Jump to content

Νέο ενυδρείο Malawi


Kostas Pontikos

Recommended Posts

Έχε χάρη που δεν το έγραψα εγώ διαφορετικά θα είχαμε δράματα..?.

Διάβασε το αναπαραγωγή 

 

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

On 4/8/2021 at 6:02 ΜΜ, το μέλος Kostas Pontikos έγραψε:

Καλησπέρα παιδιά....έχουμε ευχάριστα νέα!!!

 

Μπράβο σου φιλαράκι!!!......αυτο σημαινει οτι τα ψαρια εχουν τις συνθηκες που πρεπει, και παλι Μπράβο!!!!! :bigemo_harabe_net-193:

On 5/8/2021 at 10:45 ΜΜ, το μέλος Kostas Pontikos έγραψε:

Ποσο καιρό παιδια εχει στο στόμα της τα αυγουλακια της μέχρι να εκκολαφθούν;;

με προλαβε ο @marinos .......θα σου λεγα καμια βαρια κουβερντα, αλλα εχε χαρη που εισαι καλο παιδι??

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

On 6/8/2021 at 10:53 ΜΜ, το μέλος corto maltese έγραψε:

Μπράβο σου φιλαράκι!!!......αυτο σημαινει οτι τα ψαρια εχουν τις συνθηκες που πρεπει, και παλι Μπράβο!!!!! :bigemo_harabe_net-193:

με προλαβε ο @marinos .......θα σου λεγα καμια βαρια κουβερντα, αλλα εχε χαρη που εισαι καλο παιδι??

Χαχαχαχ και εγω σ'αγαπαω φιλαράκι....Μακαρι να πανε ολα καλα και δουμε καμια μικρη ουρίτσα??

Link to comment
Share on other sites

Δεν θα δεις μια πάνω από δέκα θα δεις . Αλλά για να γίνει αυτό πρέπει να βάλεις και μικρές πέτρες στο ενυδρείο να μπορούν να κρυφτούν τα μικρά όταν θα τα απορρίψει η μάνα τους από το στόμα της .

  • love 1
Link to comment
Share on other sites

On 9/8/2021 at 6:51 ΜΜ, το μέλος marinos έγραψε:

Δεν θα δεις μια πάνω από δέκα θα δεις . Αλλά για να γίνει αυτό πρέπει να βάλεις και μικρές πέτρες στο ενυδρείο να μπορούν να κρυφτούν τα μικρά όταν θα τα απορρίψει η μάνα τους από το στόμα της .

Ωραια θα το τακτοποιήσω το θεμα αυτο!!Δεν θα έχουμε θέμα....!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Εχω προσεξει οτι τις πρωτες μερες (3με5) και κυριως στις μικρουλες που πρωτο μενουν εγκυες οτι καλο ειναι να μην τις πολυ στρεσαρουμε.. αν θες να βαλεις πετρουλες ή να αλλαξεις νερο καιυστερησε καναδυο μερες. Δεν θα υπαρξει προβλημα

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 13 ώρες, το μέλος christos efthimiou έγραψε:

Εχω προσεξει οτι τις πρωτες μερες (3με5) και κυριως στις μικρουλες που πρωτο μενουν εγκυες οτι καλο ειναι να μην τις πολυ στρεσαρουμε.. αν θες να βαλεις πετρουλες ή να αλλαξεις νερο καιυστερησε καναδυο μερες. Δεν θα υπαρξει προβλημα

Ωραια....Ειναι η δεύτερη εβδομάδα από τότε που την είδα να εχει αυγουλακια και απο τοτε δεν εχω κανει αλλαγη νερου θα κανω μια τωρα τέλος της εβδομάδας και θα προσθέσω καμια πετρούλα για τα μικρα...

Link to comment
Share on other sites

Φτου φτου φτου, καλώς τα δέχτηκες! 

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...