Jump to content

Lykourgos Reef!!!!!!!!


lykourgos

Recommended Posts

εφοσον πηγε μονη της εκει .... ΑΣΤΗΝ

οι ανεμωνες ΔΕΝ καθονται εκει που θελουμε εμεις ... αλλα εκει που θελουν αυτες :)

Link to comment
Share on other sites

εφοσον πηγε μονη της εκει .... ΑΣΤΗΝ

οι ανεμωνες ΔΕΝ καθονται εκει που θελουμε εμεις ... αλλα εκει που θελουν αυτες :)

το ξερω φιλε μου δεν μπορω να κανω και αλλιως!

Link to comment
Share on other sites

το ξερω φιλε μου δεν μπορω να κανω και αλλιως!

το ξερεις αλλα ----> εως τωρα την ψηλό ενοχλώ μηπως και αλλάξει θεση αλλα τίποτα :D

Link to comment
Share on other sites

Φιλε lezas την ενοχλει οχι για να παει να κατσει σε πιο ομορφο-καλο σημειο αλλα για να αλλαξει θεση(εχει παει σε σημειο με δυσκολη προσβαση) ωστε να μπορει τη βγαλει τελειως απο το ενυδρειο :D

Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχα!!! ασε βρε Στρατο με εχει τσαντισει!

Φιλε παρε την ΕΜΑΚ γρηγορα χαχαχαααα

Link to comment
Share on other sites

Φιλε lezas την ενοχλει οχι για να παει να κατσει σε πιο ομορφο-καλο σημειο αλλα για να αλλαξει θεση(εχει παει σε σημειο με δυσκολη προσβαση) ωστε να μπορει τη βγαλει τελειως απο το ενυδρειο :D

Πολύ σωστά τα λες Μιχαλιο αυτό εννοούσα.....

Link to comment
Share on other sites

Λύκο άλλαξε την ροή στο σημείο και "κοπάνησε" την με κυκλοφορία για μια-δύο μέρες...θα σου πω εγώ για πότε θα πάρει π@€)0 από εκεί! ;)

Έγινε επεξεργασία - kostaskappa
Link to comment
Share on other sites

δεν θελω να πειραξω την ροη προς το παρων κανω λιγες μερες υπομονη! αναγκαστικα αν δεν αλλαξει κατι θα παιξω με ροη για αρχη!

Link to comment
Share on other sites

Δώστης ροή και θα σου πω εγώ!Δεν χρειάζεσαι τίποτε τρομερό,ένα μικρό κυκλοφορητάκι θα κάνει δουλειά!

θα το δοκιμάσω το σκ!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

DSC07559_zpsc1304a96.jpg...

όλο ζωή το ενυδρείο σου , μπράβο.

ποια η γνώμη σου για αυτό το ψαράκι? είναι κάλο παιδί ή κανένας παλιοχαρακτηρας (σαν πολλά του είδους του) . Και βλέπω παίρνει το τελικό του στάδιο μεταμόρφωσης. Το είχες από μπεμπακι?

Για ένα παρόμοιο έβγαλα το βράχο έξω για να το πιάσω,δεν άφηνε λέπι να μπει στο ενυδρειο.Τα ξεπάστρευε όλα
Link to comment
Share on other sites

Για ένα παρόμοιο έβγαλα το βράχο έξω για να το πιάσω,δεν άφηνε λέπι να μπει στο ενυδρειο.Τα ξεπάστρευε όλα

τωρα εχει ηρεμισει πολυ αλλα αμα ξανα το πεξει μαγκας θα των βγαλω

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...