Jump to content

Lykourgos Reef!!!!!!!!


lykourgos

Recommended Posts

το καλοκαίρι πέρασε ανεμακτα χωρίς καμία απώλεια σύντομα θα ανεβασω καποιες φωτογραφίες και ένα βίντεο....

να και μια ευχαριστη ειδηση μιας και μετα τις διακοπες ολο για συμφορες ακουμε.

Μπραβο Λυκουργο.για δωσε υλικο στο λαο.

Link to comment
Share on other sites

Λυκουργο πολυ ωραιες φωτο τελικα αρχιζω να πιστευω οτι η ακτινικη ειναι δυναμη στα χρωματα των κοραλλιων!σκεφτεσαι για αλλαγη στον φωτισμο?

Link to comment
Share on other sites

νεο υλικο με μια προσθηκη 12 λεντ ακτινικα,κοκκινα,ροζ,μπλε! με την πολυτιμη βοηθεια του Βασιλη η αλλιως reefkeper που των ευχαριστω πολυ αλλαξα και τα μπαλαστ του κινεζου και εβαλα ευρωπαικα το αποτελεσμα ηταν εντυπωσιακο σε σχεση με του κινεζου που γρηγορα πεσανε σε αποδοση

20130831_184120_zps2de027ee.jpg20130901_012042_zpsaa5dc68b.jpg20130901_012046_zpsa2f7924e.jpg20130901_012051_zpsb192b93d.jpg20130901_012104_zpse386a9f1.jpg20130901_012111_zpsf4974020.jpg20130901_012120_zps77c03844.jpg

Έγινε επεξεργασία - lykourgos
Link to comment
Share on other sites

ΩΩΩΩ τι εφε ειναι αυτο ρε φιλαρακι στην τελευταια φωτο!!!! Μπραβο και στους 2 σας!

Link to comment
Share on other sites

ο συνδιασμος τ5 με λεντ με εχει κερδισει και το βλεπω πανω απο ολα απο το αποτελεσμα στην αρχη ειχα βαλει μονο λευκα και μπλε και ειδα αποτελεσμα και στην συνεχεια περιμενα να περασει το καλοκαιρι για να παιξω και με τα χρωματιστα και μου αρεσει πολυ το αποτελεσμα τωρα θελω να παιξω με των συνδιασμο ειναι προς μελετη και οταν γινει να εχετε ενημερωση.

η κατασκευη ειναι απλη για αρχη αλλάχτηκαν τα μπαλαστ του κινεζικού που ειχε 2 για 3 λαμπες σε 3 απο δυο λαμπες το καθε ενα επισης πλεον εχω 24 λεντ με διαφορετικους μετασχηματιστες για να παιζω με την φωτοπεριοδο.συντομα θα ανεβασω φωτογραφιες με την φωτοπεριοδο να δειτε τι λεω.

Έγινε επεξεργασία - lykourgos
Link to comment
Share on other sites

Μπραβο ρε λυκουργο,πολυ ομορφα πραγματα!

Να τα χαιρεσαι! :bigemo_harabe_net-64:

Σταθαρε οτι και ματς να γινει το αποτελεσμα ειναι Χ φιλε μου! :bigemo_harabe_net-134:

Αυτο γιατι ο καθενας κανει τις επιλογες του αναλογα με ολα αυτα τα κριτηρια που ειχαμε αναφερει σε εκεινο το μυθικο ματς :hysterical::hysterical::hysterical::hysterical:

Εμενα παντως η τελευταια φωτο μου θυμιζει μια σκηνη σε μια ταινια με τον σταθη ψαλτη που κατεβαιναν

στην disco για χορό! :D:D

Εκει που χορευε ο γαρδελης στη μεση της πιστας με τη κατερινα????(δεν θυμαμαι γμτ χαχαχα)

Πλακα κανω μονο γι'αυτη τη φωτο ε!

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο ρε λυκουργο,πολυ ομορφα πραγματα!

Να τα χαιρεσαι! :bigemo_harabe_net-64:

Σταθαρε οτι και ματς να γινει το αποτελεσμα ειναι Χ φιλε μου! :bigemo_harabe_net-134:

Αυτο γιατι ο καθενας κανει τις επιλογες του αναλογα με ολα αυτα τα κριτηρια που ειχαμε αναφερει σε εκεινο το μυθικο ματς :hysterical::hysterical::hysterical::hysterical:

Εμενα παντως η τελευταια φωτο μου θυμιζει μια σκηνη σε μια ταινια με τον σταθη ψαλτη που κατεβαιναν

στην disco για χορό! :D:D

Εκει που χορευε ο γαρδελης στη μεση της πιστας με τη κατερινα????(δεν θυμαμαι γμτ χαχαχα)

Πλακα κανω μονο γι'αυτη τη φωτο ε!

Καλα δεν το βλεπεις το ουρανιο τοξο? :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Λυκούργο ο φωτισμός είναι σούπερ!

Τα λεντ έχουν κοντρόλερ για να ντιμάρονται οι παίζεις με χρονοδιακόπτες?

Link to comment
Share on other sites

Λυκούργο ο φωτισμός είναι σούπερ!

Τα λεντ έχουν κοντρόλερ για να ντιμάρονται οι παίζεις με χρονοδιακόπτες?

Με χρονοδιακοπτες!

Link to comment
Share on other sites

Ωραιος ο λυκουργος! :bigemo_harabe_net-64:

Καλα εκανες και ενισχυσες το φωτισμο!

Και πιο φωτεινο φαινεται αλλα και παει φως ακομα και πισω στο ενυδρειο!

Να'σαι καλα να το χαιρεσαι.

Η bubble τελικα τι κανει στην μαχη με την μοντι εκει δεξια?

Link to comment
Share on other sites

Ωραιος ο λυκουργος! :bigemo_harabe_net-64:

Καλα εκανες και ενισχυσες το φωτισμο!

Και πιο φωτεινο φαινεται αλλα και παει φως ακομα και πισω στο ενυδρειο!

Να'σαι καλα να το χαιρεσαι.

Η bubble τελικα τι κανει στην μαχη με την μοντι εκει δεξια

δυστυχώς ναι και μεγαλωνουν πλεον και τα δυο γρηγορα και φαινεται να εχει βαλει υποψηφιότητα προς αποχώρηση :waaa:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...