Jump to content

Lykourgos Reef!!!!!!!!


lykourgos

Recommended Posts

Κουκλί είναι!!φτου φτου έχει ωραία ανάπτυξη!Ρε συ λύκο,τι είναι αυτά αριστερά και δεξιά στις γωνίες επάνω στην άμμο;

δεξια και αριστερα δεν εχω αραγωνιτη εχω βαλει σπασμενο κοραλι και εχει πιασει κοραλινη και εβαλα εκει γιατι εχω πολυ κυκλοφορια ελπιζω να καταλαβα σωστα την ερωτηση σου

Link to comment
Share on other sites

δεξια και αριστερα δεν εχω αραγωνιτη εχω βαλει σπασμενο κοραλι και εχει πιασει κοραλινη και εβαλα εκει γιατι εχω πολυ κυκλοφορια ελπιζω να καταλαβα σωστα την ερωτηση σου

Σωστά κατάλαβες και μου έλυσες την απορία!:D
Link to comment
Share on other sites

κουκλι το ενυδρειο Λυκουργο.

μπραβο ρε φιλε.να σαι καλα και να το χαιρεσαι.

ο ψαρης ειναι nigricans η japonicus?

ευχαριστω να σε καλα, japonicus ειναι!

Link to comment
Share on other sites

Τι ωραίο ζωντανό ρε φίλε ο japonicus....μακάρι να μπορούσα να είχα έναν κι εγώ....αλλά λίγα τα λίτρα πατριώτηηηηηηη!!

Έγινε επεξεργασία - kostaskappa
Link to comment
Share on other sites

Πολυ ωραια φωτο λυκουργο!

Μερικα κοραλια εχουν γινει διπλασια και τριπλασια απο τοτε που ξεκινησε το ενυδρειο!

Πολλα μπραβο!

Το ψαρι ειναι πανεμορφο!Φτου φτου και ξαναφτου!

Link to comment
Share on other sites

Πολύ ωραίο φιλε μου ίσος ενα απο το ποιο σταθερό ενυδρείο στα λίτρα σου!

Link to comment
Share on other sites

Πολυ ωραια φωτο λυκουργο!

Μερικα κοραλια εχουν γινει διπλασια και τριπλασια απο τοτε που ξεκινησε το ενυδρειο!

Πολλα μπραβο!

Το ψαρι ειναι πανεμορφο!Φτου φτου και ξαναφτου!

ευχαριστω ρε φιλε!!!! :bigemo_harabe_net-145:

Link to comment
Share on other sites

ειχες ενα nigricans νομιζω πριν καιρο.δεν την παλεψε τελικα?

καλημερα το χρονικο εχει με το που στηνω το ενυδρειο σε 20 μερες βαζω το πρωτο βγαζει ick μετα απο 5 μερες και αντεξε κοντα στο μηνα οπου εκει εχασα και δυο κλουν που ειχα (βιαστικα δεν επρεπε να τα βαλω τοσο γρηγορα και την πληρωσαν τα ψαρακια) μετα απο δυο μηνες βαζω ενα αλλων οπου την δευτερη μερα το εχασα χωρις να δειχνει σημαδια οτι εχει κατι απλα ετρωγε λιγο εδω μπορει να φταει που ηταν στον χαλκο και τωρα εβαλα των αγαπημενο ιαπωνα οπου των εχω 3 μηνες οπου εχει ick απο την πρωτη μερα αλλα πολυ λιγο και δεν των εχει εξασθενισει καθολου δηλαδη τρωει σαν παλαβος ειναι πολυ ζωηρος με εντονα τα χρωματα του εδω θελω να σημειωσω ναι μεν ειχε ick αλλα ποτε σε μεγαλο βαθμο υπαρχουν μερες που δεν εχει τιποτα... αυτα τα ολιγα...αυτο που κανω τωρα ειναι πολυ φαι σε μεγαλη ποικιλια και πολλες φορες την ημερα!!!

Έγινε επεξεργασία - lykourgos
Link to comment
Share on other sites

Πολύ ωραίο φιλε μου ίσος ενα απο το ποιο σταθερό ενυδρείο στα λίτρα σου!

σ ευχαριστω ρε φιλε για τα καλα σου λογια να σε καλα να χαιρεσαι και το δικο σου!

Link to comment
Share on other sites

Λυκε ειναι πανεμορφο να το χαιρεσαι φιλε μου και υγεια στον ψαρι για χρονια σου ευχομαι!!

Link to comment
Share on other sites

Τι ωραίο ζωντανό ρε φίλε ο japonicus....μακάρι να μπορούσα να είχα έναν κι εγώ....αλλά λίγα τα λίτρα πατριώτηηηηηηη!!

Ποσα λιτρα ειναι ο κυβος σου Κωστα;

Λυκοοοοοο κουκλα το ενυδρειο φτου φτου :)

Link to comment
Share on other sites

Λυκούργο πότιζε και την τροφή με βιταμίνες!Αφού τρώει το σκόρδο δεν χρειάζεται!Βιταμίνες όμως δίνε!Πολύ βασικός αντίπαλος στο ick!!;)

η τροφή ποτίζεται και αυτή απο 3 διαφορετικές βιταμίνες τα φύλλα άλγης περιέχουν και αυτές σκόρδο! γενικά δεν το φοβάμαι το ικ πλέον για αυτο το ψαρι το ζόρικος στάδιο που ήταν αδύναμο και χωρις πολυ όρεξη και χρώματα το πέρασε!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα το χρονικο εχει με το που στηνω το ενυδρειο σε 20 μερες βαζω το πρωτο βγαζει ick μετα απο 5 μερες και αντεξε κοντα στο μηνα οπου εκει εχασα και δυο κλουν που ειχα (βιαστικα δεν επρεπε να τα βαλω τοσο γρηγορα και την πληρωσαν τα ψαρακια) μετα απο δυο μηνες βαζω ενα αλλων οπου την δευτερη μερα το εχασα χωρις να δειχνει σημαδια οτι εχει κατι απλα ετρωγε λιγο εδω μπορει να φταει που ηταν στον χαλκο και τωρα εβαλα των αγαπημενο ιαπωνα οπου των εχω 3 μηνες οπου εχει ick απο την πρωτη μερα αλλα πολυ λιγο και δεν των εχει εξασθενισει καθολου δηλαδη τρωει σαν παλαβος ειναι πολυ ζωηρος με εντονα τα χρωματα του εδω θελω να σημειωσω ναι μεν ειχε ick αλλα ποτε σε μεγαλο βαθμο υπαρχουν μερες που δεν εχει τιποτα... αυτα τα ολιγα...αυτο που κανω τωρα ειναι πολυ φαι σε μεγαλη ποικιλια και πολλες φορες την ημερα!!!

οκ Λυκουργο.

ευχομαι να σε εγκαταληψει το ικ δια παντος.

Link to comment
Share on other sites

Ποσα λιτρα ειναι ο κυβος σου Κωστα;

Λυκοοοοοο κουκλα το ενυδρειο φτου φτου :)

Άστα στράταρε...πονεμένη ιστορία η ψαροπαρέα λόγω χώρου......60x60x65......Έχω τον χαβανέζο μέσα και τέσσερα μικρόψαρα......ε,δεν με παίρνει και για δεύτερο tang....
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...