Jump to content

1Ος Διαγωνισμός Δίσκων Στην Ελλάδα .....;!!!!


ΣΤΑΜΑΤΗΣ

Recommended Posts

Αλλο ενα βίντεο Με τον μοναδικό και ανεπανάληπτο κυριο bleher και τον αξιαγάπητο μαλαισιανο που έχουμε και συνωνυμία

Ελπίζω τα βιντεακια να σας αρέσουνε...

Οσα και να πουμε γι αυτους τους ανθρωπους ειναι λιγο......Ηταν μεγαλη τιμη για εμας που τους ειχαμε κοντα μας....

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 275
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Nικολα,,,σε γνωρισα και απο κοντα και σου ειπα την γνωμη μου,,,,κατ εμε αλλα κια για πολλους πηρες το πιο αντρικειο βραβειο,,,,ΑΠΟ ΑΥΓΟ,,,,,,,,,,,ΑΠΟ ΑΥΓΟ,,,,,,,ισως πολλοι που δεν εχουν ασχοληθει με δισκους να μην μπορουν να διανοησουν το τι πετυχες,,,,,,και το ψαρακι σου διακριθηκε αναμεσα σε μεγαθηρια εκτροφεις,,,,,χιλια μπραβο σε ολους παιδια,,,,,,,,,,,μπραβο και στον Θαναση και την Αννα που ετρεχαν απο δω και απο κει για συνεντευξεις ,,,,,,,

υγ]

λυκουργο,,,καποια στιγμη πρεπει να μας πεις πως εκανες αυτο το καταπληκτικο νερο,,,,,για εμενα,,,,ετσι ειναι ο αμαζονιος,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

64455242837216389099318.jpg

Link to comment
Share on other sites

Nικολα,,,σε γνωρισα και απο κοντα και σου ειπα την γνωμη μου,,,,κατ εμε αλλα κια για πολλους πηρες το πιο αντρικειο βραβειο,,,,ΑΠΟ ΑΥΓΟ,,,,,,,,,,,ΑΠΟ ΑΥΓΟ,,,,,,,ισως πολλοι που δεν εχουν ασχοληθει με δισκους να μην μπορουν να διανοησουν το τι πετυχες,,,,,,και το ψαρακι σου διακριθηκε αναμεσα σε μεγαθηρια εκτροφεις,,,,,χιλια μπραβο σε ολους παιδια,,,,,,,,,,,μπραβο και στον Θαναση και την Αννα που ετρεχαν απο δω και απο κει για συνεντευξεις ,,,,,,,

υγ]

λυκουργο,,,καποια στιγμη πρεπει να μας πεις πως εκανες αυτο το καταπληκτικο νερο,,,,,για εμενα,,,,ετσι ειναι ο αμαζονιος,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

64455242837216389099318.jpg

ε πες κατι και για την καμεραμαν!!!

το νερο το πετυχαμε με black water βοήθησε και το νερο που ηταν λιγο θολο αλλα καναμε και καποιες καλες αλλαγες οσπου να το φτασουμε εκει που θελαμε α! επισης μεγαλη βοηθεια απο τα ξυλα και τα φυλλα καταπα..

Έγινε επεξεργασία - lykourgos
Link to comment
Share on other sites

ε πες κατι και για την καμεραμαν!!!

το νερο το πετυχαμε με black water βοήθησε και το νερο που ηταν λιγο θολο αλλα καναμε και καποιες καλες αλλαγες οσπου να το φτασουμε εκει που θελαμε α! επισης μεγαλη βοηθεια απο τα ξυλα και τα φυλλα καταπα..

Το φτασατε σε πολυ ωραιο επιπεδο.....Το μονο ασχημο ηταν οτι οι ασχετοι με το hobby ελεγαν ποποπο κοιτα θολο,δεν βλεπεις μεσα...Μονο οσοι ρωτουσαν ενημερωθηκαν...

Εμενα προσωπικα παντως μου αρεσε πολυ και το στυσιμο και και το χρωμα του ενυδρειου.... :bigemo_harabe_net-64:

Link to comment
Share on other sites

εγω τους εβαζα να διαβασουν το κειμενο!!!!

ευχαριστω πολυ για τα καλα σου λογια την επομενη ακομα καλυτερα!!!!

Σωστος..... :bigemo_harabe_net-64:

Link to comment
Share on other sites

Και καπως ετσι ξεκινησε το ψαρι του rebelou για να φτασει στο σημειο που ειδατε ολοι.......Εχω την τυχη να εχω 3 απο τα αδερφια αυτης της υπεροχης βασιλισσας......

Εδω ειναι με τον μπαμπα τους μωλις μερικων ημερων.....

post-20302-0-57267200-1349900037_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

που τη θυμηθηκες ρε Κιμων αυτη τη φωτο.... Ευχαριστω

Εχω αρχειο με τα παιδια μου φιλε.....Δεν πηρα γουρουνι στο σακι.....Απλα σε παρακαλω να ανεβασεις εσυ και το αλλο που σου ζητησα(την εκπληξη)μιασ και δεν μου το εχεις δωσει ακομα.....

Link to comment
Share on other sites

αν και νομιζω ξεφευγουμε απο το θεμα , για την ιστορια, παρτε 2 βιντεο απο την γεννα που μου εδωσε το συγκεκριμενο ψαρι.

Μην με ρωτησετε ποιο ειναι γιατι δεν το ξεχωριζω απο τοσο μικρο.... ;)

Έγινε επεξεργασία - ReBeLoS
Link to comment
Share on other sites

Κατ'αρχην θα ηθελα να σας ευχαριστησω ολους για τα καλα σας λογια!!!!

Η αναγνωριση ειναι αυτη που δινει κουραγιο για επομενα events σε ακομα καλυτερο επιπεδο.

Σιγουρα υπηρχαν καποιες παραλειψεις οι οποιες πιστευω οτι για πρωτη φορα συγχωρουνται.....! Στα βασικα ομως πιστευω οτι πηγαμε καλα. Τα νερα των ενυδρειων μετα απο πολυ κοπο αλλα και πολλες πολλες μετρησεις ηταν αψογα!!! Αποδειξη οτι τα ψαρια μερικες ωρες μετα την εισοδο τους ηταν σε αψογη κατασταση. Μαλιστα στο τελος του διαγωνισμου, βρηκαμε ακομα και αυγα πανω σε φιλτρα!!!!!!

Ολα ξεκινησαν απο μια κουβεντα με τον διοργανωτη του Pets In Action Βασιλη Γουλιελμο το Δεκεμβρη του 2011. Αυτος πρωτα απο ολα εκανε την τρελα μου, πραγματικοτητα. Να εισαι καλα Βασιλη μου!!!!!

Επισης θα ηθελα να ευχαριστησω ολους αυτους που τις ημερες της προετοιμασιας κυριολεκτικα ξενυχτησαν μαζι μου

Θοδωρη, Γιωργο, Κιμωνα, Νικο, Ηλια, Παναγιωτη, Σταματη, Κωστα, Αννα, και οσοι ξεχναω σας ευχαριστω μεσα απο την καρδια μου!!!!!

Ιδιαιτερα credit ευχαριστηριων οφειλω να δωσω στο Γιανναρο, το συνεργατη μου στο μαγαζι για την απιστευτη δουλεια που εριξε αλλα και την αστειρευτη υπομονη που εδειξε ολες τις ημερες της προετοιμασιας.............

Μην ξεχναμε και τους χορηγους του event οπου χωρις τη βοηθεια τους δεν θα γινοτανε τιποτα......

Τα φιλτρα και οι θερμαντηρες της Aquael δουλεψαν ρολοι.

Τα βακτηρια της Prodibio στηριξαν απολυτα τη βιολογια των φιλτρων.

Τα φωτα της Aqualum ανεδειξαν τα χρωματα των ψαριων τοσο στους δισκους, οσο και στα βιοτοπικα ενυδρεια.

Το καταστημα του Μιχαλη Discus.gr που βοηθησε να φτασουν οι συμμετοχες σε αυτο το επιπεδο, τοσο σε αριθμο, οσο και σε ποιοτητα.

Τα ενυδρεια που εγω κατασκευασα (Αν δεν παινεψεις το σπιτι σου.....).

Και τελος την Tropical & τη Sera για την οικονομικη συνεισφορα στο διαγωνισμο αλλα και στα δωρα που εδωσαν στους νικητες μαζι με την Ocean Nutrition.

Τα μεγαλυτερα ομως συγχαρητηρια ανηκουν σε οσους συμμετειχαν στους διαγωνισμους δισκων και βιοτοπικου!!! Μπραβο σε ολους σας..........

Ευχομαι στο μελλον να εχουμε ακομα περισσοτερες συμμετοχες και στους δυο διαγωνισμους. Το εχουμε εξ'αλλου............

Αποδειξαμε οτι το επιπεδο του χομπι μας ειναι πολυ υψηλο. Τετοιου ειδους event, εξυψωνουν την εικονα μας τοσο εντος αλλα τοσο και εκτος Ελλαδος.

Τετοια event μας θυμιζουν οτι ειμαστε ολοι ανθρωποι που αγαπαμε το χομπι μας και παραμεριζουμε αντιπαλοτητες και μικροτητες...

Να ειστε ολοι καλα!!!!!!!!!!!!!!!

Νινταλ Ρεζεκ

Διοργανωτης του Best of Discus 2012

Animal Station

Έγινε επεξεργασία - nidal
Link to comment
Share on other sites

ο θεος να σε ευλογει αδελφε μου μαζι με ολους οσους μοχθησαν και εδωσαν το παρων για να στηριξουν την αρχη μιας μεγαλης προσπαθειας με τεραστιο μελλον για το χομπι και τη χωρα μας..

μπραβο σε ολους.!!!

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο σε ολους και ευχομαι την επομενη φορα να εχουμε περισσοτερες συμμετοχες γιατι τετοια event αναβαθμιζουν το χομπυ μας αλλα και τη χωρα μας!

Link to comment
Share on other sites

Νινταλάκο,εύχομαι στην επόμενη να είναι ακόμα μεγαλύτερη η συμμετοχή και να τελειοποιήσεις αυτό που ξεκίνησες και να γίνει ένας διαγωνισμός πρότυπο για όλους ανά τον κόσμο

Πολλά συγχαρητήρια και πάλι...

Link to comment
Share on other sites

Και ξανα μπραβο για την ολη διοργανωση σε χορηγους, συμμετεχοντες, οσους βοηθησαν και φυσικα σε σενα Νινταλ.

Link to comment
Share on other sites

Κατ'αρχην θα ηθελα να σας ευχαριστησω ολους για τα καλα σας λογια!!!!

Η αναγνωριση ειναι αυτη που δινει κουραγιο για επομενα events σε ακομα καλυτερο επιπεδο.

Σιγουρα υπηρχαν καποιες παραλειψεις οι οποιες πιστευω οτι για πρωτη φορα συγχωρουνται.....! Στα βασικα ομως πιστευω οτι πηγαμε καλα. Τα νερα των ενυδρειων μετα απο πολυ κοπο αλλα και πολλες πολλες μετρησεις ηταν αψογα!!! Αποδειξη οτι τα ψαρια μερικες ωρες μετα την εισοδο τους ηταν σε αψογη κατασταση. Μαλιστα στο τελος του διαγωνισμου, βρηκαμε ακομα και αυγα πανω σε φιλτρα!!!!!!

Ολα ξεκινησαν απο μια κουβεντα με τον διοργανωτη του Pets In Action Βασιλη Γουλιελμο το Δεκεμβρη του 2011. Αυτος πρωτα απο ολα εκανε την τρελα μου, πραγματικοτητα. Να εισαι καλα Βασιλη μου!!!!!

Επισης θα ηθελα να ευχαριστησω ολους αυτους που τις ημερες της προετοιμασιας κυριολεκτικα ξενυχτησαν μαζι μου

Θοδωρη, Γιωργο, Κιμωνα, Νικο, Ηλια, Παναγιωτη, Σταματη, Κωστα, Αννα, και οσοι ξεχναω σας ευχαριστω μεσα απο την καρδια μου!!!!!

Ιδιαιτερα credit ευχαριστηριων οφειλω να δωσω στο Γιανναρο, το συνεργατη μου στο μαγαζι για την απιστευτη δουλεια που εριξε αλλα και την αστειρευτη υπομονη που εδειξε ολες τις ημερες της προετοιμασιας.............

Μην ξεχναμε και τους χορηγους του event οπου χωρις τη βοηθεια τους δεν θα γινοτανε τιποτα......

Τα φιλτρα και οι θερμαντηρες της Aquael δουλεψαν ρολοι.

Τα βακτηρια της Prodibio στηριξαν απολυτα τη βιολογια των φιλτρων.

Τα φωτα της Aqualum ανεδειξαν τα χρωματα των ψαριων τοσο στους δισκους, οσο και στα βιοτοπικα ενυδρεια.

Το καταστημα του Μιχαλη Discus.gr που βοηθησε να φτασουν οι συμμετοχες σε αυτο το επιπεδο, τοσο σε αριθμο, οσο και σε ποιοτητα.

Τα ενυδρεια που εγω κατασκευασα (Αν δεν παινεψεις το σπιτι σου.....).

Και τελος την Tropical & τη Sera για την οικονομικη συνεισφορα στο διαγωνισμο αλλα και στα δωρα που εδωσαν στους νικητες μαζι με την Ocean Nutrition.

Τα μεγαλυτερα ομως συγχαρητηρια ανηκουν σε οσους συμμετειχαν στους διαγωνισμους δισκων και βιοτοπικου!!! Μπραβο σε ολους σας..........

Ευχομαι στο μελλον να εχουμε ακομα περισσοτερες συμμετοχες και στους δυο διαγωνισμους. Το εχουμε εξ'αλλου............

Αποδειξαμε οτι το επιπεδο του χομπι μας ειναι πολυ υψηλο. Τετοιου ειδους event, εξυψωνουν την εικονα μας τοσο εντος αλλα τοσο και εκτος Ελλαδος.

Τετοια event μας θυμιζουν οτι ειμαστε ολοι ανθρωποι που αγαπαμε το χομπι μας και παραμεριζουμε αντιπαλοτητες και μικροτητες...

Να ειστε ολοι καλα!!!!!!!!!!!!!!!

Νινταλ Ρεζεκ

Διοργανωτης του Best of Discus 2012

Animal Station

δεν σε ηξερα ειχα ακουσει πολλα για σενα και η αποψη μου ηταν πολυ διστακτικη για το τι ανθρωπος εισαι στην εκθεση ομως ανετρεψες πολλα ειδα την αγαπη σου για το χομπι και για τους δισκους ησουν ενας τελειος διοργανωτης,οικοδεσποτης και κυριος οταν σε χρειαστηκα δεν περιμενα να με βοηθουσες αμμεσα και γρηγορα με λυσεις που με βοηθησαν παρα πολυ αξιζεις στο 10000% των μπραβο ολων μας και ενα μεγαλο ευχαριστω για την βοηθεια σου να σε εχει καλα ο θεος............

Link to comment
Share on other sites

Τα συγχαρητήριά μου για τον διαγωνισμό και τους συμμετέχοντες,όπως επίσης ένα ΜΕΓΑΛΟ ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΟΝ ΑΞΙΟ Νιντάλ που κατάφερε να φέρει εις πέρας με απίστευτη επιτυχία τα του διαγωνισμού,φέρνοντας την Ελλάδα στο παγκόσμιο προσκήνιο για τις όμορφες διοργανώσεις και την απίστευτη φιλοξενία της.

Υ.Σ: Βρε παιδιά για τα μάτια του λαγού και της κουκουβάγιας ποιος έχει φωτογραφίες από τα αυγά που άφησαν οι δίσκοι στα φίλτρα να τις βάλει να τις δούνε όσοι δεν ήταν εκεί ή όσοι ήταν εκεί και δεν <<πιστεύουν>> όσα είδαν τα μάτια τους... Βάλτε τες έτσι για να γουστάρουμε που έγινε και αυτό!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Μπραβο ρε Θαναση και σε σενα για την βιντεοκαλυψη του event !!!!

Έγινε επεξεργασία - ReBeLoS
Link to comment
Share on other sites

Ω, ρε Νινταλακο, κομματια ησουν ρε παλικαρε.

Respect ολοψυχα ρε φιλε.......... :thaman:

Link to comment
Share on other sites

Ω, ρε Νινταλακο, κομματια ησουν ρε παλικαρε.

Respect ολοψυχα ρε φιλε.......... :thaman:

Ασ'τα να πανε!!!

Μιαμιση βδομαδα αυπνια ηταν αυτη!!!

Χαλαλι ομως................

Να 'σαι καλα :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...