Jump to content

Νεες Φωτο Απο Το Ενυδρειο Μου.


Recommended Posts

25*32 ιδανικα αλλα και 38*32 ειναι οκ!

σ ευχαριστώ πολύ! ;)

Link to comment
Share on other sites

Πανο η γιαλα ειναι 29X29X35υψος αν σου κανει πες μου

 

σ ευχαριστώ πολύ!! θα κάνω υπολογισμούς και θα σου πώ! :)

 

attachicon.gif039.png και αυτη η φωτο

 

δε καταλαβα τι ακριβώς άλλαξε αλλα η φώτο είναι καταπληκτική! απ ότι φαίνεται το χεις αρκετά με το aquascape.. για τα δικά μου γούστα πάντα :) παντως καλό είνα να σταματήσεις να βάζεις χέρια μέσα ;)

Link to comment
Share on other sites

Πανο προσπαθω αυτο το κακο συνηθειο να το κοψω

Πρεπει να το κοψεις για να αφησεις το συστημα ησυχο
Link to comment
Share on other sites

γιατι δε πας σε κατι πιο κλασσικο σε σκονες?

Link to comment
Share on other sites

Εκατσε καλυτερα το aquascape σου...

τωρα μην το πειραζεις ασε τα κοραλλια να ηρεμησουν και το ενυδρειο φυσικα

αυτο πτο προιον ultra salze για πιο λογο το θελεις??να ανεβασεις kh?

Link to comment
Share on other sites

Πετρο kh εχω 6,8 και θελω να ανεβει λιγο πιο πανω και να το κρατισω σταθερω με δοσομετρικη.Εσυ τι λες; Η σκονη ειναι ultrasalze balling carbonat mix fauna marin

Έγινε επεξεργασία - κουρκουλης
Link to comment
Share on other sites

Κατσε γιατι με της ονομασιες δεν τα παω καλα.. η κλασσικι faunna marine σκονη kh??

Αυτην βαζω για kh και επιπλεων τα trace a b c της faunna..στο καταλληλο φυσικα δοχειο με μειγμα..και στην σωστη δοσολογια ...

Link to comment
Share on other sites

Φίλε Κουρκούλη και όχι μόνο το kh!!δεν ξέρω αμα έχεις και ποια έχεις δοσομετρικη αλλα θα σε βοηθήσει και στο ασβέστιο και μαγνήσιο ;) και με προσοχή ειναι δυνατά τις fauna τα υλικά :) καλη συνέχεια φίλε :)

Link to comment
Share on other sites

Κατσε γιατι με της ονομασιες δεν τα παω καλα.. η κλασσικι faunna marine σκονη kh??

Αυτην βαζω για kh και επιπλεων τα trace a b c της faunna..στο καταλληλο φυσικα δοχειο με μειγμα..και στην σωστη δοσολογια ...

Αυτη βαζω τελικα πολυ καλο προιον!!
Link to comment
Share on other sites

Φίλε Κουρκούλη και όχι μόνο το kh!!δεν ξέρω αμα έχεις και ποια έχεις δοσομετρικη αλλα θα σε βοηθήσει και στο ασβέστιο και μαγνήσιο ;) και με προσοχή ειναι δυνατά τις fauna τα υλικά :) καλη συνέχεια φίλε :)

για ασβεστιο και μαγνησιο ειναι αλλες σκονες φιλε μου :) αυτο ειναι μονο για kh.. :)
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Παω βασει των συμβουλων του TAN που ειναι απο τους ανθρωπους που ξεχωριζουν στο χωρο μας

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Παω βασει των συμβουλων του TAN που ειναι απο τους ανθρωπους που ξεχωριζουν στο χωρο μας

και πολυ καλα κανεις!! Ο ταν παντα βοηθαει και συμβουλευει σωστα!
Link to comment
Share on other sites

για ασβεστιο και μαγνησιο ειναι αλλες σκονες φιλε μου :) αυτο ειναι μονο για kh.. :)

Ναι σωστα ειναι άλλο υλικό μην σε μπερδεύω ρε φίλε Κουρκούλη με αλλα σορρυ :)

Link to comment
Share on other sites

και πολύ καλά κάνεις και τον ακούς τον Θανάση φίλε ;)

 

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα εχτες το πρωι εβαλα αλλατι σε 70 λιτρα νερο απο α/ο .Σημερα μετρησα αλλατωτιτα και συμπληρωσα λιγο ακομα αλλατι ,το νερο μεχρι το μεσημερι ηταν καθαρο και διαυγες .Τωρα το νερο εχει μια θολουρα και δεν ξερω που μπωρει να ωφειλεται.Το αλλατι που βαζω ειναι το red sea pro αυτο εβαζα παντα και δεν ειχα ποτε προβλημα,και απο τις συνηθειες μου δεν εχω αλλαξει τιποτα ξερει καποιος τι μπορει να φταιει?

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...