabe_net-117: :bigemo_harabe_net-117: :bigemo_harabe_net-117: :bigemo_harabe_net-117:  Με γειά!!!!! Να σου ζήσουν και να γίνουν δάσος!! (Για να μου κόψεις κιόλας!!. :bleh: :bleh: :bleh: )

 

εσενα σε περιμενω...(αυτο που εχεις στο πατο του ενυδρειο σου το μικρο κοματακι) ελα να σ κοψω  :red_bandana:

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο φίλε,σίγουρα θα έδωσες στο παιδι μεγάλη χαρά...

Αυτά ειναι τα ωραία...

 

του εκανα ενα πακετακι απο lps sps  και soft να κρατησει αυτος να δωσει κ σε κανα φιλο!!! 3 ενυδρεια γεμισαν χρωματα απο το ενυδρειακη μου...  οι καλυτερες και πιο ομορφες στιγμες!

 

Link to comment
Share on other sites

Καλοριζικαααα

πανεμορφα και τα 3

 

εεεε ναι τωρα 1 calm μονο του δεν λεει :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μεγειες Πετρο και μακρια απο αλλα γιατι την νυχτα αμολαει κατι πλοκαμια...

Link to comment
Share on other sites

Μολις νυχτωση θα καταλαβεις....μακρια γιατι οτι ακουμπαει το καιει επισεις και το αντιθετο εαν ακουμπηθει στο κορμι του απο μανιταρι μπορει να δεις την πλευρα του αυτη καμμενη.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Και ενα lpsaki.. για να θυμαμε την αρρωστια μου με τα πανεμορφα. Lps!! CHALICE λοιπον!!

 

Με γειά. Να σου ζήσει!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...