Jump to content

Lykourgos Reef!!!!!!!!


lykourgos

Recommended Posts

Λυκουργο ελα πες την αληθεια εισαι μαστερ του photoshop η ειναι αληθινες οι φωτο?ελα πες για να ξερω να αρωστησω τωρα η μετα!

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολυ όλους σας εχει παρει το δρόμο του πλεον υστερη λιγο σε χρωμα αλλα υπομονή θα έρθει και αυτο...αυτο που εχω στοχο τωρα ειναι να βγάλω των αραγωνιτη και να βαλω εναν ποιο χοντροκοκο!

Link to comment
Share on other sites

DSC07559_zpsc1304a96.jpg...

όλο ζωή το ενυδρείο σου , μπράβο.

ποια η γνώμη σου για αυτό το ψαράκι? είναι κάλο παιδί ή κανένας παλιοχαρακτηρας (σαν πολλά του είδους του) . Και βλέπω παίρνει το τελικό του στάδιο μεταμόρφωσης. Το είχες από μπεμπακι?

Link to comment
Share on other sites

DSC07559_zpsc1304a96.jpg...

όλο ζωή το ενυδρείο σου , μπράβο.

ποια η γνώμη σου για αυτό το ψαράκι? είναι κάλο παιδί ή κανένας παλιοχαρακτηρας (σαν πολλά του είδους του) . Και βλέπω παίρνει το τελικό του στάδιο μεταμόρφωσης. Το είχες από μπεμπακι?

παλιό χαρακτήρας μαφιοζος τραμπουκος..... θες και αλλα; ναι το έχω απο πολυ μικρό!

Link to comment
Share on other sites

Χρυσα αυτο δεν θελει τηγανι σουσι καντο οπως ειναι να μην καταλαβει απο που του ηρθε...ασε που ειναι και ποιο υγιεινο!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Αυτο που χαιρομαι ειναι οι σε καθε update βλεπω σχεδον τα ιδια κοραλια και μαλιστα ανεπτυγμενα!

Πολλα μπραβο!

Να'σαι καλα να το χαιρεσαι λυκο!

Link to comment
Share on other sites

Πανέμορφο! Να το χαίρεσαι!!! :bigemo_harabe_net-64:

Link to comment
Share on other sites

:jawdrop::jawdrop::jawdrop::jawdrop::jawdrop::jawdrop::jawdrop:

Πρεπει να απαγορευτει σε ατομα του ειδους σου να κανουν update και ειδικα βραδυ! Τι σου φταιμε ρε φιλαρακι να μεινουμε ολο το βραδυ αυπνοι να σκεφτομαστε θαλλασινα ενυδρεια; ε; Εχουμε να παμε και στις δουλειες μας το πρωι!

Α και μην σε ξανακουσω να κλαιγεσαι οτι στο ματιαζουμε! Εσυ φταις!

Link to comment
Share on other sites

:jawdrop::jawdrop::jawdrop::jawdrop::jawdrop::jawdrop::jawdrop:

Πρεπει να απαγορευτει σε ατομα του ειδους σου να κανουν update και ειδικα βραδυ! Τι σου φταιμε ρε φιλαρακι να μεινουμε ολο το βραδυ αυπνοι να σκεφτομαστε θαλλασινα ενυδρεια; ε; Εχουμε να παμε και στις δουλειες μας το πρωι!

Α και μην σε ξανακουσω να κλαιγεσαι οτι στο ματιαζουμε! Εσυ φταις!

Φιλαράκι παρτο απόφαση και εδώ είμαι εγώ.... σ ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια! :)

Link to comment
Share on other sites

Αυτο που χαιρομαι ειναι οι σε καθε update βλεπω σχεδον τα ιδια κοραλια και μαλιστα ανεπτυγμενα!

Πολλα μπραβο!

Να'σαι καλα να το χαιρεσαι λυκο!

Αδερφε σ ευχαριστώ! (Δεν λεω ποιο πολλά θα με λες σαλιαρι μετα)

Link to comment
Share on other sites

Mπράβο Λυκούργο!

Τρομερό το ενυδρείο και τα ζωντανά!

Στην γωνία αριστερά γιατί λύπει αραγωνίτης?

Είναι ψιλοκοκος ο αραγωνιτης και το μεταφέρει η κυκλοφορία

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...