Jump to content

Lykourgos Reef!!!!!!!!


lykourgos

Recommended Posts

Ok :bigemo_harabe_net-92: :bigemo_harabe_net-92: :bigemo_harabe_net-92: :bigemo_harabe_net-92: :bigemo_harabe_net-92:

Τελειο Λυκουργο δεν εχω λογια να το περιγραψο.

Μπραβο!!!!!! :bigemo_harabe_net-122: :bigemo_harabe_net-122: :bigemo_harabe_net-122:

Link to comment
Share on other sites

ααααα......σσσσωραίοοοοοςςςςςς.ς.....!!!!!!Πολύ χρώμα και υγεία!!!!Το κυανό μόνο πρόσεχε το...σιφώνι σε κάθε αλλαγή!!!!

ευχαριστω.....όσο για το κυανο κάνει ένα μικρό πάρτι αλλα σιφοναρω και καθαρίζω που θα πει οταν πέσουν οι θερμοκρασίες θα την κάνει!

Link to comment
Share on other sites

Με την χθεσινή συνάντηση των συντονιστών στο σπίτι του λύκου είχα την ευκαιρία να δω το ενυδρείο μετά από 1,5 μήνα περίπου… απίστευτη ανάπτυξη!!!!!!!! Ομολογώ ότι δεν το περίμενα!! Για την ακρίβεια έψαχνα να δω κάποια φραγκς που του είχα δώσει… και τα είδα ξαφνικά τεράστια!!!!

Φτου φτου με μπόλικα σκόρδα κρεμμύδια ματάκια και όλα αυτά για να μην στο ματιάσω!!!

Υ.Γ

Από τις φωτογραφίες τελικά χάνει πολύ!!!

Link to comment
Share on other sites

μπραβο Λυκουργο σιγα σιγα σου δειχνει το δρομο για το επομενο μεγαλυτερο ενυδρειο,μην τη βγαλεις την ανεμωνη χτυπατη και θα μετακινηθει σε αλλη θεση ασε που σε λιγο θα κανει split :bigemo_harabe_net-64:

Link to comment
Share on other sites

μπραβο Λυκουργο σιγα σιγα σου δειχνει το δρομο για το επομενο μεγαλυτερο ενυδρειο,μην τη βγαλεις την ανεμωνη χτυπατη και θα μετακινηθει σε αλλη θεση ασε που σε λιγο θα κανει split :bigemo_harabe_net-64:

ευχαριστω!! προς το παρών την αφήνω ως εχει και βλέπουμε!

Link to comment
Share on other sites

ΑΑΑΑ ρε λυκε πρωι πρωι μας εφτιαξες!!!!Του κοραλλιου το Καγκελο γινεται!!!!Πανεμορφα ολα φτου και ξανα μανα φτου!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Πολυ σκληρό γεμησες βρε παιδάκι μου. Παει χαλασες και σύ.

Και τωρα υπομονή να μεγαλώσουν.

Εμένα γιατι μου φεναιτε για διατομο και όχι για κυανο.

Link to comment
Share on other sites

Κύκλο κανει και φεύγει, και όταν βρίσκει πρόσφορο έδαφος ξαναερχεται.

Link to comment
Share on other sites

Τρομερό Λύκο!

Το ενυδρείο σου πάει με τέρμα γκάζι με 7η και με τις μπάντες!!! :bigemo_harabe_net-64:

Λαμπρό μέλλον σου επιφυλάσσεται!!!

ΥΓ: Την bubble δεν την φοβάσαι εκεί ψηλά μην σου περπατήσει και πάει αλλού?

Link to comment
Share on other sites

Πωω εκλπηκτικό το ενυδρείο, πραγματικά συγχαρητήρια για το υπέροχο στολίδι σου!!! :bigemo_harabe_net-64:

Link to comment
Share on other sites

Τρομερό Λύκο!

Το ενυδρείο σου πάει με τέρμα γκάζι με 7η και με τις μπάντες!!! :bigemo_harabe_net-64:

Λαμπρό μέλλον σου επιφυλάσσεται!!!

ΥΓ: Την bubble δεν την φοβάσαι εκεί ψηλά μην σου περπατήσει και πάει αλλού?

την εχω περίπου δυο χρόνια στο nano που ειχα όπως και σε αυτο όπου την έβαλα εκει έμεινε!

Link to comment
Share on other sites

την εχω περίπου δυο χρόνια στο nano που ειχα όπως και σε αυτο όπου την έβαλα εκει έμεινε!

Σου έτυχε καλός χαρακτήρας! :D

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...