Jump to content

Petran's Reef !!!!


petran halen

Recommended Posts

Πετρο μια χαρα τρενο πηγαινει ,μπραβο σου.

ΟΛΑ Σ ΤΑ ΦΡΑΓΚ ΤΟΥ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΟΥ..εγιναν κοραλλια...!!! το φτιαξαμε τελειο!!!σε ευχαριστω!!!
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

να εισαι καλαα. αγορινα μου!!!

Έλα παραδέξου το!! Με εμένα δίπλα το ενυδρείο σου έγινε φωτεινότερο!!!!

 

post-59162-0-89929500-1428008057_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Έλα παραδέξου το!! Με εμένα δίπλα το ενυδρείο σου έγινε φωτεινότερο!!!!

Απο την "αντανάκλαση" του φωτισμού θα ειναι. Έγινε επεξεργασία - Safarpn
Link to comment
Share on other sites

Ε ναι βέβαια. Ουτε ανακλαστήρες ούτε τίποτα!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Αν είχα θαλασσινό, έτσι θα ήθελα να ηταν!

σε ευχαριστω!! θαλλασινο γλυκο ολα τελεια ειναι αρκει να υπαρχει μερακι και αγαπη!!
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ακουστε να γελασεται εχτες με περνει τηλ ενας πολυ καλος μου φιλος ρεεφας.. και μου λεει ρε πετρο μπραβο σ. πολυ ομορφο το ενυδρειο!! οποτε το βλεπω το φτυνω. φτου φτου!!και απανταω εγω..ρε σ.. και εγω οποτε το βλεπω το φτυνω!!!ΦΤΟΥ ΣΟΥ ΡΗΜΑΔΙ ΑΝΤΕ ΧΑΘΕΙΣ!!!ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ παλι με χρειαζεσε χαχαχα!!! Με αυτο το χιουμορ θελω να πω πως τα καλυτερα αποτελεσματα ερχοντε με πολυ κοπο και ατελειωτες ωρες διαβασματος κουβεντας με συνχομπυστες, πολυ δουλεια στο ενυδρειο μας..!!και οχι στη λογικη περνω το πιο ακριβο και τα κανει μονο του.. η περνοντας το ακριβοτερο σημενει πως επιλεξαμε και το καλυτερο!! αγαπη μερακι και πολυ χρονος μελετης στο ενυδρειο μας αυτο ειναι το μεγαλο μυστηκο!!

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Έλα παραδέξου το!! Με εμένα δίπλα το ενυδρείο σου έγινε φωτεινότερο!!!!

χαχαχαχαχαχαχααα για αυτο ανοιξαν τερμα οι ακροπορες αχαχαχαχ

Link to comment
Share on other sites

φίλε κάνεις συλλογή πανέμορφα κομμάτια! τούμπανο το ενυδρείο!

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο(  :AAGGGHHH:  :AAGGGHHH: ) ρε πετραααααααν!!!

Κουκλα το ενυδρειο φιλε,φτου φτου!Ολα τελεια,το μονο που μενει ειναι χρονος να μεγαλωσουν ακομα περισσοτερο και να "πνιξουν" το ενυδρειο φιλε!

Το καταφερες και πολυ γρηγορα ρε μαγκα,αλλοι αγωνιζονται 10ετιες και δεν εχουν καταφερει ουτε τα μισα απο αυτο που μοιραστηκες μαζι μας :thumbup:

 

Στα παραπανω εχεις πολυ δικιο,πολλοι εδωσαν ενα σκασμο λεφτα και στο τελος το μονο που ειχαν να επιδειξουν(γιατι επιδειξιες ειναι) ηταν ο εξοπλισμος.

Αγαπη για το χομπυ θελει και οχι τον εαυτο μας.για να κανεις κατι ομορφο και να εχει επιτυχια,.

Το πιο σημαντικο ειναι αυτο που ειπες...διαβασμα(αρκει να ξερεις τι διαβαζεις/μεταφραζεις) και παρατηρηση του ενυδρειου ΣΟΥ και των ζωντανων που φιλοξενεις(και οχι των αλλων)

 

Φτου φτου και απο μενα :bigemo_harabe_net-62:

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Έλα παραδέξου το!! Με εμένα δίπλα το ενυδρείο σου έγινε φωτεινότερο!!!!

:hysterical:  :hysterical:  :hysterical:  :hysterical:

Να κανονιζουμε να μην τρακαρουμε ταυτοχρονα στο ενυδρειο του πετρου λουκα,γιατι βλεπω να του τα καιμε τα κοραλια φιλε :lmao:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

:hysterical:  :hysterical:  :hysterical:  :hysterical:

Να κανονιζουμε να μην τρακαρουμε ταυτοχρονα στο ενυδρειο του πετρου λουκα,γιατι βλεπω να του τα καιμε τα κοραλια φιλε :lmao:

 

:lmao: :lmao: :lmao: :lmao: :lmao: :lmao: :lmao:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

να οι λάμπες που έψαχνα!!! μήπως να το βάψεις και λίγο μπλέ ρε συ Μιχάλη να κάνουμε δουλειά και με τα kelvin?

 

χαχαχαχα!

Link to comment
Share on other sites

Να! Αυτά βλέπει ο φίλος Πέτρος και ζηλεύει. Πρώτα έκοψε τη κοτσίδα και μετά θα βάλει ξυράφι!! Και μετά να δεις ανάπτυξη οι άκρο!! :P :P :P

Link to comment
Share on other sites

Εγώ θα βάλω αντηλιακό θα πάρω κ την ξαπλώστρα μου κ θ'αράξω με τόσο φωτισμό  :bigemo_harabe_net-183:  :bigemo_harabe_net-94:

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο( :AAGGGHHH::AAGGGHHH: ) ρε πετραααααααν!!!

Κουκλα το ενυδρειο φιλε,φτου φτου!Ολα τελεια,το μονο που μενει ειναι χρονος να μεγαλωσουν ακομα περισσοτερο και να "πνιξουν" το ενυδρειο φιλε!

Το καταφερες και πολυ γρηγορα ρε μαγκα,αλλοι αγωνιζονται 10ετιες και δεν εχουν καταφερει ουτε τα μισα απο αυτο που μοιραστηκες μαζι μας :thumbup:

Στα παραπανω εχεις πολυ δικιο,πολλοι εδωσαν ενα σκασμο λεφτα και στο τελος το μονο που ειχαν να επιδειξουν(γιατι επιδειξιες ειναι) ηταν ο εξοπλισμος.

Αγαπη για το χομπυ θελει και οχι τον εαυτο μας.για να κανεις κατι ομορφο και να εχει επιτυχια,.

Το πιο σημαντικο ειναι αυτο που ειπες...διαβασμα(αρκει να ξερεις τι διαβαζεις/μεταφραζεις) και παρατηρηση του ενυδρειου ΣΟΥ και των ζωντανων που φιλοξενεις(και οχι των αλλων)

Φτου φτου και απο μενα :bigemo_harabe_net-62:

μιχαλη μου θεωρω πως υπαρχουν 2 τυπου χομπιστα ο 1ος βαζω ψαρια κοραλλια αχχ τι ομορφα που ειναι αχ τι ενυδρειαρα εχω...2ος που θα βαλει ψαρια κοραλλια θα ψαχτει,τι ειναι?πως ζουνε?τι θελουν.. μα πανω απο ολα...και το πιο δυσκολο να μπορεις να τα διαβασεις...!!απο μικρο παιδι μου ελεγε ο μπαμπας δισκας μου... η μαγεια του ενυδρειου επειδι ειναι ενας αλλος κοσμος απο εμας,να τον κατανοησεις καλα και να μπορεις να τον διαβασεις να σ λεει τι θελει και να το προσφερεις!! μακαρι να φτασω σε αυτο το επιπεδο κ εγω και ολοι μας!

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Αγαπημένο ψάρι ο μανδαρινος!!!Να σου ζήσει!!!Εγώ έχω τον πράσινο τον psychedelic.Χωσε κοπιποδα στο Σάμπ και όλα θα πάνε καλά

Link to comment
Share on other sites

Αγαπημένο ψάρι ο μανδαρινος!!!Να σου ζήσει!!!Εγώ έχω τον πράσινο τον psychedelic.Χωσε κοπιποδα στο Σάμπ και όλα θα πάνε καλά

σε ευχαριστω για τα καλα σ λογια κοπιποδα ριχνω συνεχεια μεσα.. εαν και το ειδα να καταπινει αρτεμια κατεψυγμενο.... sump??το ενυδρειο που βλεπεις δεν εχει sump. χαχαχααχ
Link to comment
Share on other sites

σε ευχαριστω για τα καλα σ λογια κοπιποδα ριχνω συνεχεια μεσα.. εαν και το ειδα να καταπινει αρτεμια κατεψυγμενο.... sump??το ενυδρειο που βλεπεις δεν εχει sump. χαχαχααχ

Μια χαρά!!!Αφου τρώει από τωρα κατεψυγμενη είσαι πολύ τυχερός!Πλάκα κανείς.Που να είχες και σαμπ τι θα εφτιαχνες:lol:
Link to comment
Share on other sites

απο τα αγαπημενα μου ψαρακια πανεμορφο!!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...