Jump to content

Lykourgos Reef!!!!!!!!


lykourgos

Recommended Posts

Λυκουργο φιλαρακι καιρο ειχα να σε δω. Επανεκαμψες δυναμικα ομως! Πανεμορφο φιλαρακι μου!

Link to comment
Share on other sites

Άστα στράταρε...πονεμένη ιστορία η ψαροπαρέα λόγω χώρου......60x60x65......Έχω τον χαβανέζο μέσα και τέσσερα μικρόψαρα......ε,δεν με παίρνει και για δεύτερο tang....

Αρα δε σε παιρνει οχι λογω λιτρων,αφου εχεις περισσοτερα απο τον Λυκουργο,αλλα λογω διαστασεων.Κι εδω που τα λεμε ουτε για τις διαστασεις του Λυκουργου κανει.Αυτο το ψαρι ειναι υποερκινητικο,και θελει και απλα και λιτρα :)

Δεν κανω υποδειξεις ουτε κατακρινω φυσικα ετσι;Απλη αναφορα εκανα :bigemo_harabe_net-146:

Link to comment
Share on other sites

Στραταρε μου,χωρις και εγω να σε επικρινω-κατακρινω(ξερεις τι σχεση εχουμε ;) ) κτλ...ρε συ,θυμισε μου ποσα tang ειχες και σε ποσα λιτρα-διαστασεις στα τελευταια 2 ενυδρεια σου? :)

Και φυσικα...δεν διαφωνω καθολου με αυτα που εγραψες :thumbup:

Έγινε επεξεργασία - mad23
Link to comment
Share on other sites

Πολλα Μιχαλη για τα λιτρα μου,και δεν εχω προβλημα και να με επικρινεις και να με κατακρινεις.

Το τι,το ποσα και το ποια φαινονται ολοκαθαρα στις φωτογραφιες στα θεματα μου.Δεν εχω αναγκη να κρυφτω απο κανεναν και απο τιποτα.

Επισης,και οσες μ@λ@κι@ς εκανα στο παρελθον τις πληρωσα :D

Κι επειδη δεν καταλαβες τι εγραψα πιο πριν,να σου εξηγησω οτι απευθυνθηκα στον Κωστα,και αναφερθηκα και στον παραγοντα διαστασεις,που παιζουν κι αυτες ρολο ξεχωρα απο τα λιτρα :)

Link to comment
Share on other sites

Δεν κατακρινω και δεν επικρινω κανενα στρατο.Ο καθενας ειναι υπεθυνος και κανει οτι θελει με το ενυδρειο του και ο ιδιος λουζεται τα αποτελεσματα.

Απλα θυμομουν οτι ειχες στα 250 λιτρα εναν olivaceus,ενα tomini,ενα naso και εναν leucosternon και μου εκανε εντυπωση βρε που ειπες οτι τα λιτρα για εναν μονο japonicus ειναι λιγα.

Και επειδη δεν κρυβεσαι ηταν μια καλη ευκαιρια να εδινες το καλυτερο παραδειγμα για το αν πρεπει η' οχι να μπαινουν τοσα πολλα tang σε αυτα τα λιτρα :thumbup:

Μηπως και διαβαζοντας για τι δικες σου-μας μ@λ@κ@ς δεν τις πληρωσουν αλλοι....και γλυτωσουν χρηματα και στεναχωρια.

Link to comment
Share on other sites

Δεν κατακρινω και δεν επικρινω κανενα στρατο.Ο καθενας ειναι υπεθυνος και κανει οτι θελει με το ενυδρειο του και ο ιδιος λουζεται τα αποτελεσματα.

Απλα θυμομουν οτι ειχες στα 250 λιτρα εναν olivaceus,ενα tomini,ενα naso και εναν leucosternon και μου εκανε εντυπωση βρε που ειπες οτι τα λιτρα για εναν μονο japonicus ειναι λιγα.

Και επειδη δεν κρυβεσαι ηταν μια καλη ευκαιρια να εδινες το καλυτερο παραδειγμα για το αν πρεπει η' οχι να μπαινουν τοσα πολλα tang σε αυτα τα λιτρα :thumbup:

Μηπως και διαβαζοντας για τι δικες σου-μας μ@λ@κ@ς δεν τις πληρωσουν αλλοι....και γλυτωσουν χρηματα και στεναχωρια.

Φυσικα και δεν ηταν ολα αυτα σε ενα ενυδρειο.Στο 450αρι ειχα τρια,και στο 200αρι ειχα δυο.Και καποια στιγμη ενα.Τα εχουμε συζητησει αλλα δεν τα θυμασαι.Αλλαζα ψαρια για να βρω τι συνδυασμο να κρατησω.

Παρ'ολα αυτα εχασα μονο τον λευκοστερνο δυο φορες αν θυμασαι.Και τη μια φορα ηταν μονος του.

Αααα ξεχασαμε και τον κορελεους Μιχαλη,που παρ'οτι ηταν 7-8 ποντους τον εβγαζα γιατι δεν τον χωρουσε το ενυδρειο και ηταν στην τσιτα.

Εν παση περιπτωσει ειμαι ο δασκαλος που διδασκε και νομο δεν κρατουσε οπως πολυ σωστα επισημανες :)

Link to comment
Share on other sites

Πω πωωωωωωω ! ! ! !

(Ο)_(Ο)* καηκα.......

Λυκουργο φιλαρακι καιρο ειχα να σε δω. Επανεκαμψες δυναμικα ομως! Πανεμορφο φιλαρακι μου!

ευχαριστω ρε παιδες για τα καλα σας λογια!!! επεστρεψα φιλε μου με γεματες μπαταριες!! ετοιμαζω και αλλο υλικο!!!

Link to comment
Share on other sites

Φυσικα και δεν ηταν ολα αυτα σε ενα ενυδρειο.Στο 450αρι ειχα τρια,και στο 200αρι ειχα δυο.Και καποια στιγμη ενα.Τα εχουμε συζητησει αλλα δεν τα θυμασαι.Αλλαζα ψαρια για να βρω τι συνδυασμο να κρατησω.

Παρ'ολα αυτα εχασα μονο τον λευκοστερνο δυο φορες αν θυμασαι.Και τη μια φορα ηταν μονος του.

Αααα ξεχασαμε και τον κορελεους Μιχαλη,που παρ'οτι ηταν 7-8 ποντους τον εβγαζα γιατι δεν τον χωρουσε το ενυδρειο και ηταν στην τσιτα.

Εν παση περιπτωσει ειμαι ο δασκαλος που διδασκε και νομο δεν κρατουσε οπως πολυ σωστα επισημανες :)

ΜΑΓΚΑΣ :thumbup:

Αντε λυκουργοοοοοο....που ειναι το υπολοιπο υλικο?

Link to comment
Share on other sites

ναι την πρασινη μοντιπορα διπλα της αλλα οχι ολοκληρη και ενα μικρο φραγκακι μια ωραιας ακροπορας που το ξεκανε σε δυο μερες!!!

Link to comment
Share on other sites

Λυκουργο πανεμορφο ειδικα η ακρο στην 9η φωτο τα σπαει,οι ζωανθοι αρχιζουν να γινονται χαλι,μπραβο σου.

Link to comment
Share on other sites

Φτου φτου φτου!!!

Πολυ ομορφα ζωντανα λυκο!

Να'σαι καλα να τα χαιρεσαι!

Πολυποδες και χρωματα χωρις απολυτως καμια ντροπη! :bigemo_harabe_net-111:

Το ψαρι ειναι για αγκαλιες!

Link to comment
Share on other sites

φτου σκορδα.ομορφιες και υγιες!!!

μπραβο λυκουργο.

Link to comment
Share on other sites

Φτου φτου φτου!!!

Πολυ ομορφα ζωντανα λυκο!

Να'σαι καλα να τα χαιρεσαι!

Πολυποδες και χρωματα χωρις απολυτως καμια ντροπη! :bigemo_harabe_net-111:

Το ψαρι ειναι για αγκαλιες!

να σε καλα ρε αδερφε σε ευχαριστω!!!!

Link to comment
Share on other sites

Υπέροχες φωτογραφίες από υγιέστατα κοράλλια και μπόλικο χρώμα.......

Μπράβο reefa μου.......

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...